هرچه خدمات و تزیینات سالن عقد فضای باز روف گاردن حرفهای تر و تجملاتیتر باشد، هزینه برگزاری جشن عقد در آن بیشتر خواهد بود. فضای سبز بزرگی را در نظر بگیرید که در شب با تزیینات و طراحی های خاص و زیبای شمعها آراسته شده؛ مسلما امکانی را که باغ تالارها بدین منظور در اختیار شما قرار میدهند خیلی بیشتر از لوکیشنهایی با فضای بسته و سرپوشیده است.

برخی از سالن های عقد در شهر تهران از سفره های عقد بسیار گرانقیمت و لاکچری استفاده می کنند که می تواند جزو مزیت های سالن ها دانست. در حقیقت تالارهایی با فضاهای سرپوشیده و سربسته از حیث تنوع تشریفات خیلی نمیتوانند در مقابل باغ تالارهایی با فضاهای باز و بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشند. البته انتخاب از بین این دو مورد بسته به نظرات و سلایق زوجین است و میتواند در خیلی از موارد کاملا متفاوت و گوناگون باشد. این محضر ازدواج زیبا و منحصر به فرد با دکوراسیون مجل و فضای بسیار شیک خود توانسته تا خود را در لیست بهترین سالن عقدهای تهران در 1400 به خوبی جای دهد و از نظر کیفیت ارائه خدمات در جایگاه خیلی بالایی قرار بگیرد.

اما شما با انجام عروسی و عقد در فضای باز به جای آنکه در یک سالن سرپوشیده و سربسته باشید دغدغه مهمانان خود را برطرف کرده و آنها با خیال آسوده به راحتی در مراسم جشن شما شرکند میکنند و دیگر استرس نخواهند داشت. تالارهایی با سالنهای سربسته قطعا تشریفات مختلف و زیادی برای برگزاری مراسمها تدارک میبینند اما موضوع اینجاست که آیا باغ تالارها امکان بیشتری برای تنوع تشریفات عروسی دارند یا تالار های سربسته؟ روف گاردن ها در طبقه فوقانی ساختمان ها واقع شده اند و می تواند انتخابی مناسب برای شما به حساب آیند ولی ممکن است امکانات و زیبایی هایی را که شما می توانید در سالن و همکف و باغ داشته باشید را در این مکان ها نداشته باشید و با محدودیت های بیشتری دسته و پنجه نرم کنید.

دفتر عقد و ازدواج ورسا یکی از محبوبترین و زیباترین دفاتر عقد و ازدواج است که میتوانید با مراجعه حضوری به آن، کلیه امکانات ارائه شده را مشاهده کنید. در این سال های اخیر تالارها امکانات زیاد و منحصر به فردی برای برگزاری جشنها و مراسم های گوناگون فراهم کردهاند. شرایط برگزاری یک مراسم باشکوه و ثبت عکس و فیلم های بی نظیر را برای شما فراهم میکند. هر روزشان را روزی نو و شبهایشان را پر ستاره و چون مهتاب پائیزی سالن عقد 200 تبریز درخشان ساز. وقتی راحتی میهمانهای شما در اولویت قرار بگیرد بدیهی است که برگزاری جشن شما در فضایی سبز و باز چون باغتالارهای مناسبی که در مقاله …

ایندکسر