دریافت شماره شبا بانک سپه – کارت اینفو

شماره شبای هر حسابی در بانک سپه به همان ترتیب و با اتخاذ همان شیوهای محاسبه شده و ساخته میشود که دستورالعمل آن را بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برابر با استاندارد ISO-13616، تعریف و تبیین کرده است تا علاوه بر بالا بردن سطح استاندارد نقل و انتقالات مالی میان بانکهای کشور و خارج از کشور، به آنها تا بالاترین میزان ممکن سرعت و آسانی نیز ببخشد. این هم از دیگر سوالهای معمول درباره نحوه دریافت شماره شبا یا محاسبه آن است و از آنجاییکه بر روی کمتر کارتهایی علاوه بر شماره کارت، شماره حساب هم درج شده و دسترسی به شماره حساب هم برای بسیاری سخت مینماید برخی گمان میکنند که از طریق شماره کارت هم میتوان به شماره شبا رسید، اما متاسفانه به این دلیل که یک کارت میتواند به حسابهای متعددی وصل باشد این مسئله -فعلا- امکانپذیر نیست و برای دریافت شماره شبای بیشتر بانکها میبایست شماره حساب خود را داشته باشید. از این رو اگر شما از مشتریان بانک ملی هستید و تصمیم به دریافت شماره شبا دارید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با چگونگی دریافت شماره شبا بانک ملی آشنا خواهیم کرد. Th᠎is con te᠎nt was g en er at ed by G​SA C ontent᠎ G​enerat or DEMO.

Pin by منتديات شباب الرافدين تجمع شبا on منشورات شباب الرافد از دیگر مزایای دریافت شماره شبا این است که به هیچ عنوان جایگزین شماره حساب شما نخواهد شد بلکه بهعنوان شمارهای که از بالاترین سطح استاندارد برخوردار است در کنار شماره حساب و شماره کارت بانکیتان قرارمیگیرد؛ به این ترتیب فارغ از نوع هر حسابی میبایست برای آن، شماره «شبا» متعلق به همان حساب را دریافتکرد. حالا سریعترین و امنترین شیوه برای هرگونه نقل و انتقالی از طریق شماره شبا خواهد بود که اگر هم یه هر ترتیبی اشتباهی در وارد کردن آن پیش آید سامانههای بانکی از اشتباه مشتری در اعلام شبا و یا سهو متصدی بانک در ورود اطلاعات، آگاه شده و آن را گزارش میکنند. در این گونه نقل و انتقلات ذکر هرگونه مشخصات از جمله: نام بانک، نام یا کد شعبه، نوع حساب و یا اطلاعات نظیر آن نیاز نمی باشد و وجه به صورت الکترونیکی برایتان حواله می شود. مهمترین فعالیت های بانک سپه در صحنه بین الملل خدماتی از جمله افتتاح انواع حساب های سپرده، انجام نقل و انتقال پول، افتتاح اعتبار اسنادی، ابلاغ اعتبار اسنادی، پوشش اعتبارات اسنادی، تأیید اعتبار اسنادی، صدور ضمانت نامه های ارزی می باشد.

سامانه های حواله الکترونیکی کشور«ساتنا» و «پایا» بر اساس «شبا» فعالیت می نمایند، بنابراین دانستن «شبا»ی حساب برای انجام حواله بین بانکها برای همه مشتریان بانک ها ضرورت دارد. روشهای مختلفی برای یافتن شمار شبا وجود دارد که در ادامه هر یک را توضیح خواهیم داد. این پرسش معمول وجود دارد که چگونه شماره حساب از روی شماره شبا را به دست آوریم؟ البته به تازگی سامانهای در رفع این مشکل طراحی گردیده است که با ثبت نام در آن میتوانید شماره شبا و حساب خود را تنها با استفاده از شماره کارت بدست آورید. چرا که با این شماره، نه به نام بانک نیاز است و نه به کد شعبه و نوع حساب و چه و چه؛ بلکه شما تنها با در دست داشتن این شماره میتوانید از هر کدام حسابهاتان به هر حساب دیگری به راحتترین شکل ممکن هر مبلغی که میخواهید را حواله کنید. برای به دست آوردن شماره ی شبا بانک سپه برای هر یک از حساب هایتان فقط کافیست شماره ی حساب مورد نظر خود را وارد کنید و سایت رده این امکان را برای شما فراهم آورده است تا با راحت ترین راه ممکن به شماره شبا بانک سپه دست پیدا کنید.

اگر روشهای دیگری برای دریافت شماره شبا و حساب میشناسید، در پایین همین مطلب با ما و مخاطبان دیگر به اشتراک بگذارید. که برای آسودگی کاربران بانک سپه طراحی شده اند و مشتریان می توانند به راحتی و در خانه بدون نیاز به مراجعه به بانک سپه و یا خودپرداز بانک سپه شماره ی شبا ی خود را دریافت کنند به خصوص در شرایط پر خطر فعلی و با وجود محدودیت هایی که در سراسر دنیا حاکم شده است. بانک خاورمیانه (تبدیل شماره حساب به شبا و برعکس و تبدیل شماره کارت به شبا. کپچای تبدیل حرف به عدد داره! و اما این شناسه در بانک سپه کدی است با بالاترین استانداردهای جهانی که یک حساب بانکی را به نحوی کاملا منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران و جهان مشخص میکند. اما در سایت بانکهای انصار سابق، ایرانزمین، پاسارگاد، سامان، سرمایه، سینا، قرضالحسنهی مهر ایران، کوثر سابق و مسکن میتونید شماره کارت خود این بانکها رو به شماره حساب یا شماره شبا تبدیل کنید. یعنی اگر مشتری یا متصدی بانک یک یا چند رقم از شبا را به اشتباه وارد کند، سیستم با کنترل محتوای شبا به او اعلام خواهد کرد که اشتباهی رخ داده و باید شبا وارد شده را بار دیگر بررسی کند.