[ad_1]

به ژانویه خوش آمدید ، زمانی که از صمیم قلب مصمم هستیم در سال آینده تغییرات بزرگی در نحوه انجام کار ایجاد کنیم! آه ، ژانویه ژانویه با امید. اگر فقط شما فوراً آه خدا شما را دنبال نکرده بودید ، پس از ماه فوریه خسته شده اید و ما را لعنتی می کند ، ما به همان راههایی که همیشه در ماه مارس انجام می دادیم برمی گردیم.

اگرچه او اعتقاد چندانی به تصمیم گیری های سال نو برای خودش ندارد ، اما با شنیدن اینکه ماکالوپا متخصصانی دارد ، تعجب نخواهید کرد.

هاها “مقداری.”

راستش را بخواهید ، موارد زیادی برای ذکر وجود دارد. دیگر از تکرار همان داستانهای خسته که هرگز معنایی ندارند متوقف شوید. نقل قول از ترول هایی که از رقبای اپل دستمزد می گیرند را متوقف کنید. خوردن ماکارونی را متوقف کنید. شما در اواسط زمستان پرچم را لیس نمی زنید. خیلی پیشنهادات و همه به صورت رایگان عجیب است که آنها را نمی گیرند.

اما اگر مرد هیجان زده مجبور بود یک مورد – فقط یک مورد – ساده را انتخاب کند که می خواست دانشمندان آن را انجام دهند ، این می تواند مجازات اپل به خاطر چیزهایی باشد که در واقع مهم هستند. جستجوی انجمن های پشتیبانی اپل را برای پنج نفری که از X شکایت دارند متوقف کنید و سپس ادعا می کنند “APPLE دارای یک مشکل بزرگ با X” است.

در حال تماشای شما ، شبکه ای از همکاران Forbes و کارخانه موز میمون Gimbus.

به نظر می رسد بسیاری از مردم فکر می کنند Macalope فکر می کند اپل بی عیب و نقص است. دور از آن. او هنوز هم از این صفحه کلید پروانه رنج می برد. او از اپل متنفر نیست ، از نظرات بد متنفر است.

به عنوان یک حسن نیت ، Macalope حتی کار بدی را که اپل انجام داد به شما می دهد تا بتوانید در سال 2021 از پای راست خود خارج شوید. آیا به فکر نوشتن یک دستورالعمل برای یک اشکال هستید که قبلا برطرف شده است؟ تلفن جدید شرکتی که هرگز نام قاتل آیفون را نشنیده ایم چگونه است؟ STAHP کارهای بدی وجود دارد که اپل در واقع انجام می دهد.

به گزارش نیویورک تایمز ، در ماه دسامبر اپل برای تضعیف یا به تأخیر انداختن لایحه منع کالاهای ساخته شده در چین با استفاده از کار اجباری اقلیت های تحت تعقیب لابی کرد. بله ، شرکتی که همه پول را دوست دارد – بسیاری از ماکالوپا! – می خواهد اجازه دهد برخی از انسانها مورد آزار و اذیت قرار گیرند کمی طولانی تر تا در تحویل آیفون خللی ایجاد نشود.

اپل در تلاش نیست این لایحه را بکشد و گفت که از این قانون حمایت می کند. اما ، می دانید ، آیا ما باید این کار را انجام دهیم درست اکنون؟ آیا نمی توانیم آن را طی چند ماه انجام دهیم؟

این گزارش می گوید فناوری O-Film ، پیمانکار اپل ، مایکروسافت ، گوگل و سایر شرکت ها ، حداقل 700 کارگر اویغوری را در برنامه ای پذیرفته است که انتظار می رود “به تدریج ایدئولوژی آنها را تغییر دهد”.

می بینید که اپیک پس از تقلید از تبلیغات سال 1984 اپل در هیاهوی App Store خود در زمانی که هنرمندان اپل بودند ، گنگ به نظر می رسد استفاده از افرادی که در واقع تحت آموزش مجدد هستند در کارخانه های خود (اپل ادعا می کند “هیچ شواهدی از کار اجباری در خطوط تولید اپل پیدا نکرده است.)”

آیا Macalope فکر می کند اپل می خواهد تأمین کنندگان از این کارگران استفاده کنند؟ البته که نه. اما تلاش های وی برای تمدید مهلت ها و تاری گزارش در جهت اصلاح این وضعیت برای شرکت ، نگاه بسیار بدی به وضعیت بسیار زشت است.

به یاد داشته باشید که دفعه بعدی که یک شرکت صفحه اصلی خود را به پیروزی های حقوق بشری گذشته اختصاص می دهد.

هفته آینده: دستورالعمل Macalope در مورد نحوه تهیه ماکارونی خود در خانه.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر