[ad_1]

سازنده مشهور جهانی هدفون Sennheiser دو مدل جدید را برای CES 2021 اعلام کرده است. اول ، بیایید نگاهی به IE 300 بیاندازیم ، یک هدست گوش جدید (IEH) با نسخه بهبودیافته مبدل 7 میلیمتری برد گسترده (XWB) این شرکت با ورق غشایی بهینه شده ، که تشدیدهای طبیعی و اعوجاج هارمونیک کل را به حداقل می رساند ، که در 1 کیلوهرتز / 94 دسی بل کمتر از 0.08 determined تعیین می شود.

علاوه بر این ، فضای پشت مبدل برای به حداقل رساندن بازتاب در محفظه طراحی شده است و یک محفظه تشدیدکننده در جلوی مبدل ، تشدیدهای پوششی در کانال گوش را از بین می برد. نتیجه نهایی یک پاسخ فرکانس وعده داده شده از 6 هرتز تا 20 کیلوهرتز است (تحمل داده نمی شود). به گفته سنهایزر ، IE 300 “سه گانه روشن با موسیقی زیبا و گرم فراهم می کند که صمیمیت صوتی بیشتری را به ارمغان می آورد.”

البته از دوام و راحتی نیز چشم پوشی نمی شود. IE 300 در اندازه های مختلفی از سیلیکون و فوم غشایی وجود دارد ، زیرا استفاده از اندازه مناسب برای گوش های شما برای به دست آوردن بهترین صدا از هر IEH و همچنین برای حداکثر انزوای صدا بسیار مهم است. هر گوشی دارای یک قلاب گوش جداگانه قابل تنظیم برای پایداری است و کابل موجود با پارامامید تقویت شده است که می تواند هزاران سیکل خمشی را تحمل کند.

این کابل به لطف اتصال طلایی Fidelity + MMCX که در یک سوکت مقعر قرار دارد برای کاهش ولتاژ اضافی از هر گوشی جدا می شود. همچنین می توانید از کابل جایگزین ، از جمله کابل های متعادل با اتصالات 2.5 یا 4.4 میلی متری ، که به عنوان لوازم جانبی اختیاری در دسترس هستند ، استفاده کنید.

IE 300 با MSRP 299.95 دلار در پایان ژانویه در دسترس خواهد بود.

آخرین مورد Senhheiser به گوشی بی سیم پایدار خود ، سطح ابتدایی HD 250BT است که از سال گذشته در اروپا موجود است ، اما اکنون به بازار آمریکا می آید. HD 250BT که به عنوان “صدای باشگاه برای استفاده روزمره” برجسته شده است ، 25 ساعت دوام باتری و اتصال بی سیم بلوتوث 5.0 با پشتیبانی از رمزگذارهای با کیفیت بالا مانند AAC و aptX را ارائه می دهد. همچنین می توانید صدا را با یک اکولایزر بصری که توسط برنامه کنترل هوشمند Sennheiser ارائه می شود ، مطابق با سلیقه خود تنظیم کنید.

سنهایزر این را می گوید. این هدست گوش بسته ساختاری محکم ، لنت های گوش نرم ارائه می دهد که به طرز شگفت انگیزی عایق صدا و کنترل بصری روی صفحه را فراهم می کند. حتی بهتر ، با MSRP فقط 69.95 دلار بسیار مقرون به صرفه است. مانند IE 300 ، اواخر ژانویه در ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir