[ad_1]

یکی از جالب ترین ویژگی های جدید آیفون 12 ، MagSafe است – یک حلقه آهنربا ، آنتن NFC و شارژ بی سیم با سرعت حداکثر 15 وات. این می تواند اکوسیستم لوازم جانبی کاملاً جدیدی از جمله کیف ، کیف پول ، استندها ، قفسه های ماشین و موارد دیگر را فعال کند.

من اخیراً لوازم جانبی شخص ثالث زیادی را به عنوان “سازگار با MagSafe” در بازار می بینم و باید بدانید که این نه همان لوازم جانبی MagSafe با مجوز رسمی اصلی ، که اپل آن را “ساخته شده برای MagSafe” می نامد. برخی از این شارژرها ، کیف پول ها و پایه ها ممکن است کاملاً کارآمد باشند ، اما شما باید بدانید که چه می خواهید خریداری کنید و “MagSafe Compatible” MagSafe نیست.

“MagSafe سازگار” معمولاً فقط آهن ربا هستند

اپل نمی تواند کاری کند که سازنده لوازم جانبی از پرتاب یک حلقه آهنربا به روی شارژر بی سیم ، باتری ، کیف ، پایه یا پایه ماشین خود جلوگیری کند. این اکثر لوازم جانبی هستند که به عنوان “سازگار با MagSafe” شارژ می شوند.

به عنوان مثال ، از پایه شارژ بی سیم مغناطیسی Satechi 2 در 1 استفاده کنید. اگرچه به نام MagSafe نیست ، اما اغلب به عنوان “سازگار با MagSafe” تبلیغ می شود. در واقع ، این پایه از آهن ربا های منحصر به فرد برای نگه داشتن آیفون 12 شما استفاده می کند ، با یک یا بدون قاب MagSafe بر روی آن.

پایه مغناطیسی satechi Satechi

عالی به نظر می رسد اما در واقع MagSafe نیست.

خوب است ، اما یک نگاه دقیق تر بیندازید: حداکثر سرعت شارژ این پایه 7.5 وات است ، دقیقاً مانند سایر شارژرهای بی سیم غیر MagSafe. شارژرهای اصلی MagSafe می توانند تا 15 وات برسند. کاربری که “سازگار MagSafe” را می بیند می تواند به درستی انتظار سرعت بارگذاری سریع تری را که اپل به عنوان یک ویژگی MagSafe ارتقا می دهد ، داشته باشد و تعجب کند که چرا آن را دریافت نمی کند.

MagSafe واقعی کارهای بیشتری انجام می دهد

دستگاه های اصلی MagSafe یک حلقه آهنربا را برای اتصال ایمن آیفون شما به آنتن NFC تک سیم که به iPhone امکان شناسایی دستگاه را می دهد ، ترکیب می کنند. در حال حاضر ، هنگامی که یک جعبه MagSafe را ضمیمه می کنید ، این مورد برای بسیاری از موارد به غیر از انیمیشن رنگی ساده استفاده نمی شود. اما در آینده ، این ممکن است باعث شود iPhone شما هنگام اتصال دستگاه های خاصی رفتار متفاوتی داشته باشد.

از همه قابل توجه تر ، وقتی آیفون شما یک فیش شارژ MagSafe را تشخیص داد ، می تواند سرعت شارژ را به 15 وات برساند. یک پایه شارژ یا پایه اتومبیل که دارای یک حلقه آهنربا است ، توسط iPhone شما “MagSafe” شناخته نمی شود و به حداکثر سرعت نیمی از سرعت: 7.5 وات می رسد.

همچنین هیچ تضمینی برای قابلیت همکاری با دستگاه های “سازگار با MagSafe” که به طور رسمی از لوازم جانبی Apple MagSafe مجوز ندارند ، وجود ندارد. به عنوان مثال ، کیف MagSafe به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان می دهد سایر دستگاه های MagSafe را به آن متصل کنید ، و شارژرهای MagSafe به گونه ای طراحی شده اند که از طریق قاب های MagSafe ارزشمند باشند. کیف پول MagSafe نه تنها باید با آهن ربا وصل شود ، بلکه قسمت داخلی آن را نیز محافظت کنید تا با نوار مغناطیسی کارت های شما تداخل نداشته باشد.

ایستاده بلکین مگسافه بلکین

احتمالاً برای محصولات واقعی دارای مجوز از MagSafe مانند جایگاه شارژ 3 در 1 Belkin ، هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد.

نکته این است که ، هنگام خرید لوازم جانبی MagSafe با مجوز اصلی مانند شارژر بی سیم 3 در 1 Belkin ، می دانید که چه چیزی دریافت می کنید. وقتی چیزی خریداری می کنید که به راحتی می گوید “سازگار با MagSafe” است ، می توانید کاملاً مطمئن باشید که با 15 وات شارژ نمی شود و ممکن است در کار با سایر محصولات MagSafe مشکل داشته باشد. خرید دستگاه های غیررسمی سازگار با MagSafe مشکلی نخواهید داشت به شرطی که بدانید در چه کاری مشغول هستید.

اگر می خواهید یک محصول واقعی سازگار با MagSafe بخرید ، راهنمای بهترین لوازم جانبی MagSafe را بررسی کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر