ردیاب آهنربایی – ویرگول

ردیاب شارژی سیار مدل G903 از ابعاد کوچکتری نسبت به سایر رقبای مگنتی موجود در بازار برخوردار است که موجب استفاده راحت تر مصرف کننده در جهت مخفی نمودن هرچه راحت تر ردیاب شده است همچنین این محصول ضدآب و ضد گردوغبار است و در برف و باران یا گرمای شدید بخوبی کار می کند می توانید آن را به جاهایی مانند زیر ماشین, زیر صندلی, زیر سپر عقب و جلو ماشین, داخل گلگیرهای جلو و عقب و … توی عملکرد هیچ فرقی با هم ندارن، تنها تفاوتشون قابلیت مگنتی بودن ردیاب آهنربایی هست که به تنهایی باعث شده است که یک ردیاب چند منظوره و همه کاره داشتیم باشیم.

همچنین این نمونه ردیاب آهنربایی بدون داشتن هرگونه چراغ، صدای آغاز به کار و طراحی حرفهای بهخوبی در ویژگی پنهان بودن نیز عملکرد داشته است. جی پی اس GR800 با داشتن قابلیت آهنربایی دارای گارانتی 12 ماهه تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش است. ردیاب برای ارسال اطلاعات به نرم افزار روی گوشی تلفن همراه شما و نمایش موقعیت آنلاین نیاز به داشتن اینترنت دارد و برای دریافت موقعیت با SMS نیاز به شارژ پولی . باطری پلیمری قابل شارژ با ظرفیت 3000 میلی آمپر به شما این امکان را می دهد تا با هر بار شارژ کردن ردیاب بین 12 الی 15 روز بصورت کارکرد مداوم موقعیت را بصورت آنلاین مشاهده نمایید.

یک باتری ۷۰۰ میلیآمپری در حالت آنلاین ۱۵ روز شارژ را نگه میدارد. ردیاب های آهنربایی در دو حالت آماده به کار (Stand by) و حالت آفلاین قابل استفاده می باشد. معمولا ردیابهای آهنربایی از نوع پیشرفته ردیابها بوده و امکانات و قابلیتهای زیادی دارند که جهت آشنایی به تشریح خصوصیات بارز آنها می پردازیم. بهترین سیم کارت برای ردیاب ها معمولا همراه اول می باشد اما شما میتوانید از سایر اپراتورهای ایرانسل یا رایتل نیز برای داخل ردیاب استفاده نمایید .

دستگاه ردیاب با شبکه های ارتباطی جی پی اس ، جی پی آر اس و ال بی اس متصل بوده و معمولا دارای آنتن داخلی برای ارتباط موثر است. الویت استفاده از نوع اپراتور بستگی به محل سکونت شما و یا شهر شما دارد به این علت که قدرت آنتن دهی اپراتور ها در مناطق و شهرهای مختلف متفاوت می باشد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت قیمت ردیاب آهنربایی ارزان.