همین دو سال پیش ، ممکن است تحصیل همه دوره ها در 2 ماه غیرممکن به نظر برسد !! اما امروز ، برای اولین بار در کشور ، با پروژه 6040 حرف آخر امکان پذیر است. این به این معنی است که یک داوطلب می تواند تمام دوره های خود را فقط در مدت 2 ماه مطالعه کند و تقریبا 40 بار در 40 روز همه دوره ها را مشاهده کند. شاید هنوز آن را معتبر ندانید ، بنابراین این گزارش خبری را از دست ندهید ، خواندن آن چند دقیقه طول می کشد. سرانجام ، ما از https://harfeakharpub.com حرف آخر اخبار عالی برای شما آورده ایم که می تواند مقصد کنکور شما را در مدت 5 روز تغییر دهد و شما می توانید با رویکرد اصولی تر ، بزرگترین کنکور ماراتن علوم کشور را شرکت کنید. در ادامه رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

حرف آخر موسسه در سال 2011 توسط پروفسور عبدالرضا منتظری تاسیس شد ، وی همچنین یک معلم ریاضی است و مجموعه را هدایت می کند. اما این موسسه کمی متفاوت با سایر موسسات است! به عبارت دیگر ، داوطلب با تحصیلات کاملاً شگفت انگیز برای کنکور پذیرفته می شود. آموزشی که دیگر هیچ صحبتی درباره حفظ و یادگیری فرمول ها وجود ندارد! این به دلیل آموزش بصری محتوا و استفاده از الگوها به جای فرمول ها است. یادگیری بصری یادگیری را بسیار جذاب می کند و استفاده از یک الگو باعث نجات سایر نامزدها از فرمول ها می شود و آنها به جای اینکه صدها فرمول را با کمتر از 30 الگو حفظ کنند ، در یک جلسه کنکور شرکت می کنند. همچنین محبوب ترین پروژه در این مجموعه ، پروژه دو ماهه است که انقلابی در آموزش ایجاد می کند. برای دیدن آموزش حرف آخر ، حتماً به سایت حرف آخر مراجعه کنید تا با این سبک موسسه آشنا شوید.

حرف آخر فیزیکی

اما بهتر است بدانید که این موسسه یکی از بهترین موسسات آموزشی در ایران است ، بنابراین در سال 1998 ، با داشتن 51 مکان زیر 300 ، محبوبیت خود را در بین داوطلبان چندین برابر کرده و یک آزمون عالی برای یادگیری و پاسخ به آن است. در جلسه کنکور برای سوالات کنکور بود. از جمله رتبه های کسب شده توسط این موسسه در کنکور 98 می توان به 10 ، 12 ، 18 ، 81 ، 83 ، 87 و … اشاره کرد که بندرت در کنکور ایران دیده می شود ، یعنی فقط با آموزش حرف آخر … (هیچ منبع دیگری) به این رتبه بندی نرسیده اند. جدا از این رتبه بندی ، افراد زیادی هستند که به 100٪ رسیده اند. به عنوان مثال ، در دین و زندگی 15 نفر وجود دارد و در فیزیک 5 نفر به 100٪ رسیده اند. در ادامه می توانید فروشگاه اجی مجی را هم مشاهده کنید.

فیزیک شماره 100 نوعی است. خوب است بدانید که این درصد به دلیل سبک آموزش فیزیک در موسسه است. فیزیک که اغلب به عنوان فرمول شناخته می شود ، دیگر در تعالیم کامیار فرمولی نیست. به گفته معلم فیزیک ، به نظر می رسد ساختمانی است که داوطلب از بیرون به آن نگاه می کند و شکل ظاهری آن را می بیند ، اما معلم کامیار ، به طور شهودی آموزش می دهد ، داوطلب را به داخل ساختمان می برد تا همه چیز را از داخل ببرد. و به طور کامل ببینید. در این درس همه چیز روشن و شهودی است ، به عنوان مثال ، در موضوعی مانند قوانین نیوتن ، یک داوطلب به جای اینکه قوانین نیوتن را حفظ کند ، او را لمس می کند. آموزش این دوره بسیار جذاب و کاملاً متفاوت از هر دوره دیگر است. برای این دوره می توانید از طریق حرف آخر Physics دروس رایگان بخواهید. در ادامه می توانید با حرف آخر از بهترین منابع آموزشی کنکور بهره مند شوید را هم مشاهده کنید.

شیمی حرف آخر

اما بیایید در مورد اساتید این موسسه صحبت کنیم. بهترین معلمان در ایران برای هر درس جمع می شوند و محتوای هر درس را در یک گروه تخصصی حرف آخر آماده می کنند. یکی از این معلمین علیرضا یوسفیان پور ، معلم جوانی به نام دینی است که فقط در 14 الگو و بدون حفظ یک کلمه به شما دین می آموزد. پروفسور مجتبی محمودی ، یک معلم زبان که برای اولین بار در کشور ، از طریق داستان نویسی و انیمیشن به زبان داوطلبان کل زبان کنکور را آموزش می دهد. پروفسور شاکری ، پروفسور شعبانی و پروفسور روان ، مربیان زیست شناسی حرف آخر ، که کل آزمون ورودی زیست شناسی را با انیمیشن انجام می دهند ، منجر به مطالعات پیشرفته زیست شناسی می شوند و داوطلب می شوند تا موضوعی مانند زیست شناسی را به صورت کاملاً مفهومی و حفظ شده بخوانند.

اما دوره شیمی را می توان یکی از بهترین دوره های این موسسه دانست. حدود نیمی از سوالات شیمی مربوط به بخش شیمی است که یکی از سخت ترین مباحث است. در روشهای متداول برای آموزش این مبحث ، از فرمولهای زیادی استفاده می شود ، اما در این مجموعه ، کلیه مشکلات شیمی فقط با 3 استاندارد و بدون فرمول در 3 ساعت و در 27 ساعت ، حدود 2000 آزمون سراسری و فقط طبق این طرح آموزش داده می شود. نوشته شده است. و این سبک در ایران برای پروفسور گلم حسین شیروانی معمولی است که می توانید برای دیدن برنامه درسی کامل و روش تدریس به صفحه شیمی استاد شیروانی بروید.

ایندکسر