[ad_1]

Apple Arcade اینجا است و شما می توانید با استفاده از مدل های مختلف کنترل کننده های Xbox One و PlayStation 4 و همچنین کنترلرهای Mfi (ساخته شده برای iOS) مانند SteelSeries Nimbus ، بسیاری از بازی های سرویس اشتراک را انجام دهید.

در طی اعلامیه Apple Arcade ، اپل این تصور را ایجاد کرد همه چيز بازی های Apple Arcade با گیم پد کار خواهند کرد (تا حدودی به این دلیل که این سرویس در نهایت به macOS و tvOS خواهد رسید) ، اما مشخص شد که این کاملاً درست نیست. برخی از بازی ها دارای رابط هایی هستند که فقط برای صفحه های لمسی طراحی شده اند – حداقل در iPhone و iPad.

به روز شده در 14/11/20: اضافه بی راه به لیست بازی هایی که از کنترل کننده ها پشتیبانی می کنند ، وارد شوید.

چگونه می توان فهمید که بازی از پشتیبانی کنترلر برخوردار است یا خیر

اپل از نظر فنی به شما می گوید که آیا یک بازی از کنترل کننده ها پشتیبانی می کند یا خیر. اگر در صفحه فرود بازی هستید ، در پیوند Get به دنبال نماد کنترل کننده باشید. اما بسیاری از افراد دیگر این کار را نمی کنند – به عنوان مثال وارد Gungeon شوید“و ما هنوز در حال آزمایش آنها هستیم تا موارد استثنایی را پیدا کنیم.” در برخی از مانند سایه، می توانید از کنترلر در منوی شروع بازی iPad استفاده کنید ، اما نمی توانید از آن برای پخش واقعی استفاده کنید. که در خارجی ها، می توانید از کنترل کننده برای پیمایش در نقشه استفاده کنید ، اما نمی توانید با هر چیزی ارتباط برقرار کنید. در چنین مواردی ، ما بازی را به عنوان یک کنترل کننده پشتیبانی نمی دانیم.

در موارد دیگر ، مانند Sonic Racing و قرنها کریکت، بدیهی است که شما می توانید با کنترلر در iPad بازی کنید ، اما نه در iPhone.

apple arcade controller icon لیف جانسون / IDG

به یاد داشته باشید: حتی بازی ای که از کنترل کننده پشتیبانی نمی کند او می گوید این از کنترل کننده ها پشتیبانی می کند.

مسافت پیموده شده شما ممکن است بسته به اینکه از کدام کنترل کننده استفاده می کنید متفاوت باشد. کنترل کننده های قدیمی MFi همیشه از دکمه های “L3” و “R3” پشتیبانی نمی کنند که با کلیک روی انگشت شست فعال می شوند ، بنابراین انعطاف پذیری مدل های Xbox و PS4 را ندارند. در بسیاری از موارد ، بازی ها تشخیص دادند که ما از DualShock 4 استفاده می کنیم و ورودی های PlayStation را در پیام ها نشان می دهیم ، نه A / B / X / Y.

هر بازی Apple Arcade که از کنترل کننده ها پشتیبانی می کند

توجه: بازی هایی که انجام می شود نه لیستی از پشتیبانی کنترلرها از iPhone یا iPad در App Store ، اما به نظر می رسد هنوز هم با کنترلرهای موجود در این دستگاه ها که با علامت ستاره مشخص شده اند ، کاملاً قابل انجام است.

ما با کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی های بیشتر با پشتیبانی از کنترل کننده ، این لیست را به روز نگه خواهیم داشت.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر