[ad_1]

وقتی می خواهید حساب یا حساب های مرتبط با iPhone ، iPad یا Mac را که با رمز عبور روی صفحه نمایش وقت دارند تغییر دهید – ظاهراً برای یک کودک – خواهید دید که گزینه خروج از آن خاکستری است. این در System Preferences در macOS و برنامه های منفرد و همچنین در مورد درست است تنظیمات> نام حساب> خروج و تنظیمات> رسانه و خریدها در iOS و iPadOS.

یافتن یک راه حل آسان می تواند کمی دشوار باشد زیرا هیچ گونه اعلان یا اطلاعاتی در مورد دلیل خاکستری بودن آن وجود ندارد. در دسترس نیست برای جلوگیری از دستگاه قفل شده توسط محدودیت های زمان صفحه با جلوگیری از Apple ID مرتبط

اگر بخواهید حساب رسانه و خرید را تغییر دهید ، این ممکن است سرزده به نظر برسد – زیرا بسیاری از افراد از یک حساب ثانویه برای این کار استفاده می کنند – به جای Apple ID که برای iCloud استفاده می شود ، که با یک گروه مشترک خانواده مرتبط است یا شما تنظیم کرده اید. کنترل هایی که بین دستگاه های کودک همگام سازی می شوند.

در هر صورت ، یا اگر شناسه Apple دارید ، Screen Time را برای آن شخص غیرفعال کنید. به عنوان مثال ، با Family Sharing و iPhone ، به اینجا بروید تنظیمات> نام حساب> اشتراک خانواده> زمان صفحه> نام فرزند و روی خاموش کردن زمان صفحه ضربه بزنید. سپس از Apple ID خود خارج شوید ، تغییراتی ایجاد کنید و دوباره یا با یک حساب دیگر وارد سیستم شوید. اکنون مدت زمان نمایش را برای این شخص دوباره فعال کنید.

این یک راه آزار دهنده برای حل مشکل است ، زیرا تمام تنظیمات زمان صفحه را که باید دوباره فعال شود ، غیرفعال می کند. خوب است اگر اپل به شما اجازه می دهد الگویی را برای تنظیمات زمان در صفحه ذخیره کنید یا نمایه ای بارگیری کنید.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به سوالی است که توسط بنیامین خواننده Macworld ارسال شده است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوندهای ستون را برای شما جمع آوری کرده ایم: سوالات فوق العاده متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. اگر اینگونه نباشد ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از عکسهای صفحه در صورت لزوم ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات مستقیم عیب یابی را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر