[ad_1]

وقتی اپل اولین Mac های سیلیکونی اپل را معرفی کرد – MacBook Air ، MacBook Pro و Mac mini با پردازنده M1 – قول داد که بیشتر برنامه هایی که امروز به آنها اعتماد می کنیم با ویژگی ترجمه Rosetta2 به خوبی کار خواهند کرد. از همه مهمتر ، این شرکت ادعا می کند که برنامه های مهم شخص ثالث به سرعت به روز می شوند تا در Apple Silicon اجرا شوند.

یکی از اولین برنامه های کاربردی این بود که Lightroom باشد و تا پایان سال وعده بروزرسانی داده شود. (فتوشاپ در اوایل سال 2021 دنبال خواهد شد.) امروز آن روز در حالی بود که Adobe Lightroom را با پشتیبانی از سیلیکون اپل به روز کرد. این بدان معنی است که این سیستم عامل بر روی Mac های جدید مبتنی بر M1 بدون لایه انتقال Rosetta اجرا می شود و به همین ترتیب از Mac های آینده با پردازنده های خود اپل پشتیبانی می کند.

در یک پست وبلاگ ، Adobe گفت که “شروع به کار با دسکتاپ Arm / Apple M1” می کند و “بهینه سازی برای Arm و M1 در نسخه های بعدی ادامه می دهد.” بخاطر داشته باشید که Lightroom Classic دارای این ویژگی است نه اگرچه Adobe قول داده و به روزرسانی می کند ، همچنان به روز شده و تحت ترجمه Rosetta2 به کار خود ادامه خواهد داد.

این همه ماجرا نیست. Lightroom همچنین با به روزرسانی iOS 14.3 از قالب تصویر ProRAW جدیدی که به آیفون 12 پرو می آید پشتیبانی می کند. ProRAW همچنین در به روزرسانی جدید CameraRAW پشتیبانی می شود ، بنابراین با فتوشاپ و سایر برنامه های Adobe کار خواهد کرد.

می توانید Lightroom به روز شده را مستقیماً از Adobe یا Mac App Store بارگیری کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر