[ad_1]

شما می دانید که چگونه ، وقتی کسی از شما می پرسد مارک نیش ماکارونی با چه مارکی باید تهیه کند و سعی می کنید به او بگویید نه برای برش خوب در House of Prime Rib؟

نه؟ خوب ، پس نمی توانید در مورد شبکه همیاران فوربس و نژادهای سگ ویرانه نیمه ویران بنویسید.

بروک کروترز که ظاهراً “بهترین Chromebook برای خرید در پایان سال 2020” را انتخاب کرده است ، می گوید MacBook Air با پایه M1 را از دست بدهد. (نکته شاخ راجر.)

Macalope نمی داند که متوجه شده اید یا خیر ، اما M1 MacBook Air Chromebook نیست. فقط برای پروتکل

Crothers از “فشار خون بالا” در MacBook Airs جدید شکایت دارد. اکنون می توانید در مورد برخی از بازاریابی های اپل بحث کنید ، اما اتفاق نظر کاملا واضح است که اپل چیز قابل توجهی را ارائه داده است. اگر این مورد را از دست دادید ، می توانید اینجا را بررسی کنید. یا اینجا اینجا. در اینجا چیز خوب است. هم چنین این جا.

به طور کلی ، هر مکانی که هوای جدید را بازرسی می کند خوب است.

دنیای فناوری در MacBooks جدید با پردازنده M1 اپل ثابت شده است ، اما Chromebook ارزان تر ، ایمن تر و به همان سرعتی است.

این همه بود در نوشتار از Chromebook؟

Chromebook قطعاً ارزان تر است ، ما این یکی را به شما می دهیم.

در مورد “امنیت بیشتر” ، سیستم عامل Chrome دقیقاً عاری از اقدامات امنیتی نیست و Macalope می گوید که استفاده از سیستم عاملی که توسط یک شرکت تبلیغاتی اداره می شود ذاتاً یک انتخاب خطرناک برای حفظ حریم خصوصی است ، بنابراین اگر منظورتان است “امن تر ، تا زمانی که حریم خصوصی را ترک کنید” ، پس این جای بحث دارد. در مورد سریعتر ، به نوعی شبیه مقایسه دو چیز بسیار متفاوت است. با Chromebook ، سرعت احتمالاً به اتصال به اینترنت شما بستگی دارد. این همچنین به معنای اجرای کارها به روشی کاملاً متفاوت از سیستم عامل محلی است. هر روش موافقان و مخالفانی دارد.

و Chromebook با برنامه های رومیزی و Android کار می کند – کاری که MacBook هرگز نمی تواند انجام دهد.

بله ، M1 Mac فقط برنامه های دسک تاپ را راه اندازی می کند و برنامه های iPhone و iPad. بسیاری از آنها مانند برنامه های Android Chromebook ناسازگار رفتار می کنند!

… Office for Chrome هر ساله به Office کامل ویژه Windows نزدیکتر می شود …

سیستم عامل Chrome: هر ساله به ویژگی های کامل نزدیکتر است. Macalope نمی توانست به تنهایی عبارت بهتری برای Chromebook بنویسد.

راستی ، آیا می دانید نسخه کامل Office چیست؟ مک بوک

Crotters به ​​این واقعیت اشاره دارد که با یک بار شارژ Chromebook می تواند یک و نیم تا دو روز “استفاده متوسط” داشته باشد. جیسون اسنل می گوید که باتری 9 ساعت و نیم برای پخش ویدئو در Safari در M1 MacBook Air دریافت کرده است ، بنابراین یک و نیم روز استفاده متوسط ​​کاملاً قابل دستیابی به نظر می رسد.

همچنین تعدادی برنامه وجود دارد که فقط در Chromebook مانند فتوشاپ اجرا نمی شوند و برای اجرای بازی های پرمصرف در Chromebook خود ، باید در سیستم پخش بازی های Google ، Stadia مشترک شوید.

هدف اینجا این نیست که بگویید “BAH! مک بوک های M1 ، در همه دستگاه های ایجاد شده! “موضوع این است که بگوییم دلایلی وجود دارد که Chromebook برای بعضی از افراد خوب است و MacBooks برای دیگران مفید است و شما مجبور نیستید برای هر دو خلاصه گسترده و نامناسب تهیه کنید.

آیا همه ما نمی توانیم فقط توافق کنیم که هیچ کس نباید لپ تاپ های ویندوز را بخرد؟

اتفاقاً این یک شوخی است.

نه واقعا.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر