[ad_1]

پلت فرم پخش بازی Stadia گوگل اکنون در iPhone و iPad در دسترس است. قوانین اپل در مورد App Store انتشار برنامه های کاربردی برای سرویس هایی که بازی ها را از فضای ابری منتقل می کنند تقریباً غیرممکن است (برخلاف شبکه های محلی). بنابراین ، Google تصمیم گرفته است تا Stadia را از طریق یک برنامه وب در دسترس قرار دهد.

برای استفاده از آن ، از stadia.google.com در Safari در iPhone یا iPad خود بازدید کنید. اگرچه در یک مرورگر کار می کند ، اما بهتر است از یک برنامه وب میانبر استفاده کنید تا نگران مواردی مانند نوار آدرس یا برگه ها نباشید. برای این کار ، روی ضربه بزنید عنوان ، سپس انتخاب کنید افزودن به صفحه اصلی. با این کار نماد برنامه وب Stadia در iPhone یا iPad ایجاد می شود. هنگامی که آن را راه اندازی می کنید ، یک پنجره Safari تمام صفحه بدون نوار آدرس ، برگه ها یا سایر کنترل های ناوبری دریافت خواهید کرد.

مرحله در خانه IDG

برای داشتن بهترین تجربه ، یک میانبر برنامه وب در صفحه اصلی ایجاد کنید.

Google یک برنامه Stadia در App Store دارد ، اما هیچ عملکرد پخش بازی ندارد – تنها دلیل وجود سرویس. در عوض ، این برنامه به شما امکان می دهد حساب و کتابخانه بازی خود را مدیریت کنید.

این وضعیت مشابه وضعیتی است که Xbox در آن قرار دارد و برای ما سرویس راه حل Xbox Game Pass Ultimate همان راه حل وعده داده شده است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر