[ad_1]

M1 Mac جدید دنیایی از امکانات را برای رایانه های اپل فراهم کرده است ، اما دستیابی به دو ویژگی مورد جستجو ممکن است کمی بیشتر طول بکشد. طبق گزارش جدید بلومبرگ ، اپل امسال عجله ای برای اضافه کردن 5G یا Face ID به Mac ندارد.

این مطمئناً برای هر کسی که امیدوار به انتقال سریع به نسل جدیدی از مک باشد ، بد خواهد بود. اگرچه ممکن است امسال iMac ، MacBook Pro و MacBook Air جدید در راه باشد ، اما احتمالاً آنها به همان مجموعه استاندارد استاندارد ، احتمالاً با طراحی جدید ، پایبند خواهند بود. بلومبرگ گزارش داد که در حالی که اپل در حال کار بر روی اتصال تلفن همراه 5G و Face ID برای Mac است ، این بخشی از دور بعدی نسخه های 2021 نیست.

به طور خاص ، این گزارش بر iMac به عنوان اولین مدلی که Face ID برای باز کردن قفل و احراز هویت دریافت می کند ، متمرکز است ، اما بلومبرگ می گوید این ویژگی که “در ابتدا قرار بود در طراحی مجدد esiMac امسال برسد” اکنون “بعید” است که گنجانده شود. مدل اواخر امسال منتشر شد. iMac یکی از معدود دستگاههایی است که اپل تولید می کند و از بیومتریک برای احراز هویت ایمن استفاده نمی کند.

Face ID مدت زیادی است که در لیست خواسته های Mac ما قرار دارد ، مایکروسافت قبلاً این ویژگی را در ویندوز 10 با Windows Hello ادغام کرده است. Face ID در سال 2017 با آیفون X آغاز به کار کرد و از آن زمان به iPad Pro راه پیدا کرده است ، اما اپل هنوز این فناوری را به سایر محصولات گسترش نداده است.

افزودن اتصال تلفن همراه یکی دیگر از ویژگی های مورد انتظار است که اپل هنوز در Mac ارائه نداده است. پس از ورود 5G به آی فون در پاییز امسال ، امید بود که اپل به زودی برای آن یک Mac بیاورد ، اما به نظر می رسد ممکن است کمی بیشتر طول بکشد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir