[ad_1]

macOS تعدادی گزینه رمزگذاری دستگاه را ارائه می دهد. در Mac با تراشه T2 داخلی ، صدای شروع همیشه رمزگذاری شده است. در Mac های دیگر ، فعال کردن FileVault این حجم را رمزگذاری می کند. (در همه Mac ها ، FileVault از یک Mac جدا شده محافظت بیشتری می کند.) همچنین می توانید یک دستگاه را در Finder انتخاب کنید ، روی آن کلیک کنید و رمزگذاری “نام درایو” را انتخاب کنید ، یک گذرواژه به انتخاب خود تنظیم کنید.

اگر این رمز عبور را فراموش کنید یا دستگاه رمزگذاری شده ای را دریافت یا خریداری کنید ، ممکن است فکر کنید در بن بست قرار دارید. با این حال ، این وحشتناک نیست – تا زمانی که به داده های دستگاه نیاز ندارید. اگر فقط می خواهید آن را حذف کنید ، Disk Utility به موارد زیر احتیاج دارد:

  1. برنامه ها> برنامه های کاربردی> ابزار دیسک را راه اندازی کنید.

  2. میزان صدا یا دستگاه را در نوار کناری انتخاب کنید. (یادداشت ها را در نوار کناری زیر مشاهده کنید.)

  3. کلیک حذف می شود.

  4. در صورت نیاز به تغییر قالب ، آن را انتخاب کرده و کلیک کنید حذف می شودو دستورالعمل ها را دنبال کنید.

mac911 برنامه دیسک رمزگذاری شده را حذف کنید IDG

می توانید یک جلد رمزگذاری شده را بدون گذرواژه حذف کنید ، به شرطی که از دست دادن محتوای آن اهمیتی ندهید.

دستگاه تازه قالب بندی شده برای استفاده در دسترس است و هیچ رمز عبوری پیوست نشده است.

در مورد نوار کناری: اگر نوار کناری را در Disk Utility مشاهده نمی کنید ، را انتخاب کنید نمایش> نمایش نوار کناری. نوار کناری فقط حجم منطقی منطقی یا بخشهای دستگاه را نشان می دهد که به عنوان عناصر منحصر به فرد در Finder نصب شده اند. را برای نمایش ظروف و دستگاه ها انتخاب کنید نمایش> نمایش همه دستگاه ها. با این کار می توانید میزان صدا را به راحتی پاک کنید.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به سوالی است که توسط خواننده Macworld Estelle ارسال شده است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات فوق العاده متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. در غیر اینصورت ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات مستقیم عیب یابی را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر