[ad_1]

مارک چینی Meross با طیف گسترده ای از لوازم خانگی هوشمند Wi-Fi از جمله این پلاگین خارجی با طراحی آشنا وارد ایالات متحده می شود.

این دستگاه کاملاً سیاه دارای دو سوکت دارای سه دندانه است (هر کدام دارای درب بازکن) و دارای گواهینامه ضد آب و هوا IP44 (که در واقع فقط محافظت در برابر پاشش و مواد جامد بزرگ است. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد کد های IP را در این داستان بخوانید.) دستگاه هایی که 10 آمپر یا کمتر دارند برای استفاده در لیست قرار دارند و دستگاه فقط از شبکه های Wi-Fi 2.4 گیگاهرتز پشتیبانی می کند.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین پلاگین های هوشمند TechHive است ، جایی که شما می توانید نظرات مربوط به محصولات رقیب و همچنین راهنمای خریدار را در مورد ویژگی هایی که هنگام خرید این نوع محصولات باید در ذهن داشته باشید ، پیدا کنید.

meross plug هوشمند 2 کریستوفر صفر / IDG

هر دو پریز را می توان به طور مستقل تغذیه کرد ، اما فقط در داخل برنامه یا از طریق HomeKit است.

پلاگین Meross به طور گسترده ای سازگار است ، از جمله پشتیبانی از HomeKit ، Alexa ، Google Assistant ، SmartThings و IFTTT. من در ابتدا دستگاه iOS را با HomeKit راه اندازی کردم و در عرض چند ثانیه به شبکه من متصل شد. من بعداً برنامه موبایل Meross را برای آزمایش مدیریت دستگاه از طریق رابط رسمی راه اندازی کردم ، و اگرچه بلافاصله نمی فهمید که چگونه می توان دستگاهی را به برنامه ای که قبلاً در HomeKit ثبت شده بود ، اضافه کرد ، پس از کمی آزمایش و خطا ، پلاگین در برنامه ظاهر شد.

همانطور که انتظار دارید چیز زیادی برای آن نیست. یکی از ویژگی های مفید این است که در برنامه یا HomeKit می توانید دو سوکت را جداگانه کنترل کنید تا یکی روشن شود و دیگری خاموش شود و غیره. با این حال ، فقط یک دکمه روشن / خاموش فیزیکی روی سخت افزار وجود دارد. این هر دو شی را همزمان کنترل می کند (از جمله هر دو یا هر دو) ، بدون توجه به نحوه تنظیم آنها در برنامه.

این برنامه علاوه بر کنترل دستی خاموش و روشن ، از ویژگی های رایج خانه هوشمند نیز برخوردار است ، از جمله بخشی که به شما امکان پیکربندی صحنه های از پیش تعیین شده ، سیستم زمان بندی (شامل گزینه های طلوع و غروب خورشید) و تایمر خاموش کردن خودکار را می دهد. این برنامه همچنین به شما این امکان را می دهد که اگر محلول بدون LED را ترجیح می دهید ، LED سبز را در بالای شاخه غیرفعال کنید.

اگرچه این پلاگین کاملاً اساسی است ، اما من فهمیدم که در اکثر تست های من به خوبی کار می کند. این معمولاً در کمتر از یک ثانیه به دستورات پاسخ می دهد ، فقط گاهی اوقات واکنش نشان می دهد (معمولاً وقتی که می خواستم LED را روشن یا خاموش کنم). برچسب قیمت 20 دلاری دقیقاً با اکثر شاخه های دیگر با مجموعه ای از ویژگی ها مطابقت دارد و اگرچه یک وب سایت و راهنمای ترجمه شده به طرز شبهه ای ممکن است بحران اعتماد به نفس کمی ایجاد کند ، هزینه مالی مورد نیاز باید به اندازه کافی کم باشد تا این نگرانی ها به حداقل برسد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر