دالی پرتون می خواهد پنج ماه اپل موزیک رایگان به شما بدهداگر آگهی تبلیغاتی Super Bowl Sunday را گرفتید ، نسخه جدیدی از آهنگ محبوب او “9 تا 5” را به نام “5 تا 9” در آگهی سازنده وب سایت Squarespace برای “hustlin” برای اهداف خود پس از روز کاری سنتی شنیده اید. پایان می یابد آهنگ را دوست دارید یا نه ، فقط با گوش دادن به آن می توانید پنج ماه موسیقی اپل را به صورت رایگان دریافت کنید.

Shazam متعلق به اپل تبلیغاتی را برای مشترکین جدید اجرا می کند که پنج ماه رایگان اپل موسیقی را ارائه می دهد – اگر آهنگ “Shazam” یا این اتصال را با iPhone یا iPad دنبال کنید ، دو ماه بیشتر از تبلیغ سه ماهه استاندارد است. برای استفاده از این پیشنهاد به برنامه Shazam نیز نیاز خواهید داشت.

پرتون در مورد تبلیغات توییتی نوشت، که تا 31 مارس ، قبل از بازی بزرگ دیروز ادامه داشت ، به دنبال کنندگان می گفت “آهنگ Shazam” آهنگ “برای باز کردن یک سورپرایز ویژه” ، که یک پیام ویدیویی از خواننده بود. پس از پخش آگهی ، تبلیغ برای همه آزاد است.

مشخص نیست که این همکاری فراتر از آهنگ است یا خیر ، اما پرتون ماه گذشته نیز اپیزودی از Time to Walk را ضبط کرد. اپل قبلاً با هنرمندان محتوای انحصاری همکاری کرده بود ، اما “5 تا 9” در Spotify و سایر سرویس های پخش در دسترس است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.
حتما بخوانید:
چگونه می توان هر حالت عیب یابی را در M1 Mac پیدا کرد
منبع: shogh-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme