بهترین کیف ، شارژر و لوازم جانبی MagSafe برای آیفون 12


اگر آیفون 12 جدیدی خریده اید ، از همه چیز در مورد پیشرفت های جدید طراحی ، نمایشگر ، دوربین و iOS 14 اطلاع دارید ، اما ویژگی جدیدی وجود دارد که شاید هنوز امتحان نکرده اید: MagSafe. سیستم جدید شارژ اپل فراتر از حد مجاز کار نمی کند – برای کار با آن باید تجهیزات اضافی را کنار بگذارید. اینجا جایی است که شما باید پول خود را خرج کنید.

مورد MagSafe را پاک کنید

قیمت: 49 دلار
اگر آن را خریداری کنید: اگر می خواهید رنگ طبیعی آیفون 12 خود را نشان دهید و همچنان آن را در قاب اپل نگه دارید ، این تنها گزینه شماست. این یک مورد عالی است زیرا محکم است و باید از تلفن شما در برابر ضربات و ضربات محافظت کند ، اما برداشتن آن هنوز بسیار دشوار است ، لک زدن آن بسیار آسان است و در پشت آرم اپل یک هدف غول MagSafe دارد. دکمه ها بخصوص دکمه روشن / خاموش کمی سفت هستند ، اما به طور کلی آنقدرها و وزن را به آیفون 12 اضافه نمی کنند. با این حال ، حتی با م Magلفه MagSafe ، این یک مورد بسیار ساده با برچسب قیمت نسبتاً بالا است.

کیف سیلیکونی با MagSafe

مورد مغناطیسی سیلیکون سیب

قیمت: 49 دلار
اگر آن را خریداری کنید: اگر یک کیف باریک می خواهید که محافظت کمی داشته باشد و گزینه های رنگی زیادی داشته باشد ، کیف سیلیکونی با MagSafe بهترین گزینه است. این در هشت نوع وجود دارد و به اندازه کافی نازک است تا به راحتی با بریدگی های بلندگو و یک درگاه برق در لبه پایین ، روشن و خاموش شود. هیچ مارک قابل مشاهده MagSafe و شارژر و سایر لوازم جانبی به راحتی به قسمت پشت متصل نمی شوند. این ارزانترین کیف سیلیکونی نیست که می توانید بخرید ، اما اگر یک کیف اپل می خواهید که مطمئناً با MagSafe کار کند و از آیفون در برابر خراش محافظت کند ، این موردی است که باید تهیه کنید.

کیف چرمی با MagSafe

کیف چرمی سیب magsafe

قیمت: 59 دلار
اگر آن را خریداری کنید: اگر در گذشته یک کیف چرمی اپل داشته باشید ، می دانید که بسیار خوب ساخته شده اند و دارای رنگ های متنوعی هستند. این بسیار لوکس به نظر می رسد و مدل بالتیک بلو با یک آرم برجسته اپل در مرکز آن عالی به نظر می رسد. دکمه های فلزی لمس خوبی دارند و احساس فشار آن بسیار عالی است ، در حالی که پایین آن بریدگی های تمیز بلندگوها و درگاه لایتنینگ وجود دارد. کمی گران است ، اما کیف چرمی MagSafe اپل قطعاً بهترین نمونه آن است.

اپل همچنین چندین وسیله جانبی دیگر از جمله کیف پول چرمی به قیمت 59 دلار ، شارژر Duo با قیمت 129 دلار و آستین چرمی با برچسب آویز 129 دلار و همچنین گزینه های شخص ثالث از OtterBox و Belkin را ارائه می دهد. ما هنگام ورود این بررسی را با این بررسی ها به روز می کنیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.


منبع: shogh-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>