جعبه گل زیبا با گل های کاغذی

جعبه گل زیبا با گل های کاغذی

ساخت این کاردستی زیبا و جذاب جعبه گل بسیار برای شما و بچه ها آسان است. تنها چیزی که احتیاج دارید، کمی کاغذ، مقداری چسب و یک جعبه از جنس مقوا است. و بعد با کمی خلاقیت و سلیقه به خرج دادن میتوانید یک جعبه گل فانتزی همراه با گل های کاغذی درست کنید که اگر از آن به خوبی مراقبت کنید همیشه ماندگار خواهند ماند. در ادامه به برخی از انواع جعبه گل های مختلف به همراه وسایل مورد نیاز آن ها خواهیم پرداخت. پس باما در ادامه مقاله همراه باشید.

جدیدترین باکس گل ها‌

وسایل مورد نیاز ساخت جعبه گل با گل های کاغذی

1) کاغذ رنگی با رنگ ها و بافت های متنوع

2) قیچی

3) چسب ماتیکی

4) جعبه مقوایی 

چگونه گل های کاغذی درست کنیم؟

هر گل برای گلبرگ ها به یک مرکز دایره و یا دایره نیاز دارند و با استفاده از چسب می توانید گلبرگ ها در کنار هم به صورت دایره در کنار هم قرار دهید تا به خوبی بچسبند.

جعبه گل های پاپ آپ

کادو های روز ولنتاین می تواند کمی قابل پیش بینی باشد. قلب، آبنبات و گل، هدیه های قابل پیش بینی هستند که پیام های زیادی را بیان می کنند. به جای خرید این وسایل تکراری، چرا یک جعبه گل پاپ آپ برای یک هدیه ولنتاین با خلاقیت بیشتر درست نمی کنید. این جعبه گل پاپ آپ سرگرم کننده هر دوست، معلم یا همکار را به وجد خواهد آورد.

مراحل ساخت جعبه گل پاپ آپ

برای ساخت جعبه پاپ آپ گل کاغذی به فنرهای فلزی، چسب، گل های کاغذی و یک جعبه مقوایی احتیاج دارید.

با ایجاد مجموعه ای از گل های کاغذی شروع کنید. در اینجا یک روش آسان برای ساختن گل وجود دارد. گلها را روی قسمت بالای فنرها بچسبانید. فنرها را به آرامی فشار دهید درون جعبه و درب جعبه را بگذارید که وقتی درب جعبه گل باز شد و گل ها ظاهر شد، تعجب کند و لذت ببرد.

خرید باکس گل طبیعی

میتوانید برای انتقال حس شادابی و سرزندگی به جای استفاده از گل های کاغذی، از گل های طبیعی با سبک و طرحی مدرن استفاده کنید و به عزیزانتان هدیه بدهید. کادو دادن گل همواره با خوشحالی و احساس خوبی همراه است و این درحالی میباشد که قبلا گل‌ها را بیشتر به شکل سبد گل یا دسته گل میدیدیم ولی امروزه جعبه گل دوست داران زیادی پیدا نموده است.

 این کادو در عین زیبایی، بسیار لاکچری بوده و اکثر اوقات این باکس گل قشنگ را به همراه یک کادو و حتی یک بسته تحت عنوان کادویی لاکچری کادو میدهند.مزیتی که باکس گل در مقایسه با بقیه سبک و مدل های گل ها مانند دسته گل دارد این میباشد که به دلیل جنس بسیتر بهتر و مقاوم تری دارد و همچنین در برابر وجود اسفنج خیس، مقاومت بسیار بالایی دارد و خراب نمیشود. 

علاوه بر مقاومت، باکس گل نسبت به مدل های دیگر گل مانند دسته گل، بسیار جذاب تر و خواستنی تر بوده و به همین علت تبدیل به محصولی پر طرفدار شده است. از باکس گل در مراسماتی همچون عقد و نامزدی، تولد، ترحیم و تسلیت، ولنتاین و … استفاده میشود.

مزیت‌ خرید آنلاین گل

از مزیت‌‌های عمده خرید اینترنتی گل، عدم نیاز به صورت فیزیکی در گلفروشی میباشد که باعث میشود گل‌‌های شما در حین مسیر خراب نشوند. اصلی‌‌ترین نگرانی اشخاص هنگام خرید جعبه گل، خرابی و پژمرده شدن گل‌‌ها و از بین رفتن تازگی آن‌هاست. خرید اینترنتی گل تجربه‌‌ای‌ متفاوت و خاطره انگیز از خرید آنلاین گل با مناسب ترین قیمت، بالاترین کیفیت و مدر ترین طرح ها و محصولات برای شما خواهد بود که لبخند را روی لب هایتان مینشاند.

انواع جعبه‌های گل

باکس گل ها در گلفروشی آنلاین وی آی پی شاپ از تنوع بالایی برخورد دار است که شامل: کتابی، سرامیکی، قلبی، شیشه ای، گرد، مستطیلی، مربعی، پلکسی، مجسمه ای و…. برای انواع سلیقه ها موجود است.

قیمت جعبه گل

قیمت باکس گل به تعداد و نوع گل‌های استفاده شده و جنس باکس استفاده شده و….بستگی دارد که این تفاوت ها باعث تغییر قیمت در باکس گل ها میشود. امیدواریم با انواع مدل ها و طرح های باکس گل به خوبی آشنا شده باشید و اطلاعات خوبی بدست آورده باشید.