سئو داخلی و سئو خارجی (On-page Vs

برای مثال فرض کنید به صفحه طراحی سایت در ارومیه پارماتیک سایتی لینک دهد که در کشور کانادا قرار دارد ومحتوای سایت آن هیچ ارتباطی با سایت ما ندارد ، همچنین برای صفحات طراحی لوگو و طراحی کارت ویزیت از سایت های ورزشی لینک داده باشند تا اینکه سایت های مرتبط به حوزه گرافیک. بنابراین موتورهای جستجو بهترین سایت را برای رتبه بندی وب سایت ها در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) نمایش می دهد . بنابراین استفاده از ssl علاوه بر افزایش امنیت وبسایت، بهبود جزئی سئو سایت را نیز در بر خواهد داشت. پس با ما در ادامه آموزش سئو خارجی سایت همرا باشید و در ادامه تکنیکهای سئو خارجی را هم، فرا بگیرید. از دیگر موارد سئو خارجی میتوان از، ثبت نام در دایرکتوریها (Directory Subbmission) ، ایجاد لینک طعمه (Link Baiting)، بررسی و نقد کسبوکار (Forum Marketing) پاسخ به سوالات (Answer Questions) و شبکههای فروش آن لاین (Social Shopping Network) نام برد .

گوگل در این راستا نیز الگوریتم های خود را بروز رسانی کرده و به شناسایی استفاده غیر طبیعی از یک عبارت به عنوان Anchor Text پرداخت که راهی برای شناخت سایت های اسپم و جریمه آن ها می باشد. الگوریتم گوگل پاندا (Google PAnda): الگوریتم مبارزه با محتوای کپی. با توجه با علاقه گوگل به سایتهای بوک مارک مثل RateitAll و Shvoongو Kaboodle ، کافی است آخرین صفحات ایجاد شده درسایت خود را در این سایت ها قرار دهید. سئو خارجی سایت به اقداماتی که خارج از وبسایت شما انجام می شود تا در نتایج صفحات موتورهای جستجو تاثیر بگذارد گفته می شود. طراحی سایت (Website Design): به طراحی صفحات وب که با استفاده از HTML و سیستم مدیریت محتوا وردپرس انجام می شود طراحی سایت گفته می شود. به مجموعه اقدامات داخل سایت برای ایجاد ارتباط بهتر با کاربر و موتورجستجو سئو داخلی گفته می شود. تبلیغات متنی فالو که در سایت های مختلف گذاشته می شود و به واسط دریافت هزینه ای به مدت یک ماه ، دو ماه و یا دیگر تایم ها لینک را همراه با کلمه کلیدی شما می گذارند و به واسط آن اعتبار و تاثیر مثبت را در روند سئو سایت خود مشاهده می کنید اما پس از برداشته شدن لینک و حذف لینک شما اثر منفی را در سئو سایت خود مشاهده می کنید.

به همین دلیل است که مدت زمان بیشتر است. لوکال سئو (Local SEO): بهبود نتایج جستجو محلی که بر اساس موقعیت جغرافایی فرد جستجو کننده انجام می شود. در پایان به یاد داشته باشید که برای بهینه کردن سایت خود باید از سئو off page و سئو داخلی همزمان و در یک راستا استفاده کنید. به یاد داشته باشید، نظرات اسپم همچنین باعث غیر حرفهای به نظر رسیدن بلاگ شما میشوند و بدین شکل به آن آسیب میزنند. اگر کار آنها با تخصص شما مرتبط باشد میتوانید از آنها برای لینکدهی به سایت خود درخواست کنید. شامل فعالیت هایی است که در خارج از وب سایت برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو انجام می شود . سئوی خارجی یا سئوی خارج از صفحه شامل فعالیت هایی است که خارج از وب سایت و با هدف افزایش رتبه و سایت در موتور جستجو انجام می شود. برای نمونه ، اگر کسی این مقاله را دوست داشته باشد و از وب سایت یا وبلاگ خود به آن ارجاع دهد ، دقیقا مصداق این است که به گوگل می گوید این صفحه محتوای خوبی دارد.

در حال حاضر اینستاکرام در ایران ، کاربران فراوانی دارد و شما می تواند از صفحاتی که بالای 10هزار فالوور دارند بک لینک بگیرید که ارزش خوبی را به وبسایت شما منتقل می کند. در حالت طبیعی موتورهای جستجو سایت شما را بررسی میکنند اما این امر ممکن است زمانبر باشد (اصطلاحا به این کار ایندکس شدن میگویند). اگر میخواهید مدت زمان ایندکس شدن را کاهش دهید ، در موتورهای جستجو مثل یاهو و گوگل ثبت نام کنید. در واقع اگر شما هزاران لینک اسپمی داشته باشد به اندازه یک بک لینک از سایت معتبر ارزش نخواهد داشت و یا حتی موجب پنالتی شدن سایت شما نیز می شود. در این مقاله روش و تکنیک های سئو خارجی سایت ارائه شده است که رعایت آنها به پیشرفت سایت شما کمک بسیاری میکند. حال اگر کاربری کلمه کلیدی کتاب را سرچ کند، آمازون در رده های بالای لیست نتایج، برای اون نمایش داده میشود، چرا که بسیاری از انکر تکستهایی که به آمازون پیوند داده شدهاند، از کلمه کتاب استفاده کردهاند! رپورتاژ آگهی خوب زمانی یک ریپورتاژ آگهی خوب تلقی می شود، که نکات بسیاری در نگارش و انتشار آن رعایت شده باشد.