گاهی گوش برجسته ها به عقب برمی گردند. برخی از مشکلات را می توان تحت پوشش بیمه قرار داد، به خصوص زمانی که برای رفع یک بیماری یا بازیابی عمل گوشکرد شنوایی انجام شود. چرا اتوپلاستی انجام می شود؟

جراحی زیبایی گوش

اما نگران نباشید، زیرا به مرور زمان این سوزن سوزن شدن برطرف می شود. اسکارهای جراحی روی گوش برجسته چگونه خواهند بود؟ لازم است بیمار هر روز به توالت رفته و زخم را با آب و صابون معمولی شستشو دهد. 1. بیمار به طور طبیعی در چند روز اول پس از جراحی درد خفیف تا متوسط خواهد داشت، اما نباید درد شدیدی وجود داشته باشد. تا سه هفته پس از جراحی نباید هیچ فعالیت سنگینی انجام دهید.

بیماران نباید ورزش های بعد از عمل گوش را انجام دهند که به گوش برجسته آنها فشار وارد می کند. به مدت 6 هفته پس از جراحی گوش برجسته یا خونریزی، کبودی هایی ایجاد می شود که به مرور زمان بهبود می یابند. جراحی زیبایی گوش برجسته با بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی الو جراح انجام می شود.

این روش در صورت ترکیب با سایر روش های جراحی بینی (مانند جراحی بینی) می تواند تحت بیهوشی عمومی یا تزریق داخل وریدی آرامبخش (IV) انجام شود. بیرون زدگی و بزرگی گوش برجسته ها یکی از عواملی است که بر زیبایی افراد تاثیر می گذارد، بنابراین جراحی زیبایی گوش برجسته به منظور کوچک و خوش فرم نگه داشتن گوش برجسته انجام می شود. مسخره کردن یکدیگر در بین کودکان امری رایج است و وضعیت جسمانی واضح، مانند گوش برجسته های بیرون زده، هدف آسانی است.

در حین جراحی گوش برجسته یک برش کوچک باریک در پشت گوش برجسته ایجاد می شود و پس از برداشتن غضروف اضافی، برش ها با بخیه های دائمی به هم متصل می شوند.

داروهای بیهوشی باعث ناراحتی معده و روده می شوند. واکنش آلرژیک به بیهوشی. تکنیک های مورد استفاده در اتوپلاستی به درجه و نوع نقصی که فرد دارد بستگی دارد.

گوش برجسته

یک متخصص گوش برجسته و حلق و بینی در مورد اتوپلاستی صحبت خواهد کرد. قبل از جراحی اتوپلاستی، موهای باید 3 سانتی متر کوتاه شود.

 بزرگسالان: جراحی گوش برجسته در بزرگسالان از کیفیت پایین تری نسبت به کودکان برخوردار است، اما اگر فرد انتظارات معقولی داشته باشد، راضی می شود. اگر در این زمان رشد لازم وجود نداشت، بهترین سن برای جراحی زیبایی گوش برجسته، اصلاح هر گونه ناهنجاری است.

سعی کنید هنگام خواب روی یک صندلی راحت بخوابید یا از چند بالش برای بلند کردن سر خود استفاده کنید. گوش برجسته لوله ای: در این نوع گوش برجسته به صورت لوله ای به سمت جلو متمایل شده و دهلیز خارجی گوش برجسته مسدود می شود. گوش برجسته عضوی از بدن است که انواع صداها را به پیام عصبی تبدیل می کند. جراحی زیبایی گوش برجسته یا اتوپلاستی یکی از روش های جراحی برای اصلاح گوش برجسته های بیرون زده، ایجاد تقارن در گوش برجسته ها و ایجاد تعادل در سر و صورت است. اگر گوش برجسته کشیده شده باشد و پوست بسیار شل و نرم باشد، پوست و گوش برجسته بسیار نازک برداشته می‌شود و یک گوش برجسته جدید و کوچک‌تر ایجاد می‌شود.

پس از برش، غضروف و پوست اضافی برداشته شده و سپس غضروف باقی مانده در جای مناسب خود قرار می گیرد. پزشک چگونه تقارن گوش برجسته ها را ایجاد می کند؟

اما به یاد داشته باشید که با رعایت نکات مراقبتی و انتخاب یک پزشک حاذق می توانید از تمام عوارض اتوپلاستی جلوگیری کرده و از مزایای آن بهره مند شوید. می توانید طبق دستور پزشک از مسکن استفاده کنید. این عوارض در عرض یک هفته ناپدید می شوند.

یک محافظ سر در عرض یک هفته پس از عمل گوش قرار داده می شود. هدبند باید با یک انگشت آزاد باشد. انتظارات شما از جراحی اتوپلاستی باید واقع بینانه باشد. از اینکه از جراح خود بخواهید تا مدارک شما را به شما نشان دهد نترسید.

اگر مشکل یا بیماری خاصی دارید و به هر قرص، دارو، بانداژ یا هر داروی دیگری حساسیت دارید، باید به جراح خود اطلاع دهید.
بیمار باید قبل از عمل گوش در مورد انتظارات خود با جراح مشورت کند و انتظارات منطقی و واقع بینانه ای از نتیجه درمان داشته باشد. البته باید توجه داشت که هدف از درمان بهبود ظاهر گوش برجسته است و نمی توان نتیجه جراحی بی عیب و نقصی داشت. لخته خون می تواند به طور طبیعی بهبود یابد یا با سوزن برداشته شود.

این عمل گوش برجسته قطعا قابل انجام است. پس از اتوپلاستی (جراحی زیبایی گوش برجسته)، بانداژی در اطراف سر شما قرار می گیرد که باعث درد و خارش می شود. در برخی موارد، عفونت در غضروف ایجاد می شود که می تواند باعث ایجاد بافت زخم شود. برای بیشتر افراد گوش برجسته ها نسبت به سر زاویه 25 تا 35 درجه دارند.
اگر زاویه بین گوش برجسته و سر از 35 درجه بیشتر شود، گوش برجسته ها بیرون زده به نظر می رسند که به ویژه در کودکان و نوجوانان موجب تحقیر و تمسخر می شود. به ندرت اتفاق می افتد که تغییر شکل گوش برجسته عود کند و گوش برجسته تغییر کند.

موقعیت، اندازه، شکل و تقارن گوش برجسته های شما توسط جراح برای تعیین گزینه های جراحی بررسی می شود. سپس گوش برجسته با بخیه در موقعیت جدیدی ثابت می شود. نتیجه عمل گوش در کودکان و بزرگسالان رضایت بخش است و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد. همچنین لازم است
جراح پلاستیک شما نیز در طول این بحث با انتظارات شما از این روش آشنا خواهد شد. اگر توسط جراح مجرب و با تجربه انجام شود، عوارض نادر و خفیف است. پس از برداشتن پانسمان، به بیمار توصیه می شود که به مدت یک تا چند هفته (مخصوصاً در شب) از پانسمان روی گوش برجسته های عمل گوش شده استفاده کند. خونریزی و تورم ناشی از جراحی نیز پس از مدت کوتاهی از بین می رود.

این روش به شما این امکان را می دهد که در حین عمل گوش از خواب بیدار شوید، اما دردی احساس نکنید. هر فردی فرم منحصر به فرد گوش برجسته دارد و ملاک طبیعی بودن گوش برجسته ها تناسب آن با سایر قسمت های صورت است. بودن. برآمدگی گوش برجسته معمولا در هر دو گوش برجسته دیده می شود. اما گاهی این برآمدگی می تواند یک طرفه باشد. همچنین، اگر از نتیجه راضی نیستید، در مورد جراحی تجدید نظر با پزشک خود مشورت کنید.

ایندکسر