[ad_1]

اگر آیفون 12 جدیدی خریده اید ، از همه چیز در مورد پیشرفت های جدید طراحی ، نمایشگر ، دوربین و iOS 14 اطلاع دارید ، اما ویژگی جدیدی وجود دارد که شاید هنوز امتحان نکرده اید: MagSafe. سیستم جدید شارژ اپل فراتر از حد مجاز کار نمی کند – برای کار با آن باید تجهیزات اضافی را کنار بگذارید. اینجا جایی است که شما باید پول خود را خرج کنید.

مورد MagSafe را پاک کنید

مورد سیب magsafe روشن

قیمت: 49 دلار
اگر آن را خریداری کنید: اگر می خواهید رنگ طبیعی آیفون 12 خود را نشان دهید و همچنان آن را در قاب اپل نگه دارید ، این تنها گزینه شماست. این یک مورد عالی است زیرا محکم است و باید از تلفن شما در برابر ضربات و ضربات محافظت کند ، اما برداشتن آن هنوز بسیار دشوار است ، لک زدن آن بسیار آسان است و در پشت آرم اپل یک هدف غول MagSafe دارد. دکمه ها بخصوص دکمه روشن / خاموش کمی سفت هستند ، اما به طور کلی آنقدرها و وزن را به آیفون 12 اضافه نمی کنند. با این حال ، حتی با م Magلفه MagSafe ، این یک مورد بسیار ساده با برچسب قیمت نسبتاً بالا است.

کیف سیلیکونی با MagSafe

مورد مغناطیسی سیلیکون سیب

قیمت: 49 دلار
اگر آن را خریداری کنید: اگر یک کیف باریک می خواهید که محافظت کمی داشته باشد و گزینه های رنگی زیادی داشته باشد ، کیف سیلیکونی با MagSafe بهترین گزینه است. این در هشت نوع وجود دارد و به اندازه کافی نازک است تا به راحتی با بریدگی های بلندگو و یک درگاه برق در لبه پایین ، روشن و خاموش شود. هیچ مارک قابل مشاهده MagSafe و شارژر و سایر لوازم جانبی به راحتی به قسمت پشت متصل نمی شوند. این ارزانترین کیف سیلیکونی نیست که می توانید بخرید ، اما اگر یک کیف اپل می خواهید که مطمئناً با MagSafe کار کند و از آیفون در برابر خراش محافظت کند ، این موردی است که باید تهیه کنید.

کیف چرمی با MagSafe

کیف چرمی سیب magsafe

قیمت: 59 دلار
اگر آن را خریداری کنید: اگر در گذشته یک کیف چرمی اپل داشته باشید ، می دانید که بسیار خوب ساخته شده اند و دارای رنگ های متنوعی هستند. این بسیار لوکس به نظر می رسد و مدل بالتیک بلو با یک آرم برجسته اپل در مرکز آن عالی به نظر می رسد. دکمه های فلزی لمس خوبی دارند و احساس فشار آن بسیار عالی است ، در حالی که پایین آن بریدگی های تمیز بلندگوها و درگاه لایتنینگ وجود دارد. کمی گران است ، اما کیف چرمی MagSafe اپل قطعاً بهترین نمونه آن است.

اپل همچنین چندین وسیله جانبی دیگر از جمله کیف پول چرمی به قیمت 59 دلار ، شارژر Duo با قیمت 129 دلار و آستین چرمی با برچسب آویز 129 دلار و همچنین گزینه های شخص ثالث از OtterBox و Belkin را ارائه می دهد. ما هنگام ورود این بررسی را با این بررسی ها به روز می کنیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر