[ad_1]

امسال ، سفارشات ملی اقامت در خانه بسیاری از ما را بر آن داشته است که خانه های خود را با تجهیزات راحتی ، آسایش و امنیت به روز کنیم. و صنعت خانه های هوشمند خیلی خوشحال بودند که به ما کمک کردند تا در آن غرایز غرق شویم. اما همه کالاهای موجود در این لیست در سال 2020 معرفی نمی شوند. ما فقط به این دلیل که کالایی زودتر از 1 ژانویه 2020 وارد بازار شده است ، از توصیه محصول خودداری خواهیم کرد.

ما در برخی از دسته ها بیش از یک محصول داریم که براساس قیمت یا مجموعه ای از ویژگی ها متفاوت است. و از آنجا که بلندگوهای هوشمند به اندازه مدیریت خانه های هوشمند برای سرگرمی مهم هستند ، شما آنها را در لیست بهترین محصولات سرگرمی خانگی خواهید یافت.

اکنون برای انتخاب های ما:

بهترین سیستم امنیت خانگی: زنگ هشدار (نسل دوم)

زنگ هشدار مجموعه نسل 2 از 8 قسمت حلقه

زنگ هشدار نسل دوم بهترین سیستم خانه هوشمند کامل در بازار نیست (به SmartThings سامسونگ در زیر مراجعه کنید) ، اما اگر امنیت خانه تمرکز شما باشد ، این سیستمی است که باید بخرید. کیت استارت هشت تکه فقط 200 دلار قیمت دارد و شامل وسایل کافی برای محافظت از یک خانه کوچک و متوسط ​​است.

توصیه ما پیشنهاد می کند که برای گزینه نظارت فوق العاده مقرون به صرفه Ring ، که با افرادی که به سرعت پاسخ می دهند – درصورت سرقت ، آتش سوزی یا آمبولانس ، در صورت لزوم برای موارد اضطراری ، پلیس – تماس بگیرید ، فقط با 10 دلار در ماه ثبت نام کنید. ماه و این هزینه شامل فضای ذخیره سازی ابری برای تعداد نامحدودی دوربین امنیتی Ring است.

بهترین سیستم کامل خانه هوشمند: SmartThings سامسونگ

هوشمندی های سامسونگ - کریستوفر صفر / IDG

سیستم اصلی از سال 2018 تغییر چندانی نکرده است ، اما Samsung SmartThings همچنان بهترین مرکز خانه هوشمند خانگی است که می توانید خریداری کنید. این برنامه از همه فن آوری ها و پروتکل های رایج ، از جمله Wi-Fi ، Zigbee و Z-Wave پشتیبانی می کند. از آمازون الکسا و دستیار Google پشتیبانی قوی دارد. و شما با طیف گسترده ای از محصولات سازگار با شخص ثالث روبرو خواهید شد.

با این حال ، SmartThings بهترین راه حل برای نظارت بر حرفه ای امنیت خانه نیست (به زنگ هشدار زنگ بزنید ، در بالا).

بهترین بلندگوی هوشمند بودجه: Amazon Echo Dot (نسل چهارم)

آمازون echo dot نسل چهارم پایه بن پترسون / IDG

آخرین نسخه بلندگوی هوشمند فراگیر و ارزان echo Dot آمازون از راه رسیده است و دارای صدای کمی بهبود یافته و تبدیل کروی است. در غیر این صورت تقریباً همان نقطه پژواک است. اما با توجه به قابلیت های بی نظیر خانه هوشمند الکسا ، از جمله ویژگی جدید الکسا که گوش را از شکستن شیشه و سایر صداهای مشکوک باز می دارد ، این نکته خوبی است.

بهترین بلندگوی میان رده هوشمند: Google Nest Audio

صدای اصلی سوکت بن پترسون / IDG

جانشین گوگل برای خانه گران قیمت گران قیمت Google Home در یک بسته کوچک صدای بزرگی ایجاد می کند. Nest Audio مجهز به کنترل میزان صدا با لمس ، سه فناوری تقویت صدا و تراشه دستگاه یادگیری ماشین است که به سرعت دستیار Google کمک می کند ، بهترین بلندگوی هوشمند در محدوده قیمت خود است.

اگر می خواهید در اکوسیستم آمازون الکسا بمانید ، Amazon Echo (4شما Gen) یک رقیب شایسته است.

بهترین نمایشگر هوشمند: نمایش اکو آمازون (نسل دوم)

آمازون اکو نسل 2 آمازون

ما منتظر نسل سوم Amazon Echo Show با صفحه نمایش چرخان موتوری فریبنده خود هستیم. تا آن زمان ، ما همچنان از پایان سال 2018 Amazon Echo Show (نسل 2) را توصیه خواهیم کرد. آمازون در اینجا تمام پیشرفت های درست را انجام داده است: بلندگوهای بسیار پیشرفته (می توانید یک ساب ووفر بی سیم برای پاسخ باس حتی عمیق تر اضافه کنید) ؛ و رادیو یکپارچه Zigbee ، که می تواند نیاز به یک هاب خانه هوشمند جداگانه را از بین ببرد.

اگر در اکوسیستم Google عمیق هستید ، Nest Hub Max 2019 نیز انتخاب شایسته ای است.

بهترین خانواده لامپ های هوشمند: Philips Hue White و Color Ambiance

لامپ های بلوتوث رنگی IDG

خط جدید لامپ های هوشمند Philips Hue به شما امکان کنترل روشنایی هوشمند خود را از طریق بلوتوث یا – با افزودن Hue Bridge خود – Wi-Fi از طریق Zigbee می دهد. اگر قصد قرار دادن بیش از 10 لامپ Hue یا وسایل روشنایی را داشته باشید ، به پل نیاز خواهید داشت ، اما پشتیبانی از بلوتوث به شما امکان می دهد انگشتان پا را با هزینه بسیار کمتری در اکوسیستم بسیار پیچیده Hue غوطه ور کنید.

بهترین لامپ هوشمند بودجه: نورپردازی Cree حداکثر متصل شده است

حداکثر کری متصل  رنگ 1 کری

لامپ هوشمند Cree Lighting دارای یک رادیو بلوتوث است اما فقط برای اتصال لامپ به شبکه Wi-Fi خانگی شما استفاده می شود. از طرف مثبت ، شما به هر نوع کانونی احتیاج ندارید – فقط برنامه Cree Lighting. این یک لامپ سفید قابل تنظیم ، تغییر رنگ و قابل تنظیم در یک فاکتور آشنا A19 است.

اگرچه این لامپ در فاکتورهای BR30 ، PAR38 و A21 نیز موجود است ، Cree Lighting از نظر تنوع نمی تواند با Philips Hue رقابت کند. از طرف دیگر ، A19 Connected Max تنها 10 دلار قیمت دارد.

بهترین دوربین امنیتی بودجه: Wyze Cam v3

wyze cam v3 عاقل

Wyze Labs به دلیل ساخت سخت افزاری که هزینه زیادی را برای شما فراهم می کند مشهور است و Wyze Cam v3 آن نیز قطعاً از این قاعده مستثنی نیست. این دوربین امنیتی خانگی 20 دلاری می تواند در داخل و خارج از منزل واقع شود و دارای دید در شب رنگی ، صدای دو طرفه و آژیر داخلی 80dB است. این رزولوشن 1080p ویدئوی نسخه قبلی ، 14 روز فضای ذخیره سازی ابری رایگان و ذخیره سازی محلی پشتیبان از طریق شیار کارت microSD را حفظ می کند. آیا تنها ویژگی از دست رفته است؟ قابلیت اجرای آن با باتری.

بهترین ترموستات هوشمند: ترموستات هوشمند Ecobee با کنترل صدا

smartthermostatsensor نمای جلو اکوبی

ما از بسیاری از ترموستات های هوشمند قدردانی می کنیم ، اما هیچ چیز جوراب های ما را به همان اندازه ترموستات Ecobee Smart با کنترل صدا نمی شکست. هنگامی که ما در ژوئن 2019 این دستگاه را بررسی کردیم ، حسگرهای اتاق از راه دور آن نقاط گرم و سرد خانه ما را از بین بردند و قرار دادن یک بلندگوی هوشمند آمازون اکو نصب شده بر روی دیوار ما برای کنترل جنبه های دیگر خانه هوشمند ما بسیار راحت بود. ما از توانایی ترموستات برای کار به عنوان یک هاب خانه هوشمند کمتر تحت تأثیر قرار گرفتیم ، اما این از قدرت آن به عنوان یک ترموستات یوتا نمی کاهد.

بهترین ترموستات ارزان قیمت: ترموستات Wyze

wyze ترموستات اولیه هوشمند آزمایشگاه های ویز

متوجه شدیم. هرکسی توانایی تهیه ترموستات 250 دلاری را ندارد. نگران نباش جادوگران آزمایشگاه های Wyze یک مورد عالی ارائه داده اند که تنها 50 دلار هزینه دارد – حرکتی که مطمئناً مردم را برای یک چرخه به Nest پرتاب کرده است (Nest به تازگی نسخه اصلی ترموستات معروف خود را که به قیمت 130 دلار فروخته می شود ، تحویل داده است).

ترموستات Wyze دارای سنسور حرکتی است که می تواند تنظیمات دما را برای خانه و بیرون فعال کند و همچنین دارای یک سنسور رطوبت داخلی است. ویژگی اخیر توسط به روزرسانی سیستم عامل آینده استفاده می شود ، که هم سطح دما و رطوبت را برای رسیدن به دمای “احساس” در خانه شما در نظر می گیرد. ورود به سال 2021: سنسورهای از راه دور که دمای اتاق های دیگر را کنترل می کنند.

بهترین قفل هوشمند: Kwikset Halo Touch

kwikset هاله لمسی قفل هوشمند سنتی سریع

کلید ندارید؟ مشکلی نیست برای باز کردن قفل پیچ هوشمند Haw Touch Kwikset ، فقط نوک انگشت خود را نیاز دارید. خواننده اثر انگشت در بالای سیلندر کلید به محض شناسایی اثر انگشت ثبت شده ، قفل درب را باز می کند. این به کوئیکست اجازه داد تا صفحه کلید عددی را دور بیندازد ، و باعث می شود کل قسمت بیرونی قفل به شدت کوچکتر و کمتر سرزده شود. قفل بیومتریک Level Touch حتی یک گزینه کوچک تر است ، اما برای استفاده از تمام ویژگی های اپل HomeKit خود به یک آیفون نیاز دارید.

بهترین خلاuum ربات: iRobot Roomba i3 +

i3 اصلی من ربات هستم

iRobot پیشگام خلا rob رباتیک است که می تواند سطل آشغال خود را خالی کند تا وقتی خودتان آن را تخلیه می کنید ، قطره ای از خاک را به هوا نریزید. اما نوآوری های جدیدی از این قبیل معمولاً با ماژول های سطح بالا معرفی می شوند و از بقیه خط عبور می کنند. امسال این ویژگی در میان رده Roomba i3 + ظاهر شد.

هنگامی که خلاuum برای شارژ مجدد باتری آن متصل می شود ، یک خلا secondary ثانویه در ایستگاه متصل ، بقایای زباله های خود را در یک کیسه یکبار مصرف به اندازه کافی بزرگ نگه می دارد تا خاک 60 روز را در خود نگه دارد. وقتی آن را بیرون می آورید کیسه آب بندی می شود ، بنابراین از اتاق شما چیزی خارج نمی شود.

بهترین زنگ ویدئو: Vivint Doorbell Camera Pro

دوربین vivint pro bell نصب شده است مایکل براون / IDG

Vivint Doorbell Camera Pro یکی از گرانترین زنگ های ویدیویی کابلی است که با آن روبرو خواهید شد ، اما پیچیده ترین آن است. علاوه بر این ، Vivint به شما امکان نصب حرفه ای را به صورت رایگان می دهد ، حتی اگر خانه شما هنوز سیم ولتاژ پایین نداشته باشد ، که برق به آن بستگی دارد. این دستگاه دارای ویژگی های بسیاری است ، از جمله یک میدان دید 180 180 180 درجه که بازدید کنندگان را تا سر انگشتان شکار می کند. هشدارها برای افراد و بسته ها صدا و نور ضد سرقت ، که به محض نزدیک شدن شخصی به درب شما فعال می شوند و به هر سارق بالقوه بسته هشدار می دهند که تحت مراقبت هستند.

شما می خواهید در برنامه ذخیره ابری اختیاری Vivint با قیمت 4.99 دلار در ماه ثبت نام کنید تا بیشترین بهره را از این دستگاه ببرید. Vivint همچنین یکی از بهترین سیستم های امنیتی هوشمند خانه / خانه را که به طور حرفه ای کنترل می شود ، ارائه می دهد.

بهترین محافظ برق: APC SurgeArrest Performance P12U2

apc p12u2 APC

محافظ های موج دار از نظر طراحی محصولات فرار هستند. یک جز internal داخلی معروف به MOV برای محافظت از تجهیزات شما در برابر صدمه ای که می تواند ایجاد کند ، موج جذب می کند. هر ولتاژ اضافی باعث فرسایش MOV می شود تا جایی که دیگر نمی تواند ولتاژ اضافی را جذب کند. به همین دلیل محافظ های ولتاژ مجهز به LED هستند – معمولاً با برچسب “protection” ، که به شما اطلاع می دهد MOV دست نخورده است و کار خود را انجام می دهد. وقتی LED روشنایی را متوقف می کند ، MOV از بین می رود و وقت آن است که جایگزین محافظ برق شود.

از آنجا که به احتمال زیاد یک محافظ ولتاژ در زیر میز خود ، در یک کمد یا پشت تجهیزات خود قرار خواهید داد ، ممکن است فراموش کنید که بعد از مدت طولانی این LED هنوز روشن باشد. به همین دلیل ما APC SurgeArrest Performance P12U2 را دوست داریم. وقتی دیگر نتواند از تجهیزات شما در برابر موج محافظت کند ، به راحتی تأمین برق را متوقف می کند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر