از جمله برند های معروف اسانس گیاهان دارویی اسانس باریج می باشد. گزارشاتی مبنی بر بیشتر بودن میران مواد موثره در بخش های سبز گیاهان وجود دارد. از این رو به آنها روغن های فرار گفته می شود و بوی مخصوص بعضی از گیاهان مربوط به این دسته از ترکیبات می باشد.

۲. ساختمان شیمیایی اسانس ها بر خلاف روغن های ثابت از استرهای گلیسیرین و اسیدهای چرب ساخته نشده است. ذرات موجود در روغنهای ضروری از تقطیر یا استخراج قسمت های مختلف گیاهان از جمله گل ها، برگ ها، پوست، ریشه ها، رزین ها و پوست خرید اسانس صابون ها می آیند. هرکدام از این ترکیبات موجود میتوانند تاثیرات متفاوتی بر روی بدن انسان بگذارند. در این میان اسانس پارس با تولید اسانس های درجه، سعی میکند تا بخش اعظمی از نیاز بازار را برطرف کند. یکی از جدیدترین روش های تولید اسانس، روش صنعتی استخراج حلال است. میزان روغن در پوست مرکبات زیاد است و روغن گیری از آن ها نسبت به سایر ترکیبات کم هزینه تر و ارزان تر است.

اما برخی از این ترکیبات مانند روغن درخت چای و لوندر دارای نقطه اشتعال در حدود 50 تا 60 درجه سانتیگراد است. این شرکت ها از بو و مزه مطبوع اسانس ها استفاده کرده و باعث تغییر در مزه و عطر محصولات خودشان میشوند. همین امر باعث شده که بازار خرید و فروش اسانس های تقلبی و کم کیفیت رونق بگیرد. استفاده از اسانس های روغنی نیز در خمیردندان ها و محصولات آرایشی و بهداشتی رایج است.

تجربه یک خرید مطمئن اسانس، تنها با خرید از اسانس پارس امکانپذیر است. مخلوط حاصل را به مدت چهار هفته در یک مکان خنک و تاریک قرار دهید. همانطور که ذکر شد این مواد در تولید انواع صابون­ها و خوشبو کننده­ های هوا و بدن مانند عطر و ادکلن مورد استفاده قرار می­گیرند. همچنین این مجموعه آمادگی هر گونه همکاری در زمینه تامین عصاره های گیاهی جهت مصرف در صنایع مختلف را دارد. این بخش رایحه اصلی عطر شماست و معمولا به مدت طولانی در حدود چند روز ماندگاری دارد. از عطرمایهها در ساخت عطرها، مواد آرایشی، صابون و سایر محصولات، برای طعم دادن به غذا و نوشیدنیها و افزودن رایحه به محصولات تمیز کننده خانگی و عود استفاده میشود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از خرید اسانس ژیوادان دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر