ساعت مچی: داستان موفقیت اپل واچماکالوپ “شکست” های زیادی از اپل در زندگی خود دیده است ، اما هیچ یک به اندازه اپل واچ شناور نبوده است.

اوه پسر ، چه ناکامی. فلاپی ترین ملاقه که تاکنون روی مچ دست گذاشته شده است. یک اسم حیوان دست اموز واقعی.

همه ما باید این موضوع را تاکنون بدانیم ، اما برای دانشجویان جدیدتر کلاس که ممکن است اپل Doom 101 را گذرانده باشند ، اما دلیل اینکه “اپل واچ” به طور قطعی “خرابی” اعلام شده این است که بلافاصله به همان شکل فروش نمی رود شماره هایی که آیفون فروخته است. همانطور که ماکالوپ شش سال پیش در مورد استفاده از چوب حیاط برای اپل اشاره کرد:

هر آنچه می فروشند باید “به یک پدیده فرهنگی تبدیل شود” یا “یک شکست” باشد.

خوب ، برای آن …

“اپل واچ قبلاً 100 میلیون مچ بسته است” (شورای شاخ) JonyIveParody.)

آیا یک “پدیده فرهنگی” برای شما کافی است یا ما دوباره پست ها را به هدف منتقل کرده ایم؟ البته ، صد میلیونمین نیل سایبارت ادعا می کند که تخمینی دارد ، اما این یک تخمین تحصیل کرده است. رقم واقعی در حدود 100 میلیون است.

بیایید آن را Flop Field بنامیم.

هر کاری که اپل انجام می دهد یک موفقیت مهم نیست. تاچ بار نویدهایی داده بود ، اما بر خلاف دیده بان ، اپل طی چهار سالی که راه اندازی شده نتوانسته پیشرفت زیادی کند. HomePod خوب است ، اما واقعی قابل اندازه گیری نیست. به نظر می رسد اپل تی وی عموی مست عرضه محصولات اپل است که بی هدف در منطقه الکترونیکی Costco سرگردان است و برای همسرش فریاد می کشد. چه کسی در واقع در هدف است.

حتما بخوانید:
ما پیش بینی می کنیم که در رویداد Spring Loaded اپل چه اتفاقی خواهد افتاد

اما Watch یک نمایش معتبر است. و همانطور که سایبارت متذکر می شود ، محبوبیت آن بیشتر و بیشتر می شود.

30 میلیون نفر جدیدی که از سال 2020 اپل واچ را شروع به کار کردند تقریباً از تعداد افرادی که اپل واچ را در سال های 2015 ، 2016 و 2017 به طور مشترک استفاده می کنند بیشتر است.

اکنون این چهارمین پایگاه بزرگ نصب شده اپل پس از آیفون ، آیپد و مک است. هرگز به همان تعداد آیفون فروخته نمی شود ، فقط به این دلیل که به آن متکی است مانند در وهله اول آیفون برای استفاده از آن. سایبرت تخمین می زند که تا پایان سال 2020 ، حدود 10 درصد از دارندگان آیفون نیز دارای اپل واچ باشند.

اپل واچ محبوب شده است زیرا اپل تصور می کرد چه چیزی باید باشد: یک دستگاه سلامتی ، تناسب اندام و ارتباطات پیشرفته. ممکن است در هنگام انتشار اولین چشم انداز آن را ندیده باشیم ، اما این شرکت این کار را انجام داده و آن را انجام داده و با هر نسخه آن را به جلو هدایت می کند.

ماکالوپ ها آنقدر ساده لوح نیستند که فکر کنند کارشناسان وبلاگ های شراب را بررسی می کنند تا ببینند کدام سفید پوستان کلاغ دارند ، اما خوب است که باشند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.
منبع: shogh-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme