خرید 52 مدل دوچرخه ثابت خانگی ، حرفه ای و باشگاهی [پرفروش] و ارزان قیمت

مزیت خرید از فروشگاه کورش اسپرت، حمل و نقل رایگان تا درب منزل در تهران و تا محل باربری در شهرستانها می باشد. برای جابجا کردن این دستگاه، چرخهایی وجود دارد که حمل آن را آسانتر میکند. همچنین قابلیت تنظیم مقاومت را دارد که در 8 درجه مختلف میتواند قرار گیرد. دوچرخه ثابت با قابلیت تنظیم زین یا صندلی بهترین گزینه هستند. دوچرخه های ثابت خانگی به عنوان بهترین وسیله برای تمرینات ورزشی هوازی و یا قلبی عروقی بوده که همزمان باعث تقویت عضلات پاها و همچنین حذف چربی های زائد بدن کاربرد دارند. که در کنار تمرینات هوازی باعث تقویت عضلات ناحیه پاها و سرینی خواهد شد. • ورزش کردن به کمک این دستگاه، موجب بالا رفتن مقاومت ماهیچهها خواهد شد. برای نرخ بالای کالری سوزی و کاهش چربی بدن بی شک تنها با 40 تا 60 دقیقه استفاده از دوچرخه ثابت اسپینینگ به میزان قابل توجهی صربان قلب شما بالا رفته و باعث چربی سوزی بالا در بدن شما می شود. با کمک دوچرخه اسپینینگ از ذخایر بدن تان انرژی بیشتری می کشید و سبب سوزاندن آنها و افزایش استقامت عضلات تان خواهید شد.

برندهای بسیار معتبری در این زمینه دست به تولید این نوع از دوچرخه زده اند که بسیاری از آنها در فروشگاه کورش اسپرت موجود میباشد و میتوانید با توجه به موجودی آنها را باهم مقایسه کنید و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید نمایید. صفحه نمایش این مدل، اطلاعاتی مثل زمان، کالری مصرف شده و ضربان قلب را نمایش میدهد که دانستن آنها برای شما ضروری است. آمار نشان میدهد که سالانه هزاران کودک به دلیل استفاده از وسایل ورزشی آسیب میبینند. این روش پرداخت راهی عالی برای کسانی است که دارای محدودیت های مالی هستند و در عین حال خواهان رسیدگی هر چه سریعتر به برنامه های ورزشی خود هستند. وسایل ورزشی به مانند: دوچرخه ثابت می توانند گران باشند اگر بخواهید همه مبلغ آن را بک جا پرداخت کنید. شما می توانید با مراجعه به کورش اسپرت، بهترین دوچرخه ثابت را با مناسبترین قیمت نسبت به سایر فروشگاهها خریداری نمایید. دوچرخه تایتان فیتنس مدل A1100G یکی از بهترین دوچرخه های ثابت حرفه ای است که در 16 حالت مختلف مقاومت تنظیم میشود. دوچرخه های ثابت دارای بازه قیمتی متفاوت با برندهای گوناگون هستند، همچنین هر یک ویژگی ها و مشخصات منحصر به خود را دارند که بسته به نیاز و محدوده بودجه فرد قابل خریداری هستند.

ایستاده و یا نشسته بودن دوچرخه ثابت : معمولا دوچرخه هایی که به صوزت نشسته یا پشتی دار هستند از قیمت های بالاتری وجود دارند و دوچرخه ایستاده از قیمت های پایین تر برای خرید در دسترس هستند. 1-پدال ها زیر صندلی قرار دارند و به دلیل طراحی شبیه دوچرخه های معمولی میتوان به حالت های مختلف ایستاده , فروش دوچرخه ثابت قم نشسته و .. تمرین خود را انجام دهید و در نتیجه کالری سوزی بیشتری به همراه دارد. کنسول به شما می گوید که در کجای تمرین هستید و شما می توانید به درستی واکنش مناسب را نشان دهید. این دستگاه پیشرفته هم در باشگاهها نصب میشود و هم برای استفادههای خانگی مناسب است. دوچرخه سواری نیز از آن دسته حرکاتی می باشد که برای جایگزینی چربی ران ها با عضلات بدون چربی بسیار مناسب می باشد. دوچرخه EMH FITNESS مدل 5010 یک دوچرخه ثابت خانگی است که برای ورزش افرادی که بیشتر اوقات در خانه هستند، مناسب است. دوچرخه کراس فیتنس مدل Track 3 دارای کیفیت بالایی است و برای استفاده افراد با وزن کمتر از 110 کیلوگرم مناسب است.

افرادی که قصد کاهش وزن را دارند و فرصت زیادی برای رفتوآمد به باشگاه ندارند، با خرید یک دوچرخه ثابت میتوانند به هدف خود برسند و علاوه بر انجام ورزش هوازی، به وزن ایدهآل خود نیز دست پیدا کنند. این دوچرخهها انواع مختلفی دارند و برای استفاده انواع ورزشکاران ساخته شدهاند. دوچرخه ثابت را میتوان به چهار دسته کاربری تقسیم کرد , خرید دوچرخه ثابت پارکی گروه اول دوچرخه ثابت خانگی میباشد که در دو دسته دوچرخه ثابت ایستاده و دوچرخه ثابت خانگی نشسته پشتی دار و در دو نوع مگنت دستی و الکترو مگنتی تقسیم میشود که قابلیت تحمل وزن پایین تری نسبت به باشگاهی آن دارد ,معمولا کسانی که از درد کمر رنج میبرند و دیسک کمر دارند میتوانند برای لاغری و تناسب اندام از دوچرخه ثابت نشسته و یا مبله پشتی دار برای ورزش و لاغری استفاده نمایند ,قیمت دوچرخه ثابت خانگی معمولأ پایین تر از نمونه باشگاهی آن است. از دوچرخه های شهری تا دوچرخه های مسابقات جاده، کوهستان، مسافرتی، و ده ها سبک دیگر میتوان برای آن نام برد. بر اساس بودجه مورد نظر خود می توانید بهترین گزینه را از میان مدل های زیر انتخاب کنید. دوچرخه آذیموس مدل AZ-8317 از نوع دوچرخههای خانگی و یکی از بهترین مارک دوچرخه ثابت است.