[ad_1]

AirPods مارک هدست بی سیم اپل است که اکنون سه محصول AirPods ، AirPods Pro و AirPods Max را پوشش می دهد. قیمت آنها به ترتیب 159 ، 249 و 549 دلار است ، اگرچه اغلب می توانید آنها را در فروش پیدا کنید.

این س FAالات متداول به شما کمک می کند تا ویژگیهای AirPods ، تفاوت سه مدل با یکدیگر و نحوه کار آنها با تجهیزات اپل را بهتر درک کنید. برای کسانی که دعوت شده اند ، یک راهنمای AirPods است.

به روز شده در 22/12/20: س questionsالات متداول س informationال شده با اطلاعاتی درباره AirPods Pro و AirPods Max ، صدای فراگیر و غیره به روز شده است.

تفاوت AirPods ، AirPods Pro و AirPods Max چیست؟

AirPods هدفون اصلی بی سیم اصلی اپل است. آنها برای اندازه و شکل نخ دندان در یک جعبه پر کردن کوچک عرضه می شوند و برای اولین بار در سال 2016 با نسخه بسیار کمی بهبود یافته نسل دوم در سال 2019 معرفی شدند.

AirPods Pro از طراحی کمی طراحی شده با دسته های کوتاه تر و هدفون با نوک لاستیک نرم برای ایجاد آب بندی در گوش شما بهره می برد. آنها از فناوری فعال کردن نویز سر و صدا برخوردار هستند ، از صدای فراگیر اپل پشتیبانی می کنند و همیشه با یک کیف شارژ بی سیم (که یک نسخه اضافی برای AirPod های معمولی است) ارائه می شوند.

AirPods Max بهترین هدفون لوکس اپل است. آنها جعبه های گوش بزرگی هستند که برای ارائه تکنولوژی عالی حذف بینی و کیفیت صدا ساخته شده اند.

AirPods چقدر هزینه دارد؟

AirPod های معمولی با یک کیف شارژ بی سیم 159 یا 199 دلار قیمت دارند.

AirPods Pro 249 دلار قیمت دارد و همیشه شامل یک کیف شارژ بی سیم است.

AirPods Max 549 دلار قیمت دارد و جعبه شارژ ندارد ، زیرا هدفون های بزرگتری بالای گوش هستند.

کاملاً رایج AirPods و AirPods Pro در فروش از خرده فروشان آنلاین (اما نه از اپل) با حدود 30-50 دلار تخفیف ارائه می شود. در زمان نوشتن این مقاله ، یافتن AirPods Max به سختی امکان پذیر است اصلاً، اما با تحویل گرفتن زمان تحویل ، ما تعجب نخواهیم کرد که اغلب توسط خرده فروشان آنلاین نیز به فروش برسد.

این صدای فضایی چیست؟

اگر AirPods Pro یا AirPods Max دارید ، در شرایط خاص می توانید صدای فراگیر بگیرید. شما حداقل به آیفون 7 یا آیپد ساخته شده در چند سال گذشته نیاز دارید ، باید با iOS / iPadOS 14 کار کنید و باید صدا را از یک منبع پشتیبانی شده پخش کنید.

باز کن تنظیمات > بلوتوث، علامت (های) کنار AirPods Pro یا Max را لمس کنید و Spatial Audio را فعال کنید. سپس ، هنگامی که از یک برنامه پشتیبانی شده به صدای چند کاناله (5.1 ، 7.1 یا Dolby Atmos) گوش می دهید ، AirPods شما یک تجربه فراگیر مصنوعی واقعاً چشمگیر ایجاد می کند.

حتی هنگام چرخاندن سر خود از شتاب سنج و ژیروسکوپ برای چرخاندن مرحله صدا استفاده می کند ، بنابراین “جلو” همیشه به نظر می رسد انگار که هدف آن صفحه نمایش آیفون یا آیپد شما باشد ، نه فقط جلوی سر شما. مرتب!

airpods pro فضایی IDG

همچنین می توانید در مرکز کنترل ، Spatial Audio را به Volume Control تغییر دهید.

متأسفانه ، Spatial Audio هنوز در Mac یا Apple TV کار نمی کند. پشتیبانی از Apple TV بسیار مورد استقبال قرار خواهد گرفت ، زیرا این دستگاه در درجه اول برای تماشای دقیقاً نوع محتوایی است که Spatial Audio برای آن ایجاد شده است.

نحوه اتصال AirPods با آیفون و اپل واچ

جفت شدن AirPods با آیفون یا آیپد برای اولین بار بسیار ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که درب جعبه شارژ AirPods را در نزدیکی آیفون خود باز کنید و پیامی را خواهید دید که آیا می خواهید متصل شوید. اگر تلفن شما قفل است ، ابتدا باید قفل آن را باز کنید و سپس روی دکمه اتصال ضربه بزنید.

برای AirPods Max ، آنها را از قاب هوشمند خود خارج کرده و آنها را نزدیک آیفون نگه دارید تا بلافاصله درخواست کنید. (اگر هنوز به iOS 14.3 به روز نشده اید ، ابتدا می خواهید این کار را انجام دهید.)

این آماده است AirPods شما با این آیفون جفت خواهد شد – و Apple Watch که اگر آیفون داشته باشید با آن جفت می شود. اگر شروع به پخش آهنگ در iPhone خود کنید و سپس آهنگ دیگری را در Apple Watch خود راه اندازی کنید ، AirPods به Apple Watch تغییر حالت می دهد.

چگونه می توان AirPod ها را با Mac جفت کرد

اگر AirPods را با آیفون خود جفت کرده اید و به سیستم حساب iCloud مشابه Mac شما وارد شده است (حداقل macOS 10.12 Sierra را اجرا می کنید) ، دیگر نیازی نیست که فرآیند جفت سازی را دوباره طی کنید. فقط روی نماد بلوتوث در نوار منوی Mac خود کلیک کنید و AirPods را در آنجا خواهید دید.

موشواره را روی آنها قرار داده و روی کلمه Connect کلیک کنید. یا می توانید روی نماد میزان صدا در نوار منو کلیک کنید (تنظیمات سیستم> صدا> میزان صدا را در نوار منو نمایش دهید اگر قبلاً آن را مشاهده نکرده اید) و AirPods را به عنوان دستگاه خروجی در Mac خود انتخاب کنید.

نحوه استفاده از AirPods با Apple TV

آیا می خواهید بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران ، به Apple TV (جعبه سخت افزار و نه برنامه) خود گوش دهید؟ از AirPods خود استفاده کنید! آنها دقیقاً مانند سایر محصولات اپل با همان Apple ID با Apple TV شما جفت می شوند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که خروجی صدا را به AirPods خود تغییر دهید: دکمه شروع / مکث را در کنترل از راه دور Siri نگه دارید و AirPods خود را انتخاب کنید.

ایرپادها متصل می شوند IDG

برای انتخاب منبع صدا ، پخش / مکث را فشار داده و نگه دارید.

نحوه تعویض AirPods بین محصولات اپل

تا زمانی که محصولات Apple شما به همان حساب iCloud وارد شده باشند و شما به iOS 14 ، iPadOS 14 ، tvOS 14 یا macOS Big Sur به روز شده باشید ، AirPods شما بطور خودکار جابجایی بین دستگاه ها اگر در Mac به چیزی گوش می دهید و می خواهید از طریق iPhone خود گوش دهید ، فقط شروع به پخش موسیقی یا تماشای فیلم یا هر چیز دیگری در iPhone و AirPods کنید.

می توانید به تنظیمات بلوتوث بروید و روی دکمه (i) کنار AirPods خود ضربه بزنید تا در صورت تمایل این ویژگی را غیرفعال کنید.

اگر می خواهید دستگاه ها را به صورت دستی تغییر دهید ، AirPod های خود را که در دستگاه های صوتی بلوتوث ذکر شده اند ، در تمام محصولات Apple خود که دارای شناسه Apple یکسان هستند ، پیدا خواهید کرد. فقط آنها را مانند هر هدست بلوتوثی انتخاب کنید.

چگونه AirPod ها را با چیز دیگری جفت کنیم

اگر می خواهید از AirPods با تلفن Android ، تبلت Kindle Fire یا سایر محصولات غیر Apple استفاده کنید ، چه می کنید؟ تو می توانی! AirPod ها دکمه جفت شدن ندارند ، اما یک کیف شارژ وجود دارد. AirPods را در جعبه شارژ بچسبانید و سپس به دنبال یک دکمه گرد ، سفید و به سختی قابل مشاهده در پشت جعبه بگردید.

جفت ایرپاد 2 جیسون کراس / IDG

از این دکمه کوچک داخلی برای جفت کردن AirPod ها با دستگاه های غیر اپل استفاده می شود.

وقتی درب جعبه باز است ، این دکمه را فشار داده و نگه دارید و خواهید دید که LED مینیاتوری مینیاتوری داخل جعبه سفید می شود. این به این معنی است که AirPods در حالت جفت شدن است ، بنابراین شما باید بتوانید از منوهای دستگاهی که سعی می کنید با آن جفت شوید برای اتصال آنها استفاده کنید.

برای AirPods Max ، دکمه کنترل نویز را فشار داده و نگه دارید تا زمانی که می بینید چراغ وضعیت کوچک با سفید چشمک می زند تا در حالت جفت شدن قرار گیرد.

نحوه بررسی باتری AirPods

روش های مختلفی برای بررسی میزان باتری AirPods شما وجود دارد. می توانید با گفتن س ،ال از سیری ، “سلام سیری ، میزان باتری من چقدر است؟” سیری به شما می گوید که آیا دستگاه های شما – iPhone ، Apple Watch و AirPods – کم است.

اگر هر دو AirPod در جعبه شارژ هستند ، می توانید درب آن را باز کنید و در آیفون جفت شده خود یک پنجره بازشو مشاهده می کنید که دوام باتری هر AirPod را نشان می دهد ، به علاوه مورد.

مرکز مدیریت باتری برای ایرپادها IDG

همچنین می توانید با بسته باتری آیفون خود را بررسی کنید.

یا برای نمایش مرکز کنترل ، از گوشه بالا سمت راست آیفون خود را به پایین بکشید و روی صفحه ای که برنامه موسیقی شما را نشان می دهد طولانی فشار دهید. اگر AirPod های شما متصل باشد ، آنها را در بالای کنترل های پخش با یک نماد اتصال آبی در سمت راست مشاهده خواهید کرد. انگار که دارید دستگاه پخش را جایگزین می کنید ، روی این نماد ضربه بزنید و ببینید چه مقدار باتری روی هر AirPod باقی مانده است.

نحوه تماس با سیری

به طور پیش فرض ، راه تماس با Siri در AirPod های معمولی این است که AirPod را با انگشت خود دو بار ضربه بزنید. در AirPods Pro می توانید فشار و نگه داشتن سنسور فعال نیروی ساقه سیری را تغییر دهید. در AirPods Max ، تاج دیجیتال را فشار داده و نگه دارید.

می توانید به سادگی به هر مدل AirPods “Hey Siri” بگویید تا آن را نیز فراخوانی کنید.

که در تنظیمات > بلوتوث، سپس روی نماد کوچک (i) در کنار AirPods خود در لیست دستگاه های بلوتوث ضربه بزنید. در اینجا می توانید کنترل ها را برای ضربه زدن یا فشار دادن و نگه داشتن عملکردهای AirPods خود تغییر دهید.

نحوه کنترل پخش و میزان صدا

برای مکث موسیقی می توانید AirPod را از گوش خود بردارید و سپس آن را به گوش خود بچسبانید تا دوباره پخش شود.

برای کنترل میزان صدا یا استفاده از Siri می توانید به طور مستقل از دستگاه Apple که از AirPods استفاده می کنید استفاده کنید. در اینجا برخی از دستوراتی که می توانید استفاده کنید وجود دارد و آنها چه در حال گوش دادن به برنامه Music یا برنامه دیگری مانند Spotify باشند ، کار می کنند.

  • زیادش کن
  • کم کن
  • از این آهنگ بگذرید
  • میزان صدا را روی 75 درصد تنظیم کنید

اگر به برنامه Music گوش دهید ، می توانید آهنگ ها ، آلبوم ها ، هنرمندان و لیست های پخش خاص (در کتابخانه خود اگر مشترک Apple Music نیستید یا در کل سرویس Apple Music هستید) درخواست کنید ، و دستورات بیشتری دریافت خواهید کرد.

  • این آهنگ را از نو شروع کنید
  • باز پیچی
  • اینجوری بازی کن
  • این را به مجموعه من اضافه کنید
  • هم بزنید

بدیهی است که در استفاده از Siri برای کنترل پخش تاخیر وجود دارد. ابتدا باید AirPod را دو بار ضربه بزنید یا فشار دهید و نگه دارید و منتظر بمانید تا زنگ به شما گوش دهد که Siri در حال گوش دادن است. سپس باید درخواست خود را تلفظ کنید و منتظر باشید تا آیفون آن را تجزیه و تحلیل کند.

نحوه شارژ AirPods و کیف آنها

AirPods حدود پنج ساعت دوام خواهد داشت (بدهید یا بگیرید) ، اما جعبه همچنین دارای یک باتری است. AirPods را دوباره در جعبه قرار دهید تا شارژ شود. هنگام شارژ AirPods ، نور کوچک داخل جعبه به رنگ نارنجی درخشان می شود. هر AirPod دقیقاً در یکی از دو دهانه قرار می گیرد ، بنابراین در حالی که آنها در آنجا هستند و می توانید درب آن را ببندید ، باید برای شارژ به درستی قرار گیرند.

با کیس اصلی ، کافیست کابل Lightning را به پورت زیر وصل کنید. سپس سر دیگر را به یک آداپتور AC یا پورت USB در Mac خود متصل کنید.

با جعبه شارژ بی سیم یا کیس AirPods Pro می توانید کابل Lightning را وصل کنید یا جعبه را برعکس روی هر پد شارژ بی سیم که از استاندارد Qi استفاده می کند قرار دهید. اگر AirPods شما در جعبه باشد ، در صورت شارژ شدن یک چراغ نارنجی یا تقریباً به طور کامل شارژ چراغ سبز مشاهده خواهید کرد. اگر در جعبه AirPod وجود نداشته باشد ، هنگام باز کردن درب ، نشانگر روشن باقی می ماند ، اما این نشان می دهد که چه مقدار از عمر باتری در این مورد باقی مانده است: نارنجی برای شارژ مجدد و سبز برای تمام عمر.

برای شارژ AirPods Max ، به سادگی کابل Lightning را وصل کنید.

اگر یکی را گم کنید چطور؟

شما کاملا غمگین خواهید شد ، اما این پایان جهان نیست. اپل AirPod اضافی را به قیمت 69 دلار یا AirPod Pro را با 89 دلار به شما می فروشد. همچنین می توانید فقط یک کیف شارژ اضافی بخرید.

خوب ، من AirPod ها را گم نکردم ، آنها را در جای خود قرار دادم. چگونه می توان AirPod های خود را پیدا کرد؟

برنامه ای برای این کار وجود دارد. واقعاً برنامه Find My در iPhone ، iPad ، Mac یا Apple Watch شما می تواند AirPod های شما را پیدا کند. Find My را باز کنید ، به برگه Devices بروید و برای انتخاب AirPods خود به پایین پیمایش کنید. سپس می توانید صدایی را پخش کنید یا به آخرین مکان شناخته شده آنها جهت دهید.

airpods پیدا کردن من IDG

کارهای My را با همه AirPods پیدا کنید ، اما تا زمانی که iPhone یا iPad به اندازه کافی برای اتصال نباشد ، نمی توانید از طریق آنها صدا پخش کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر