لیفت شقیقه به روش پلاسما – مرکز زیبایی الیزه بهترین مرکز لیزر متخصص پوست

بسیاری از افرادب که اقدام به انجام لیفت شقیقه کرده اند، معمولا بعد از سه هفته شاهد تغییرات در چهره خود بوده اند. بهبودی و نقاهت بعد از عمل معمولاً حداقل است. شما با مراجعه به کلینیک جراح لیفت شقیقه در تهران، یا با استفاده از سایت­های اینترنتی، می­توانید نمونه کارهای جراح مورد نظر را ببینید و از بیمارن در مورد میزان رضایت آنها از عمل بپرسید. همچنین باید میزان تحصیلات جراح را نیز در نظر بگیرید.

همچنین ممکن است تا چند ساعت یا یکی دو روز پس از لیفت در شقیقههای خود احساس بیحسی داشته باشید. اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد. از آنجا که در این نوع جراحی فقط دو برش کوچک در هر دو طرف سر وجود دارد، غالباً تحت بی حسی موضعی انجام می شود. در ابتدا پزشک از انواع مواد بی حس کننده یا بیهوش کننده استفاده می کند. مدت زمان انتظار برای کشیدن بخیه ها در روش جراحی لیفت شقیقه ۱۰ الی ۱۲ روز بعد از لیفت شقیقه چیست انجام عمل است.

تنها کاری که در زمان لیفتینگ باید انجام دهید، این است که چشمان خود را بسته نگه دارید. این خارش معمولا قابلتحمل است اما اگر از حد تحمل شما خارج شد حتما برای دریافت پماد ضد خارش با پزشک خود مشورت کنید. برای تسریع در کاهش تورم و کبودی بعد از عمل لیفت شقیقه در اصفهان می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید. برای این افراد عمل جراحی لیفت شقیقه بهترین گزینه برای اصلاح افتادگی گوشه های چشم و ابرو می باشد. با استفاده از این روش چین و چروک و خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم از بین می رود و با کشیدن گوشه چشم از شقیقه سبب زیباتر دیده شدن چشم ها می شود.

سپس به دلیل تبخیر شدن برخی از لایه های عمقی پوست جمع شده و بعد از یک هفته پوست شما ترمیم خواهد شد و در نهایت عمق خطوط کاهش می یابد و این حفره ها کوچک شده و لیفت پوست شما انجام می شود. لیفت شقیقه که به آن لیفت تمپورال (Temporal Lift) نیز میگویند یک جراحی زیبایی است که از روش معمول لیفت صورت کمتر تهاجمی است. لیفت شقیقه ، یک جراحی مفید و بدون خطر بوده و نتایج آن بلافاصله قابل مشاهده می باشد. زمانی که به متخصص پوست مراجعه میکنید، پزشک باتوجهبه نوع پوست و میزان افتادگی آن بهترین روش را به شما پیشنهاد میدهد.