تیم های Fitbit با Deepak Chopra عضویت Premium خود را تقویت می کنند


مدت هاست که کاربران Fitbit از دستگاه های خود برای ردیابی سرعت ، ضربان قلب و میزان اکسیژن خون استفاده می کنند ، اما ویژگی جدید مشترکان Premium هیچ ارتباطی با بدن شما ندارد. Fitbit از همکاری با Deepak Chopra برای جلب توجه و مراقبه برای تمرکز ذهن خبر داده است.

روش متفکر چوپرا شامل جلسات 20 دقیقه ای است که “تمرکز در روز خود را با موضوعات مختلف از مدیتیشن ، مدیریت احساسات ، پایان روز ، تسکین استرس و موارد دیگر آسان می کند.” جیمز پارکس ، مدیر عامل Fitbit گفت که مشکلات بهداشت روان ناشی از COVID-19.

“مشارکت با Deepak Chopra کاملاً طبیعی است ، زیرا ما هر دو متعهد هستیم که به مردم راهنمایی و پشتیبانی لازم برای بهبود بهزیستی جسمی و جسمی خود را ارائه دهیم ، به خصوص که ما همچنان در دوره های استرس زا و نامشخصی که در آن زندگی می کنیم استقامت داشته باشیم.” پارک گفت.

چوبرا حق بیمه fitbit Fitbit

Fitbit با همکاری Deepak Chopra مجموعه ای از جلسات صوتی و تصویری با تمرکز بر توجه را ارائه داده است.

کاربران می توانند جلسات جدید را در بخش برنامه Fitbit کشف کنند. در هنگام راه اندازی ، 10 جلسه جریانی صوتی و تصویری برگزار خواهد شد ، از جمله مراقبه های هدایت شده و آماده سازی خواب ، و ده ها جلسه دیگر برای ماه های آینده برنامه ریزی شده است.

جلسات به دستگاه های Fitbit وابسته نیستند ، اگرچه کاربران Sense می توانند با استفاده از برنامه EDA Scan میزان استرس را ردیابی کنند. علاوه بر این ، ساعت های هوشمند خانواده Charge 4 و Versa از برنامه Relax برای تنفس های کوتاه مدت هدایت شده بهره می برند.

حتما بخوانید:
بلیط استخرهای تهران

همکاری با Deepak Chopra در زمانی که خدمات Premium بیشتر از هر زمان دیگری رقابت می کند ، به Fitbit قدرت فوق العاده ای می بخشد. اپل اخیراً سرویس Fitness + خود را با قیمت 10 دلار در ماه راه اندازی کرده است که به ساعت اپل متصل می شود ، در حالی که Peloton در سال گذشته قیمت هر دوچرخه ورزشی محبوب و عضویت دیجیتال خود را به تنهایی کاهش داده است.

Fitbit Premium با 10 دلار در ماه یا 80 دلار در سال در دسترس است. کاربران جدید و برگشت می توانند 90 روز خدمات را امتحان کنند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.


منبع: shogh-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme