[ad_1]

از آنجا که اینترنت از نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و تغییرات احتمالی خنثی سازی شبکه نگران است ، احتمالاً شما در مورد VPN ها که بیشتر به VPN معروف هستند ، شنیده اید. اگر به درستی استفاده شود ، VPN می تواند به طور قابل توجهی حریم خصوصی شما را تقویت کند ، به ایمن نگه داشتن اطلاعات شخصی شما کمک کند و حتی موقعیت شما را در سراسر جهان تقلب کند – به شما امکان دسترسی به وب سایت ها یا سرویس هایی را می دهد که به دلیل مسدود کردن منطقه ، در غیر این صورت کنترل نمی شوند. .

با افزایش محبوبیت VPN تعداد فزاینده ای از ارائه دهندگان VPN برای کسب و کار شما مبارزه می کنند. این امر یافتن بهترین مورد نیاز شما را دشوار می کند. برای کمک به شما در یافتن فروشنده مناسب خود ، ما متعهد به تحقیق و آزمایش گسترده خدمات VPN هستیم که به دارندگان Mac خدمات ارائه می دهد.

اگر هیچ کاری به جز بهترین ها انجام نمی شود ، لیست رهبران دسته بندی را که مرتباً به روز می شود ، بررسی کنید.

به روز شده در 1.12.20 اگر ما به ذخیره سازی 250 GB رمزگذاری شده SugarSync علاقه مند هستیم ، که به توجیه قیمت کمک می کند ، گزینه خوبی است. به انتهای این مقاله بروید تا پیوندها را به همه بررسیهای VPN ما مشاهده کنید.

بهترین سرویس های VPN برای Mac 2020

اگر ترجیح می دهید خرید خود را انجام دهید ، ما نیز به شما پس می دهیم: هر یک از VPN های مورد آزمایش ما به طور کامل بررسی شده است ، به شما اجازه می دهد در مورد اینکه پول خود را به چه کسی بپردازید آگاهانه تصمیم بگیرید. خلاصه کامل پیشنهادات ما و لیست کامل بررسی های ما را در زیر مشاهده کنید.

به طور کلی بهترین VPN برای Mac

دوست نداشتن NordVPN سخت است و همچنان بهترین انتخاب ما برای کاربران Mac است. اگر مهمترین نگرانی شما حفظ حریم خصوصی و بی هویتی است تا آنجا که می توانید بصورت آنلاین به آن دست یابید ، NordVPN برای بهبود اعتماد به نفس مصرف کننده در سال 2020 راهی طولانی را طی کرده است.

NordVPN برای ایمن نگه داشتن اطلاعات مشترکان خود در حین تونل سازی ، رمزگذاری داده های بالاتر از حد متوسط ​​را ارائه می دهد. همچنین شبکه بزرگی از سرورها وجود دارد: بیش از 3000 سرور پخش شده در بیش از 60 کشور به شما امکان می دهد طیف وسیعی از مکان ها را دستکاری کنید و از ازدحام سرور جلوگیری کنید.

علاوه بر این ، رابط کاربری نرم افزار آن به راحتی قابل استفاده است که باعث می شود حتی کاربران جدید VPN مانند کارشناسان حریم خصوصی آنلاین احساس کنند. گرچه کامل نیست ، NordVPN بیش از سایر ارائه دهندگان VPN که تاکنون آزمایش کرده ایم ، حقوق بیشتری کسب می کند.

بهترین VPN امنیتی / حریم خصوصی برای Mac

مولواد بهترین انتخاب برای کاربرانی است که می خواهند تا حد امکان بصورت آنلاین ناشناس بمانند. مولواد VPN خود را مدیریت می کند و می خواهد در کمترین حد ممکن درباره شما اطلاعاتی کسب کند. کاربران نام و آدرس ایمیل برای ایجاد حساب کاربری ارائه نمی دهند و حتی در صورت تمایل می توانید پول نقد را پرداخت کنید. بیانیه حریم خصوصی سرویس نیز در سطح اول است. ویژگی های خاصی مانند وعده Netflix را پیدا نخواهید کرد. با این وجود ، هرکسی که به حریم خصوصی و ناشناس ماندن اهمیت می دهد ، باید مولواد را به طور جدی در نظر بگیرد. (بررسی کامل ما در مورد مولواد را بخوانید.)

به طور کلی سریعترین VPN برای Mac

آخرین نسخه ExpressVPN دارای بهترین سرعت اتصال کلی است که دیده ایم. عملکرد او در هر منطقه عمده ای که ما آزمایش کردیم عالی بود ، از جمله اروپا ، انگلستان ، ایالات متحده و آسیا. ExpressVPN برای VPN گران است ، اما برای این پول ارزش زیادی کسب می کنید. اگر شما علاقه مند به اتصال به سرورهای VPN زنده واقع در قاره ایالات متحده هستید ، ExpressVPN همان پیروزی است. (بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید.)

سریعترین VPN برای سایر کشورها

اگر شما علاقه مند به اتصال به سرورهای کشورهای دیگر هستید ، متوجه شدیم که گزینه های زیر سریع هستند:

  • انگلستان: TorGuard از استقبال از اشتراک فایل P2P در سرورهای VPN خود با آغوش باز استقبال می کند و بهترین سرعت اتصال را به سرورهای انگلستان که تاکنون دیده ایم ارائه می دهد.
  • اروپا: در حالی که TunnelBear باعث شد ما در حفظ حریم خصوصی کاربر و شماره های مبهم سرور آن کوتاهی کنیم ، ارائه دهنده VPN کانادایی از نظر سرعت اتصال اروپا در رتبه اول قرار گرفت.
  • آسیا: اگرچه ما از سیاست های ثبت آن و این واقعیت که فقط اجازه اشتراک فایل P2P را در یک سرور می دهد ، هیجان زده نشدیم ، اما هنگام اتصال به سرورهای آسیا ، SaferVPN اسرائیلی بالاترین امتیاز را دریافت کرد.
  • اقیانوسیه: اگر می خواهید به سرورهای VPN زیر متصل شوید ، CyberGhost راهی است که باید دنبال کنید.

بهترین VPN برای کاربران باتجربه

اگرچه سرویس های VPN عمدتاً قابل اعتماد هستند ، اما برخی از کاربران کمی بیشتر کنترل اتصال خود را می خواهند. بسیاری از سرویس های VPN وجود دارد که به شما امکان می دهد پروتکل VPN را مشخص کنید یا با یک کلیک اتصال VPN مضاعف را ارائه دهید. AirVPN هیچکدام از این موارد را انجام نمی دهد ، اما آنچه ارائه می دهد اطلاعات واضح درباره شبکه آن در همه زمان ها است.

با این کار افراد می توانند بر اساس بار فعلی ، تعداد کاربران سرور یا زمان پینگ ، از بین سرورهای خاص یکی را انتخاب کنند. حتی می توانید روند شبکه را رصد کنید تا دریابید کدام ارتباطات در هر زمان از روز بهترین عملکرد را دارند.

به همین دلیل ، ما معتقدیم که مصرف کنندگان انرژی با AirVPN بیشترین خوشحالی را خواهند داشت. قیمت گذاری معقول است و وعده های محرمانه بودن آنطور که باید است. رابط کاربری دسک تاپ جوایز طراحی را برنده نخواهد شد ، اما اطلاعات زیادی در مورد هر اتصال سرور ممکن ارائه می دهد. (بررسی کامل AirVPN ما را بخوانید.)

چگونه VPN را آزمایش کردیم

برای هر سرویس VPN که بررسی می کنیم ، آزمایش ها را در سه زمان مختلف روز انجام می دهیم: صبح ، بعدازظهر و عصر با استفاده از Ookla Speedtest. ما قبل از آزمایش سرعت بارگذاری / بارگیری سرویس VPN ، با اندازه گیری سرعت اتصال اینترنت بدون امنیت خود شروع می کنیم. این آزمایشات بر روی سرورهای واقع در آمریکای شمالی ، انگلستان ، اروپا ، اقیانوسیه و آسیا از طریق اتصال اترنت با سرویس 100 مگابیت بر ثانیه انجام می شود.

سریعترین تست مک IDG

Ookla Speedtest

برای تست سرعت بارگذاری و بارگیری ، با استفاده از TripMode تمام فرایندهای اینترنتی پس زمینه را در Mac خود خاموش کردم. تنها ترافیکی که در سیستم من وجود داشت و می توانست هر داده ای را بارگذاری یا بارگیری کند ، Ookla بود. من از این تنظیمات استفاده کردم تا اطمینان حاصل کنم که اعدادی که Ookla تولید می کند مورد نفرت دیگری نیستند که کامپیوتر من در آن زمان انجام می داد. سرعت های گرفته شده توسط Ookla سپس میانگین گرفته شد و نتیجه نهایی دیجیتالی را به ما ارائه داد.

سپس از این نتایج برای محاسبه درصد اختلاف سرعت استفاده کردم که در بررسی های ما مشاهده خواهید کرد. از آنجا که سرعت اینترنت به طور مداوم بسته به بار سرور ، سرعت اتصال شما و یک میلیون عامل دیگر تغییر می کند ، ما فکر می کنیم این یک تصویر بهتر از آنچه شما می توانید از سرویس به طور کلی انتظار داشته باشید ، فقط یک مورد ساده است. شما سرعت دقیق بارگذاری / بارگیری را که هنگام آزمایش با آن روبرو شده ایم ذکر می کنید.

سرعت تنها شاخص قابل اندازه گیری نیست که ما در نظر بگیریم. در هنگام توصیه سرویس VPN ، تعداد کشورهایی که VPN در آنها سرور ارائه می دهد ، تعداد کل سرورها در سراسر جهان و هزینه اتصال ماهانه یا سالانه شما به آن سرورها نیز در نظر گرفته می شود.

ما همچنین ساعت ها تحقیق در مورد ارائه دهندگان VPN انجام می دهیم تا بفهمیم چه کسانی صاحب آنها هستند ، در کجا مستقر هستند ، با اطلاعات مشترکان چه می کنند و آیا ارائه دهنده تجربه تجارب مشکوک تجاری را دارد.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر