بیشترین کد تخفیف تیمچه – Timcheh

برای خرید با استفاده از بن تخفیف تیمچه در اولین خرید مشتریان جدید یا خریدهای بعدی می توانید سفارش خود را از سایت ثبت کنید و به رایگان توسط پست سفارشی یا پیشتاز یا تیپاکس تحویل بگیرید. حتی خواروبار و تنقلات میان وعده خود را با تخفیف های شگفت انگیز می توانید از تیمچه تهیه کنید. چه محصولاتی را می توان از سایت و اپلیکیشن تیمچه تهیه کرد؟

و بالاخره اینکه حتی خواروبار و تنقلات میانوعده خود را میتوانید از تیمچه تهیه کنید. برنج و ادویه و چیپس و تنقلات و نوشیدنیهای محبوب شما همگی در تیمچه موجودند تا در سریعترین زمان به دست شما برسند. یکی از نقاط ضعف این فروشگاه رابط کاربری نچندان جالب آن می باشد که به هیچ وجه ظاهر قابل قبولی ندارد و حتی لوگویی برای سایت طراحی نشده است. فروشگاه شیکسون سالها قبل از فروشگاه های بزرگی همچون دیجی استایل و مدیسه کار خود را آغاز کرد که البته در این سال ها به دلیل فعالیت قدرتمندانه فروشگاه های دیجی استایل و مدیسه کمی از قافله عقب مانده است اما همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.

فروشگاه اینترنتی تیمچه در کدام یک از شهرهای ایران فعالیت دارد؟ این فروشگاه آنلاین در زمینه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند و از رقبای دو سایت “خانومی” و “روبان” است که پیشتر معرفی شدند. میثم عطر همانطور که از نامش پیداست یک فروشگاه اینترنتی فروش عطر و ادکلن است که البته به فروش لوازم بهداشتی و آرایشی نیز مشغول است، اما محوریت اصلی فروشگاه روی عطر فروشگاه اینترنتی یاس و ادکن است. در واقع اگر از طریق سایت کشینه از مو تن رو خرید کنید، مبلغی از خرید شما به حسابتان واریز می شود.

اما اگر بخواهیم به صورت دقیق تر به این مطلب نگاه کنیم، معرفی فروشگاه های اینترنتی ایران از چند جهت حائز اهمیت است. از مزیت های این فروشگاه تنوع بسیار بالای آن در محصولات ارایه شده است. از مزیت های این فروشگاه می توان به ضمانت اصالت و سلامت کالا و همینطور ضمانت بازگشت کالا اشاره کرد. این فروشگاه اینترنتی به فروش انواع قاب های موبایل و تبلت مشغول است. همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، هدف از نوشتن این مطلب آشنایی شما با فروشگاه اینترنتی کمتر شناخته شده در ایران بود.