جراحی زیبایی زنجان, جراحی پلاستیک زنجان بوتاکس,ژل لب,

همان طور که قبلا نیز اشاره شد ، در بیشتر موارد ژنیکوماستی خود به خود و بدون نیاز به اقدامات درمانی بهبود می یابد . به طور طبیعی باید بگوییم که بافت سینه مردان در ابتدای خلقت ساختمانی مشابه خانم ها داشته است. چه مقدار باید استراحت کرد. معمولا در ژنیکوماستی حقیقی ، رشد بافت سفت پستان حتی با ورزش های سخت ،کاهش وزن یا تغییر نمی کند و برای رفع آن فقط از جراحی باید استفاده کرد . با این حال ، در صورتی که اختلالاتی مانند سوء تغذیه و یا سیروز کبدی علت بزرگ شدن و التهاب سینه باشد ، باید نسبت به درمان اقدام شود . پزشک جراح Rod J. Rohrich، سردبیر ارشد وبسایت جراحی پلاستیک و ترمیمی اظهار میدارد: ژنیکوماستی بسیاری از مردان را تحتتأثیر قرارمیدهد ولی بیشتر آنها بهدنبال درمان نمیروند. از مصرف داروهای شیمیایی مختلف گرفته تا انجام عمل جراحی که هر کدام از این روشها ممکن است عوارض جانبی خود را به همراه داشته باشند.

در برخی موارد به علت افزایش سن (معمولا در سنین 50 تا 69 سال) شاهد بزرگی یا افتادگی سینه در مردان می باشیم. تومورها : برخی تومورها مانند غدد آدرنال و غده هیپوفیز می تواند باعث تغییر در تولید هورمون های زنانه و مردانه شود . رگ های خونی: رگ های خونی، خون را در سینه ها، قفسه سینه و کل بدن به جریان می اندازند. ولی در مردان زیاد بودن این هورمون ، می تواند به بروز بدریختی های عجیب و غریب در آن ها منجر شود. هورمون باعث رشد طبیعی میشود، ولی در هر مرحله از رشد ممکن است یک خطا وجود داشته باشد و همین خطا هم منجر به سرطان شود. از ملزومات یک جراحی اصولی، علمی و دقیق، انجام عمل در یک اتاق عمل کاملا مجهز و زیر نظر تیم بیهوشی مجرب است. ممکن است از نظر شما رأیی که درباره معافیت پزشکی ژنیکوماستی صادر شده است اشتباه باشد. در مواردی که پزشک صد درصد مطمئن نباشد برای این افراد نمونهبرداری تجویز میکند تا اطمینان لازم به دست بیاید، بنابراین بزرگ شدن سینهها را با سرطان سینه اشتباه نگیرید.

آزمایشات تجویز شده توسط جراح سینه را انجام دهید و روز جراحی سینه همراه خود داشته باشید. این روش درمانی بیش تر در جراحی ترمیمی سینه های برداشته شده در اثر سرطان پستان انجام می شود. دیانابول حاوی تستوسترون است، تستوسترون هورمون مسئول تمام خصوصیات مردانه می باشد و به همین دلیل بسیاری از ورزشکاران پس از مصرف این دارو دچار افزایش بی رویه رشد موها در قسمت های مختلف بدن می شوند. 4. اگر بروز بیماری به دلیل مصرف الکل، داروهای خاص و یا استروئیدی باشد، قبل از اقدام به جراحی باید مصرف آنها کاملاً قطع شود. این عارضه معمولا در سه گروه سنی شامل نوزادان ، جوانان در سنین بلوغ و افراد مسن پدید میآید که شرایط هر کدام متفاوت میباشد ، گاهی اوقات این عارضه به خودی خود از بین میرود و نیازی به درمان خاصی ندارد و گاهی نیز باید به فکر درمان بود . داروهایی مانند تاموکسیفن و رالوکسیفن به درمان سرطان سینه و یا سایر اختلالات کمک می کند .

همانطور که گفتیم خیلی از آقایان وقتی متوجه تغییر در بافت سینه میشوند به پزشکان متخصص پوست مراجعه میکنند و از آنجایی که این سرطان در مردان شایع نیست ممکن است مشکلشان تشخیص داده نشود. پزشکان در اغلب موارد میتوانند تشخیص بدهند این بزرگی مربوط به ژنیکوماستی میشود یا نه. داستان به اینجا ختم نمی شود! در اینجا قصد داریم تا به صورت کاملاً مفصل درباره مراحل اقدام برای دریافت معافیت پزشکی ژنیکوماستی و قوانین معافیت پزشکی توضیح دهیم. شایع نبودن این مشکل دلیل دیگری است بر بدخیم شدن آن در بسیاری از موارد؛ چون خیلی از افراد از وجود این سرطان در مردان بی خبر هستند، تغییرات به وجودآمده در زیر بغل یا سینه را جدی نمیگیرند یا دیر به پزشک مراجعه میکنند. درحالی که اکثر برشها در خطوط طبیعی سینه پنهان هستند، ممکن است برخی از زخمها قابل مشاهده باشند که این نتیجه غیر قابل اجتنابی از هر عمل جراحی کاهش سینه است. ژنیکوماستی عارضه ای است در مردان که با بزرگ شدن بافت سینه همراه است ، گاهی فقط دریکی از پستان ها و گاهی در هر دوپستان ( به میزان یکسان یا متفاوت ) مشاهده می شود .

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد ژنیکوماستی یعنی چه لطفا به بازدید از وب سایت ما.