[ad_1]

توسعه دهنده خانه هوشمند Eve Systems به پروتکل شبکه Thread پیوست زیرا با پلتفرم HomeKit اپل مرتبط است.

امروز ، ایو سه محصول جدید خانه هوشمند را معرفی کرد: یک پلاگین هوشمند ، یک مانیتور خارجی هوا و یک کنترل کننده سمپاش مبتنی بر شلنگ. این تعداد محصولات دارای گواهینامه Thread Group را در سبد سهام شرکت به 8 محصول افزایش می دهد. Eve می گوید که قصد دارد کل خط تولید Thread را با گذشت زمان سازگار کند ، هرچند که این امر نیاز به تغییرات سخت افزاری در برخی از محصولات موجود دارد (به عبارت دیگر ، دارندگان موجود برای دریافت ویژگی به جای تازه کردن میان افزار باید تجهیزات را تغییر دهند).

02 انرژی سیستم های Eve

به نظر می رسد Eve Energy آنقدر جمع و جور است که جلوی خروجی مجاور را نمی گیرد.

پلاگین هوشمند Eve Energy در تاریخ 6 آوریل با قیمت 39.95 دلار در دسترس خواهد بود. از آنجا که به یک منبع تغذیه 24/7 متصل خواهد شد ، علاوه بر کنترل لامپ یا سایر دستگاه های موجود در آن ، می تواند به عنوان یک روتر رزوه ای عمل کند (به تصویر زیر مراجعه کنید).

نخ غواصی عمیق 04 سیستم های Eve

در این مثال از یک شبکه موضوعی ، دستگاه های مجهز به باتری به عنوان نقاط انتهایی موضوع عمل می کنند ، در حالی که دستگاه های متناوب به عنوان روتر عمل می کنند. برای اتصال شبکه Thread به شبکه Wi-Fi یا Ethernet – در این مورد HomePod mini – به یک روتر محدودیت رشته ای نیاز است.

Eve Weather یک مانیتور خارجی هوا است که با باتری کار می کند و دما ، رطوبت و فشار فشار سنجی محلی را ردیابی می کند ، این اطلاعات را بر روی صفحه نمایش خود نمایش می دهد و آن را به آیفون می فرستد ، جایی که برنامه Eve داده های فعلی و تاریخی آب و هوا را جمع آوری می کند. از 25 مارس در دسترس است و با 69.95 دلار به فروش می رسد ، از بلوتوث و همچنین Thread پشتیبانی می کند.

سبک زندگی پیش از ظهر 02 فارنهایت سیستم های Eve

Eve Weather دارای مقاومت IPX3 برای مقاومت در برابر آب است.

نسل دوم Eve Aqua که اکنون با قیمت 99.95 دلار در دسترس است ، یک کنترل کننده آب پاش هوشمند و باتری است که به شیر آبیاری در فضای باز باغ شما متصل می شود ، مانند تایمر آبیاری Smart Hose B-Hyve ، که ما در ماه مه 2020 بررسی کردیم سازگاری HomeKit over Thread در اوایل آوریل به این دستگاه اضافه خواهد شد. دستگاه های باتری مانند این و Eve Weather به عنوان نقاط انتهایی نخ عمل می کنند.

eve aqua eve flare تراس 300dpi cmyk سیستم های Eve

کنترل کننده هوشمند آب نسل دوم Eve Aqua با HomeKit over Thread در اوایل آوریل سازگار خواهد بود.

همچنین خریداران برای اتوماسیون این دستگاه ها یا مدیریت آنها در خارج از خانه ، باید یک مرکز HomeKit در خانه داشته باشند. با استفاده از HomePod mini – برخلاف تلویزیون اپل (نسل چهارم یا بعد از آن) ، HomePod یا iPad که کنار گذاشته می شود – برای این منظور یک مزیت اضافی فراهم می کند زیرا به عنوان روتر مرزی عمل می کند.

روتر thread Energy Eve ترافیک داده ها را بین گره های موجود در شبکه جریان هدایت می کند ، اما شما به یک نخ نیاز خواهید داشت مرز روتر برای اتصال یک شبکه Thread به سایر شبکه های مبتنی بر IP ، مانند Wi-Fi یا Ethernet.

حوا تأکید می کند که محصولات خانه هوشمند او به ابر بستگی ندارد. اگر اتصال باند پهن شما قطع شود ، محصولات خانه هوشمند Eve به صورت محلی به کار خود ادامه می دهند. و برای بهبود حریم خصوصی ، تمام داده ها به صورت محلی ذخیره می شوند و چیپ ست Eve Core می تواند داده ها را حداکثر تا شش ماه ذخیره کند.

به محض اینکه این محصولات جدید را برای آزمایش بردیم ، بررسی های عمیقی از این محصولات خواهیم داشت.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر