عزیز من: کمی علاقه به آیفون 12 مینی نشان دهیدپس از چهار سال ، ماکالوپ فقط چند ماه آیفون 12 مینی مورد علاقه خود را داشته و اکنون باید از موجودیت خود دفاع کند. در واقع ، این آزار دهنده ترین جدول زمانی است.

ممنون از هیچ چیز ، برخورد دهنده بزرگ هادرون.

CIRP: فروش آیفون 12 در آغاز فروش بسیار قدرتمند است ، اما آیفون 12 مینی “احتمالاً اپل را ناامید” می کند

اول از همه ، SHUT UP ، CHIRP ، شما هستید فروش خوبی ندارد.

آنجا. این است مراقب باش.

دوم ، ماكالوپاتا می داند كه بعضی از شما چه می گویید. اوه ، ماکالوپ ، چرا اینقدر از خودت دفاع می کنی؟ اوه ، ماکالوپه ، چرا خود را در خانه خود با آیفون 12 مینی حصار می کشید؟ آه ، ماکالوپ ، آیا این یک خندق در اطراف خانه شما است … پر از مارهای سمی؟ اینقدر از کجا می توانی بدانی؟ اینها مارهای زیادی هستند. و چگونه به کوسه ها یاد می دهید که از طریق گزش شنا کنند – می دانید چه؟ نمیخواهم بدونم.

سوم ، لازم به ذکر است که این فقط برآورد است. اپل دیگر اطلاعات فروش آیفون را منتشر نمی کند و به هر حال فقط اطلاعات مربوط به فروش یک مدل را ارائه می دهد. آنها بهتر از انداختن استخوان هستند اما دقیقاً دقیق نیستند. بنابراین وقتی CIRP می گوید:

… دستگاه 5.4 اینچی تنها 6٪ از فروش کل آیفون را در ماه های اکتبر و نوامبر به خود اختصاص داده است.

این نقطه اعشاری مانند این است که یک استوانه را روی توده قرار دهید و آن را به گراند مارشال رژه روز درختکاری شهر خود تبدیل کنید. علاوه بر این ، CIRP نه تنها اعداد را محاسبه می کند ، بلکه انتظارات اپل را نیز ارزیابی می کند. ممکن است درست باشد ، اما ممکن است نباشد.

حتما بخوانید:
جلسه اول: آموزش کامل راه اندازی وب سایت حرفه ای

چهارم ، صحبت از طرف انجمن صاحبان آیفون های کوچک – که به عنوان یکی از بنیانگذاران ، Macalope مجاز به انجام آن بود – برنامه آیفون 12 مینی اگر فروش خوبی نداشته باشد ، برنامه انتشار اپل برای سال 2020 حداقل مقصر مقصر است. . اگر به یاد داشته باشید ، 12 mini اولین گوشی کوچک اپل نیست که در سال 2020 منتشر شد. Macalope معتقد است که آیفون SE 2020 چندان کوچک نیست. آیفون 12 مینی در واقع جایگزین منطقی فیزیکی آیفون SE 2016 است ، اما اندازه هر دو کاملاً مشابه است. و عملکرد آیفون SE 2020 چگونه بود؟

“آیفون SE اپل به لطف سوییچ های اندروید و آنهایی که از آیفون 6s یا بالاتر ارتقا می یابند ، در سه ماهه دوم 2020 Bright Spot را به فروش می رساند.”

فرض بر این است که آیفون SE 2020 برای فروش است در بالا انتظارات اپل ارائه شده است. اگر فرد تلفن کوچکی هستید (یا موجودی افسانه ای) ، احتمالاً آیفون SE را در سال 2016 خریده اید و سپس منتظر مانده اید. و منتظر ماند. و منتظر ماند. سرانجام ، اپل آیفون SE 2020 را ارسال کرد و دستگاه شما از سال 2016 چهار ساله است و در آخرین قدم های خود است ، احتمالاً جدید را خریداری کرده اید ، حتی اگر کمی بزرگتر از آن باشد که دوست دارید. این همان کاری است که ماکالوپ ها انجام دادند. سپس وقتی آیفون 12 مینی بیرون آمد … خوب ، قلب آن چیزی را که می خواست می خواست ، بنابراین ماکالوپ برای این کار به SE متوسل شد. اما در طی یک سال از دست دادن شغل قابل توجه ناشی از همه گیری ، بسیاری از مردم احتمالاً فکر نمی کنند که این یک کار منطقی باشد ، زیرا SE اکنون گزینه مقرون به صرفه تری است.

حتما بخوانید:
سه جنگ اپل برای تماشای در سال 2021

بنابراین ، اگر بخواهیم علت آهسته فروش آیفون 12 مینی را مقصر بدانیم ، مسئولیت حداقل برخی از اپل بر عهده زمان اپل است. با این حال ، اگر به آیفون های کوچکتر به عنوان یک کلاس نگاه کنیم ، احتمالاً سال 2020 برای آن دسته از تلفن ها سال بسیار خوبی بود. حداقل Macalope آنها را به همان سرعتی که اپل خریداری می کند خریداری می کند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.


منبع: shogh-khabar.ir