خرید نهال گردو

این خشکبار با ارزش برخلاف گردو که درمناطق سردسیر بهترین رشد و عملکرد خود را داراست، آب و هوای گرم را ترجیح می دهد و مغز آن با میزان اسیدهای چرب بالاتر، شیرین و خوش طعم بوده و از نظر شکل میوه، میوه آن کشیده تر از گردو می باشد. عملکرد نهال گردو اسرائیلی خوشه ای در یک هکتار قابل توجه است و اگر می خواهید در کوتاهترین زمان به بازدهی بالاتری برسید، این نهال ها را به شما پیشنهاد می دهیم. اگر این نشانه در نهال مورد نظر شما وجود داشته باشد، نهال توانایی لازم برای انتقال و کاشت در یک منطقه دیگر را نخواهد داشت.

نهال گردو در لرستان لازم به ذکر است که برای نهال گردو لارا پیوندی نیز همین فاصله کفایت میکند. نهال لارا ۲ سال بعد از کاشت محصول دهی را آغاز خواهد کرد؛ در طی این ۲ سال، نباید در مراقبت از نهال غفلت ورزید. توجه داشته باشید که این رقم به نام آرمین قاسمی ثبت شده است ، می توان گفت كه باغداران عزیز می توانند قبل از خرید از باغ نمونه كشوری كه یكی از نهال های ژنوتیپ رویال قاسمی است بازدید كنند و سپس نهال آن را خریداری كنند. کارشناسان از مهم ترین دلایل این مسئله را مرغوبیت کمتر گردوی تولیدی کشورمان در مقایسه با محصول یکدست و با کیفیت رقبا می دانند که اغلب در باغ هایی نوسازی شده و با استفاده حداکثری از دانش و فناوری روز تولید و به بازارهای جهانی عرضه می شود. اگر باغ شما در ارتفاعات 0 تا 2500 متری است، بهترین انتخاب برای شما نهال گردو ژنوتیپ ارغوان تیپ 7 است که از همان سال اول باردهی خواهد داشت.

نهال گردوی روند اگر مایل به خرید نهال گردو لارا شدهاید، بدانید که انتخاب و خرید نهال با کیفیت اولین قدم شما برای شروع است؛ قیمت مناسب نیز در کنار کیفیت، ملاک اصلیتان در خرید نهال گردو باشد. اما اگر می خواهید از رشد بذر خود لذت ببرید. در نتیجه ضخامت پوسته چوبی آن معمولی می باشد. نکته قابل توجه و مهم در مورد نهال گردو لارا این است که پس از کاشت، حتی دمای منفی ۲ درجه هم سبب خسارت به آن میگردد؛ همانگونه که حرارت بالاتر از ۳۸ درجه نیز، برای آن مضر است. از محصول و فروشش به وجد آورد و اقتصاد او را تأمین کند.

1. درخت گردو حدود 15 تا 20 سال فضای خاصی را اشغال می کند ، بنابراین هنگام طراحی فاصله باید بیشترین میزان کار را در نظر گرفت. خرید نهال گردو مثل دلار سود دارد، پس در ادامه به کمک آریا نهال، به معرفی بهترین رقم های گردوی پیوندی می پردازیم. در میان گونههای متعدد گردوی موجود در جهان، نهال گردو لارا؛ سرگذشت خاص خود را دارد. گردوهای لارا؛ برای مناطق معتدلی که در بهار یخبندان را تجربه نمیکنند مناسب است و در چنین اتمسفری میتوان از این نوع گردو انتظار محصول زیادی داشت. برای کاشت نهال گردو لارا، حداقل دمای زمین نباید از ۸ تا ۱۰ درجه سانتیگراد کمتر باشد و نهال باید به حدی رشد کرده باشد که حداقل نیم متر از آن در زمین قرار بگیرد. در بحث ارتفاع مناسب از سطح دریا برای کاشت این نهال گردو باید بگوییم که این نهال گردو، قادر است در هر ارتفاعی از سطح دریا رشد کند و به بار بنشیند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت نهال گردو در اصفهان.