[ad_1]

تولید کاتماس شب برای کسانی که جشن می گیرند مبارک!

شما می پرسید جهنم چه جهنمی تولید می کند؟ چرا این جشن سالانه کاهش تولید آیفون است که مردم تقریباً هر ساله تحصیل خود را رها می کنند ، معمولاً از دسامبر شروع می شود و سپس به ژانویه می روند.

Macalope هنوز هیچ گزارشی در این باره ندیده است ، اما احتمالاً به این دلیل است که آیفون ها نسبت به سال های گذشته در اواخر امسال عرضه شدند. مطمئناً فردا یا روز بعد یا پس فردا اعلام خواهد شد. از نظر فنی این امکان وجود دارد که Cutmas Production امسال لغو شود (همه گیری احمقانه!) ، اما اگر داستان یک درس باشد ، به زودی باید شایعات اخراج کاملاً عظیم در صنعت آیفون را بشنویم زیرا هیچ کس آیفون را دوست ندارد.

البته دلیل واقعی کاهش تولید این است که اپل در حال افزایش تولید برای راه اندازی پاییز آیفون است و سپس کاهش می یابد زیرا تقاضای اولیه کمی ضعیف می شود. بنا به دلایلی ، این توضیح کاملاً منطقی از پنجره به بیرون پرتاب شده است تا تحلیلگران بتوانند روحیه تعطیلات را بدست آورند و ادعاهایی غیرمعمول درباره تقاضای نرم برای آیفون و اینکه هر روز از اتمام آیفون اپل از کار خارج می شود ، ابراز کنند.

شگفت انگیزترین جشن تولید Cutmas در اواخر سال 2017 و اوایل سال 2018 برگزار شد ، زمانی که کارشناسان ادعا کردند تولید آیفون X قطع شده است (نگاه کنید به “تولید کاهش یافته است” ، از این رو نام تولید Cutmas قبل از 2000 سال) با بیش از 60 درصد ، که نشان می دهد آیفون X یک وسیله زباله است که هیچ کس نمی خواهد. در اواخر سال ، البته ، ما یاد گرفتیم که آیفون X در تمام طول سال فروش بسیار خوبی داشت و همه ما یک درس ارزشمند در مورد حدس و گمان آموختیم و هرگز تولید Cutmas را جشن نگرفتیم ، نه ، البته ما در همه جا دوباره همان تمرین مسخره را گذرانده ایم.

تولید کواتما لازم نیست هر ساله انجام شود و بعضی از سالها با صدای بلندتری نسبت به بقیه جشن گرفته می شوند ، اما قطعاً برای برخی موارد قابل پیش بینی است.

مثلا…

“سامسونگ و شیائومی قصد دارند تلفن های هوشمند آینده خود را بدون شارژر پس از تمسخر اپل به همان روش ارسال کنند.”

اوه خدا ، چه دست تکان دهنده ای از حوادث ، چه کسی می تواند این را پیش بینی کند؟

هر کس. نه به این دلیل که سامسونگ و شیائومی معتقدند عدم ارسال شارژر کار درستی است ، اکنون می توانند از پس آن برآیند ، زیرا این استاندارد صنعت است ، زیرا اپل این کار را انجام می دهد. Macalope پس از معرفی اپل با MacBook Air ، شرکتهای دیگر با لپ تاپ های نقره ای دارای کلیدهای مشکی شروع به بیرون آمدن کردند و مدیر عامل Lenovo آن را “تکامل طبیعی فضا” خواند. آنها نبودند کپی برداری طراحی ساده اپل با گذشت زمان به طور طبیعی منجر به لپ تاپ های نقره ای با کلیدهای مشکی می شود.

خوب ، اینجا یک سال دیگر از همان مزخرفات است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر