[ad_1]

فقط یک هفته پس از اعلام گوگل که اپل موزیک اکنون به عنوان سرویس پیش فرض گوینده های گوگل و Nest در دسترس است ، سرویس دیگری از اپل وارد آبهای کشف نشده شد. این شرکت ها روز چهارشنبه اعلام کردند ، از سال آینده برنامه Apple TV در Chromecast جدید با دستگاه های Google TV در دسترس خواهد بود.

برنامه Apple TV روی جدیدترین دستگاه های Chromecast اجرا می شود که شامل رابط جدید Google TV و “حتی دستگاه های بیشتری است که در آینده از سیستم عامل Android TV استفاده می کنند”. این راه به Apple TV + ، با پشتیبانی تلویزیون های سونی و Hisense ، و همچنین جعبه های Nvidia Shield باز می شود.

این اطلاعیه برای هر دو شرکت کاملاً خارق العاده است. Chromecast با Google TV اکنون یکی از معدود دستگاههایی است که از همه سرویس های پخش جریانی اصلی پشتیبانی می کند و Apple TV + یکی از معدود سرویس های پخش جریانی موجود در هر دستگاه اصلی ، از جمله Roku و Amazon Fire TV است. این یک مرحله شگفت آور است ، با توجه به عدم تمایل معمول اپل برای گسترش فراتر از اکوسیستم خود ، اما اپل تلاش جدی کرده است تا Apple TV + را به بیشترین تعداد صفحه ممکن برساند.

گوگل می گوید که شما در گواهی نامه ها و نتایج جستجوی شخصی خود Apple Originals را مشاهده خواهید کرد و همچنین می توانید نمایش های Apple TV + را در لیست تماشا خود ذخیره کنید. Apple TV + ده ها نمایش با نمایش های بیشتر در حال اجرا ارائه می دهد و نیاز به اشتراک پولی دارد که از 5 دلار در ماه شروع می شود.

مشخص نیست که آیا برنامه Apple TV در نهایت می تواند به تلفن های اندرویدی راه پیدا کند یا خیر ، اما مطمئناً محتمل به نظر می رسد. اپل در حال حاضر یک اپلیکیشن Apple Music را در فروشگاه Google Play ارائه می دهد ، اما به نظر می رسد برای تماشای + TV Apple در هر چیزی غیر از iPhone شما باید از یک مرورگر وب استفاده کنید. با این حال ، می توانید Apple TV را از مرورگر Chrome به Chromecast خود با استفاده از هر تلفن اندرویدی پخش کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر