قوانین شفافیت حساب کابل هزینه های ناپسند را از بین نمی برد


در اوایل سال 2019 ، یک کنگره معروف و بدون دسترسی به شبکه موفق شد حداقل در یک مورد توافق کند: هزینه های پنهان تلویزیون کابلی از کنترل خارج شد.

آنها قانونی را تصویب کردند که قانون محافظت در برابر بینندگان تلویزیون است ، و طبق آن خدمات تلویزیونی پولی باید قبل از تکمیل ثبت نام ، تمام هزینه های اضافی خود را فاش کنند. در این قانون همچنین آمده است که مشتریان باید ظرف 24 ساعت پس از ثبت نام رایگان ، خدمات را لغو کنند و ارائه دهندگان تلویزیون باید زمان انقضاire نرخ تبلیغات خود را به مشتریان اطلاع دهند. همچنین ISP ها از پرداخت هزینه تجهیزات خریداری شده برای خود منع می کنند.

قانون محافظت از تلویزیون سرانجام ماه گذشته به اجرا درآمد ، بنابراین من کنجکاو شدم که ببینم شرکتهایی مانند Comcast و Spectrum به ویژه با م dealلفه شفافیت صورتحساب چگونه رفتار می کنند. هیچ یک از این شرکت ها از نظر قیمت گذاری پیشرفته شناخته نشده اند. آیا قانون جدید همه چیز را تغییر می دهد؟

پاسخ کوتاه: نه واقعاً. شرکت های کابل کشی هنوز قیمت هایی بسیار کمتر از آنچه در واقع پرداخت خواهید کرد را تبلیغ می کنند و برخی از آنها تا آخرین لحظه ممکن از افشای قیمت واقعی خود جلوگیری می کنند. حتی اگر آنها از قانون پیروی کنند ، روح را کاملاً جذب نمی کنند.

قبض کابل که در حال گسترش است

برای اینکه ببینیم چگونه شرکت های کابلی تبلیغات قیمت های خود را زیر قیمت واقعی خود ادامه می دهند ، بیایید به جریان تلویزیون های ثبت شده Xfinity Comcast بپردازیم.

بسته ای از اینترنت و تلویزیون را بخرید و یک پیشنهاد ظاهراً جذاب 80 دلار در ماه برای اینترنت 200 مگابیت بر ثانیه و بیش از 130 کانال با یک توافق نامه دو ساله دریافت خواهید کرد. اما همانطور که می دانیم این قیمت واقعی نیست.

با کلیک بر روی “قیمت گذاری و سایر اطلاعات” یک هزینه پنهان تلویزیون (اکنون رقم سرسام آور 19.45 دلار در هر ماه) و یک هزینه ورزشی منطقه ای (14.45 دلار در ماه) نشان می دهد. این هزینه ها به تنهایی قیمت بسته را به 113.89 دلار در ماه افزایش می دهد و شما بدون کلیک روی چاپ خوب آن را نمی دانید.

comcastfees جارد نیومن / IDG

Comcast هنگام انتخاب طرحی تقریباً 34 دلار در ماه هزینه پس از چاپ خوب پنهان می کند.

با گذراندن مراحل ثبت نام ، سایر هزینه ها فاش می شود. حتی اگر قصد دارید از دستگاه پخش جریانی شخصی خود برای دسترسی به کانال های کابلی Comcast استفاده کنید ، در صورت تمایل به سرویس DVR ، همچنان باید 7.50 دلار هزینه اتصال تلویزیون یا 17.50 دلار بپردازید. Comcast همچنین 50 دلار برای نصب هزینه می گیرد.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه

در حالی که این DVR ها و هزینه های نصب در حساب کل در صفحه ثبت Comcast نشان داده می شود ، 34 دلار اضافی در ماه برای تلویزیون و هزینه های ورزشی منطقه نشان نمی دهد. در واقع ، شما می توانید کل فرم ورود کارت اعتباری را مرور کرده و هنوز توصیف دقیقی از هزینه واقعی تلویزیون Comcast دریافت نکنید.

comcastflow6 جارد نیومن / IDG

این هزینه های پنهان 34 دلاری حتی وقتی اطلاعات پرداخت را وارد می کنید نامرئی باقی می مانند.

فقط در صفحه بررسی آخرین سفارش Comcast قیمت واقعی ماهانه 129.34 دلار در ماه را نشان می دهد و – با کمال تعجب – نیمی از صفحه را با چاپ کوچک دفن می کند. البته این فقط یک تبلیغ است. پس از یک سال ، قیمت به 139.34 دلار افزایش یافت و پس از دو سال دوباره جهش کرد و به 159.34 دلار رسید.

comcastgraphic جارد نیومن / IDG

Comcast قیمت واقعی آخرین صفحه ثبت نام را نشان می دهد ، اگرچه برای دیدن آن کمی پیمایش لازم است. (این یک نسخه کاهش یافته از صفحه است.)

پستی بیشتر فراوان است

Comcast تنها نمونه ارائه دهندگان کابل به هزینه های کم هزینه نیست.

کاکس در حین ثبت نام یک ترفند مشابه را دنبال می کند و قیمت 110 دلار در ماه برای تلویزیون و اینترنت را تبلیغ می کند. این شامل هزینه رمزگشایی اجباری 10 دلار در ماه ، هزینه پخش تلویزیونی 13.50 دلار در ماه و هزینه ورزش منطقه ای 10 دلار در ماه نیست. کاکس مانند Comcast ، پس از ارائه شماره تأمین اجتماعی و توافق برای بررسی اعتبار ، این هزینه های پخش و هزینه های منطقه ای را از خلاصه حساب خود تا مرحله نهایی روند پرداخت کسر می کند.

جزئیات coxbill جارد نیومن / IDG

کاکس قبل از افشای ماهانه 23.50 دلار هزینه های اضافی ، به چک اعتبار و شماره تأمین اجتماعی نیاز دارد.

طیف از این نظر فقط کمی بهتر است. هزینه پخش آن به محض انتخاب برنامه آشکار می شود ، اما همچنین قیمت هایی بسیار کمتر از هزینه واقعی را تبلیغ می کند. هزینه اولیه آن 90 دلار در ماه برای تلویزیون و اینترنت 200 مگابیت در ثانیه 16.45 دلار برای هزینه پخش تلویزیون یا هزینه جعبه کابل (8 دلار در ماه) یا Apple TV (8 دلار در ماه برای 24 ماه) نیست ، یکی از آنها باید خریداری شود با خدمات

حتما بخوانید:
تور عمان سفری عالی برای کسب آرامش است
معامله طیف جارد نیومن / IDG

صفحه انتخاب اولیه طرح طیف شامل هزینه های پخش یا DVR نمی شود (مگر اینکه چاپ خوب را بررسی کنید).

آیا کسی کار درستی انجام می دهد و این هزینه ها را در قیمت های خود لحاظ می کند؟ به منظور تقویت مثبت ، بیایید کمی از Dish Network تعریف کنیم ، که قیمت تعهد دو ساله تبلیغ شده آن با 65 دلار در ماه ، شامل هر دو هزینه 12 دلار در ماه برای کانال های محلی و Hopper Duo DVR است. حتی می توانید انتخاب کنید که این کانال های محلی را دریافت نکنید و قیمت را به 53 دلار در ماه کاهش دهید. در اینجا نحوه کارکرد آن آورده شده است.

و با این وجود حتی Dish نیز نمی تواند در برابر کمی پستگی مقاومت کند. تحقیقات چاپ خوب نشان می دهد که مشتریان برای حمایت از Dish Protect Silver پس از شش ماه باید ماهیانه 10 دلار بپردازند ، مگر اینکه خدمات را به طور فعال لغو کنند و روش واضحی برای انصراف وجود ندارد.

بشقاب جارد نیومن / IDG

دیش در واقع هزینه های کانال محلی و DVR را در قیمتی که اعلام می کند شامل می شود ، اما هزینه نگهداری 10 دلار در ماه را پنهان می کند که بعد از شش ماه اعمال می شود.

نکته جالب این است که برخی از این قیمت ها حتی پس از هزینه های اضافی نیز چندان بد نیستند. قیمت YouTube TV ، Hulu + Live TV و FuboTV اکنون 65 دلار در ماه است. اکنون تلویزیون AT&T با شبکه های ورزشی منطقه ای 85 دلار در ماه هزینه می کند. تلویزیون اسلینگ به تازگی قیمت بسته لاغر خود را به 35 دلار در ماه و بیشتر افزایش داده است. اگر می توانید از تبلیغات جدید مشتری از طریق تلویزیون کابلی یا ماهواره ای استفاده کنید ، بازگشت به نظر منطقی خواهد بود (اگرچه من هنوز هم پیشنهاد می کنم بسته های تلویزیون پولی متورم را بیرون بریزید).

من می خواهم فکر کنم که شرکت های کابل برای این کار نیازی به قیمت های گمراه کننده نخواهند داشت. در عوض ، یک شرکت کابلی که می خواست خود را به عنوان مشتری پسند معرفی کند ، می تواند از هزینه های شگفتی چشم پوشی کند و شفافیت را بپذیرد. اما حتی با وجود یک قانون جدید کتاب ، برخی از عادات قدیمی بازاریابی خسته کننده به سختی می میرند.

برای دریافت این ستون و سایر اخبار ، بینش ها و پیشنهادات برش کابل در صندوق ورودی خود ، در خبرنامه هفتگی Jared’s Cord Cutter ثبت نام کنید

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.


منبع: shogh-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme