ردیاب حیوانات همانند ردیاب خودرو و ردیاب شخص به فناوری GPS مجهزند و در پیدا کردن حیوانات بازیگوش و پیشگیری از گم شدن آنها و همچنین کنترل رفت و آمد آنها در محدوده های جغرافیایی تعیین شده مورد استفاده قرار گیرند. اما وقتی هدف شما از ردیابی ایمنی، کارایی و امنیت است، به زودی خواهید فهمید که دانستن اینکه آیا حیوان شما از محدوده مناطق تعیین شده عبور کرده یا خیر، در هنگام خرید ردیاب بسیار مهم است.

در تمام گله ها قوچ هایی وجود دارد که گله به دنبال آنها حرکت می کند پس می توان به تمام این قوچ ها ردیاب بست و همچنین گوسندانی هم هستند که قابل توجه چوپان ها هستند که معمولاً از مسیر گله حرکت نمی کنند و به هر دلیلی مدام از گله جدا می شوند، آنها هم به ردیاب احتیاج دارند.

سرورهای یک ردیاب خوب در تمام نقاط فعال میباشند و از هر نقطهای باید بتوانند حیوان را ردیابی کنند و اطلاعات آن را از طریق پیامک، ایمیل و پیغام در برنامه ردیاب حیوانات، ارسال کند. برای انتخاب یک ردیاب مناسب باید قبل از خرید نکات مهمی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر به دنبال ردیابی هستید که بتوانید چندین سگ را رصد کنید، باید مطمئن شوید که ردیاب انتخابی شما دارای یک برنامه مستقل است که به شما امکان ردیابی همه ی آنها را در یک نمای واحد می دهد.

با توجه به اشتراک موضوعی و دغدغه های مشترک ردیابی موقعیت مکانی اشخاص و حیوانات اعم از اطلاع از موقعیت دقیق، بررسی تردد و حرکت، میزان توقف و درخواست کمک، امکانات دیگری نیز در اختیار استفاده کنندگان قرار میدهد. جهت اطلاع از جزئیات قابلیت های ردیاب اشخاص و ردیاب حیوانات از این لینک استفاده نمایید. کارفرمایان می توانند با استفاده از امکانات نظارت و مانیتورینگ نرم افزار های ردیابی، موقعیت لحظه ای پرسنل خود را ملاحظه نموده و در صورت نیاز برای کارمندان و یا خودروها مسیر و منطقه خاصی را مشخص و وظایف روزانه را از طریق نرم افزار به اطلاع آنان برسانند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ردیاب حیوانات دیجی کالا دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر