[ad_1]

هفته گذشته ، اپل از تغییر بزرگی در قوانین فروشگاه App خبر داد و گفت که کسانی که سالانه کمتر از 1 میلیون دلار درآمد دارند ، به جای 30 درصد ، 15 درصد از آنها کسر می شود. گرچه به رفع همه مشکلات App Store نزدیک نیست ، اما حداقل می توانید بگویید که این پیشرفت بسیار بزرگی است که به نفع کسانی است که بیشتر به آن نیاز دارند: توسعه دهندگان کوچک.

پس چه کسی می تواند مخالف آن باشد؟

سرگرم کننده شما باید بپرسید!

یعنی شما نیستید Macalopa این کلمات را در دهان خود قرار دهید. ممکن است شما آن را با صدای بلند گفته باشید ، اما باز هم ، ماکالوپا به شما نیاز دارد که این را بخوانید و آن را در قلب خود بپذیرید که درست باشد: او نمی تواند شما را بشنود. او هرگز قادر به شنیدن شما نبود. در این مورد هنوز سردرگمی زیادی وجود دارد و او واقعاً مطمئن نیست که چرا.

به هر حال معلوم شد بزرگ توسعه دهندگان – چند نفر از آنها چیزی جز ایجاد خودشان نمی خواهند مال خود فروشگاه برنامه های iOS ، بنابراین آنها می تواند درصدی از فروش را جمع آوری کند – ما از این موضوع بسیار عصبانی هستیم. چرا؟ زیرا توسعه دهندگان کوچک را خوشحال می کند و احتمال شورش در اطراف آنها کمتر می شود.

خوب ، شما می گویید (البته از نظر تئوریک ؛ البته Macalope هنوز نمی تواند شما را بشنود) ، توسعه دهندگان باید به گرفتن بهترین قوانین در فروشگاه App پایبند بمانند تا شرکت های بزرگی مانند Epic و Spotify بتوانند ایده خوبی ارائه دهند. چه زمانی-

“تیم سوئینی ، بنیانگذار Epic Games ، مبارزه با اپل را به مبارزه برای حقوق شهروندی تشبیه می کند.”

اوه ، شما می گویید مهم نیست ، شما می گویید. به چنین افرادی نچسبید ، غمگین آه می کشید.

بله ، او این را گفت ماکالوپ با مقایسه تفاوت بین 30 درصد شارژ از یک شرکت خصوصی برای فروش یک برنامه در سیستم عامل خود با آنچه اقلیت های آن کشور برای تلاش برای به دست آوردن حقوق مشابه دیگران ، یک شوخی نمی کنند ، به عنوان مقایسه این طبیعت گروتسک است و چیزی برای شوخی نداریم.

به بیان ملایم ، گفتن اینکه این شرکت ها یک مصیبت غم انگیز انداخته اند. چگونه جرات اپل به توسعه دهندگان کوچک کمک کند؟ برخی حتی شیوه اعلام اپل مبنی بر تغییر قابل توجه در قوانین فروشگاه App را دوست نداشتند. دیوید هاینمایر هانسون ، بنیانگذار سازنده برنامه های پست الکترونیکی Hey Basecamp ، شکایت کرد که اپل خبر را تحقیرآمیز کرده است.

… نحوه برخورد اپل با روزنامه نگاران را بررسی کنید ، به این امید که این حرکت توخالی بدون انتقاد زیاد عبور کند …

از هر روزنامه نگار فنی بخواهید ، تحریم روشی استاندارد برای دسترسی نویسندگان به اطلاعات قبل از آن است كه در دسترس عموم قرار گیرد تا آنها بتوانند قبل از پیام خود ، پوشش خود را بنویسند.

در واقع ، Epic و Spotify به توسعه دهندگان ایندی گفته اند: “گول این معامله بهتر را نخورید! این به شما کمک می کند ، اما به ما کمک نمی کند! “مثل اینکه آنها از اپل سفارش نمی گیرند و فرار می کنند.

اگرچه App Store در حال حاضر بهتر از گذشته است ، اما هنوز هم یک وضعیت نامناسب است (و حتی این قانون جدید نیز مشکلات خود را دارد). همه ما باید تلاش کنیم ثروتمندترین شرکت تاریخ پول را تقویت کنیم تا معامله ای را که به توسعه دهندگان ، یعنی همه توسعه دهندگان می دهد ، بهبود بخشیم. فقط بدانید که پر سر و صدا ترین ها لزوماً بهترین شخصیت ها نیستند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر