[ad_1]

سامسونگ به زودی نسخه های 99 و 88 اینچی تلویزیون های MicroLED خود را همراه با تلویزیون های 110 اینچی بدون فریم که این شرکت در دسامبر سال 2020 اعلام کرد ، ارائه می دهد. سازنده تلویزیون کره ای در مورد قیمت سکوت می کند ، اما پرنده کوچک می گوید پذیرندگان اولیه با بار نقدی مخاطبان هدف هستند.

به اخبار Samsung Soundbar علاقه مند هستید؟ اینجا را فشار دهید.

این شرکت در CES در سال 2018 از اولین تلویزیون با استفاده از LED های میکرو – به نام “دیوار” به دلیل اندازه صفحه نمایش بزرگ 146 اینچی – رونمایی کرد. اما برخلاف این مفهوم 8K ، این تلویزیون های کوچکتر به وضوح 4K محدود می شوند. اما آنها از این فرصت استفاده کرده و پیکسلهای فردی را برای سیاه شدن کاملاً مشابه ، مانند عملکرد فناوری OLED ، حذف می کنند.

میکرو برش سامسونگ

تلویزیون MicroLED جدید سامسونگ.

سامسونگ در مورد فناوری نقطه کوانتومی دیگر تنها بازی در شهر نیست ، اما این شرکت در تلاش است تا با ارائه فناوری جدید نور پس زمینه با استفاده از LED های کوچکتر ، پیشنهاد خود را متفاوت کند. این شرکت که Neo QLED نامیده می شود ، به احتمال زیاد فناوری mini-LED موجود در سری TCL 8 که اخیراً اصلاح شده است را به دست خواهد گرفت. فراتر از فناوری انتقال خودكار مانند OLED و micro-LED یا LCD دو سلولی Hisense كه هنوز در آمریكا در دسترس نیست نور پس زمینه LED بهترین سطح سیاه و کنتراست را ارائه می دهد.

سایر پیشرفت ها در پردازش برای بازی ها و ارتباطات اجتماعی است: یک حالت جدید بسیار گسترده برای بازی پانوراما وجود دارد. پشتیبانی از تماس ویدیویی Google Duo (با پشتیبانی از دوربین تلویزیون سامسونگ) ؛ و چند نمای – یعنی مشاهده چندین ورودی – فقط از دو پنجره / ورودی به 12 افزایش یافته است. این به شما امکان می دهد ورودی های یک پخش کننده Blu-ray ، پخش کننده رسانه ، تلفن هوشمند ، تنظیم کننده تلویزیون را همزمان با بازی کردن در کنسول خود تماشا کنید. . اگر دوست دارید

neo qled تغییر اندازه از راه دور eco سامسونگ

Eco Remote جدید سامسونگ با تلویزیون های مینی LED جدید Neo QLED روانه بازار می شود.

سامسونگ همچنین یک ابتکار سبز جدید را اعلام کرده است که شامل بسته بندی های سازگار با محیط زیست و یک کنترل از راه دور با انرژی خورشیدی است – Eco – که در بالا می بینید. کمتر بازیافت باتری یا واقع بینانه تر اینکه رفتن به محل دفن زباله همیشه چیز خوبی است.

سرانجام ، تلویزیون دیواری The Frame سامسونگ اکنون نازک تر شده و دارای گزینه های فریم بیشتری است. در این خط ، با این حال ، هیچ بهبودی برای بهبود تصویر ایجاد نشده است.

اخبار سامسونگ را برای موسیقی متن از دست ندهید: اینجا را کلیک کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir