[ad_1]

گاهی اوقات خیلی خسته یا گیج شده ایم ، لکه هایی را می بینیم. بعنوان یک فرد با اعتقادات قدیمی ، گاهی اوقات دچار گرگرفتگی های کوچک می شوم ، که این یک عارضه جانبی از روند پیری طبیعی است (که بله ، من با چشم پزشک و پزشک عمومی خود مشورت کردم). اما مربع های قرمز؟ این یک علامت هشدار دهنده است ، اما برای بینایی شما نیست.

طی چند سال گذشته یک خواننده Macworld و تعدادی از افراد از بسیاری از انجمن ها دریافتند که Mac آنها بدون هیچ دلیلی که بتوانند شناسایی کنند شروع به نمایش مربع های قرمز می کند. برخی از افراد مربع های کوچک قرمز را به طور تصادفی در صفحه نمایش خود مشاهده می کنند. خواننده ما و چند مورد دیگر فقط زمانی اتفاق می افتد که ما از QuickLook ، روش Finder و Open preview برای انتخاب یک مورد استفاده کنیم و نوار فاصله را فشار دهیم تا داخل یک فایل را ببینیم.

به نظر می رسد دلیل این امر برای همه مبتلایان به این رنج یکی باشد: مشکلی در پردازنده گرافیکی (GPU) رخ داده است ، که برای تمام صفحه نمایش و خروجی مرتبط با صفحه نمایش استفاده می شود. (برخی از افراد آن را به نقص Big Sur برطرف می کنند ، اما مشکلاتی که من دیده ام قبل از خواننده Big Sur یا در Mac که با Big Sur کار نمی کند گزارش شده است.)

چرا QuickLook ارائه می دهد؟ من باید تصور کنم که QuickLook از یک روش برای ارسال یک پوشش به GPU برای نمایش سریع استفاده می کند ، که در نهایت باعث ایجاد نقص می شود – برای خواننده ای که نوشت ، این تنها زمان بروز مشکل است. من همچنین گمان می کنم که اگر آنها یک کاربر سنگین فتوشاپ بودند ، از نرم افزار پخش ویدئو استفاده می کردند یا بازی های با فریم بالا انجام می دادند ، بیشتر اوقات مشکلات مشابه را مشاهده می کردند.

اگر GPU باشد ، متأسفانه ، راه حل جایگزینی سخت افزار است. این بدان معناست که اپل با این رتبه بندی موافقت می کند و تحت یک سال ضمانت سخت افزاری برای همه مکینتاش جدید ، ضمانت نامه نوسازی شده مک یا تحت پوشش ضمانت سه ساله افزوده شده اپل برای فروش است.

همچنین ممکن است اپل در برخی موارد با تعمیر مک که توافق نمی کند موافقت کند ، اما ایرادی وجود دارد که این شرکت به عنوان نقص تولیدی اذعان کرده است و باید در بعضی موارد زودتر برطرف می شد. در گذشته ، اپل چنین برنامه هایی را برای برخی از مدلهای Mac که با اجزا chips یا تراشه ها مشکل داشته اند ، از جمله برخی از Mac ها از ابتدای سال 2010 با مشکلات گرافیکی ، – گاهی با میل ، گاهی تحت فشار – منتشر کرده است.

اگر این مورد پوشش داده نشود ، برخی از کارتهای اعتباری ضمانت طولانی یا مادام العمر خریدها ، از جمله وسایل الکترونیکی را ارائه می دهند و ممکن است هزینه یا بخشی از تعمیرات را پرداخت کنند. چاپ خوب را بررسی کنید یا با کارت خود تماس بگیرید.

در غیر این صورت ، با پشتیبانی اپل شروع کنید و ببینید آیا می توانید از طریق تلفن یا از طریق فروشگاه اپل یا مرکز خدمات مجاز پاسخی دریافت کنید تا ببینید آیا این همان چیزی است که کاربران دیگر پیدا کرده اند یا راهی برای نه برای رفع آن پرداخت کنید.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به سوالی است که توسط خواننده Macworld دیوید ارسال شده است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات فوق العاده متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. در غیر اینصورت ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس Mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله عکس صفحه را به صورت مناسب و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات مستقیم عیب یابی را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر