مشخصات، قیمت و خرید عایق موتور خودرو مدل X2 مناسب برای سیتروئن زانتیا

این شرکت در سال 1396 آغاز به کار کرده و در زمینه تولید انواع ردیابها و خدمات ردیابی خودرو، ردیاب موتور سیکلت، ردیاب انسان و ناوگان حمل و نقل فعالیت میکند. به پایه 2 رله پمپ هوا (واقع در جعبه فیوز داخل موتور) وصل کرده وبدین صورت پمپ راه اندازی میگردد .سوکت آن مشکی 2 سیمه میباشد . چنانچه سوئیچ اینرسی در اثر ضربه وارده به آن عمل کرده باشد باز هم رله دوبل( در مرحله دوم ) عمل نخواهد کرد . • انژکتورها ممکن است که بسوزند یا نشتی بیش از حد داشته باشند که در صورت اول موتور 3 کار میکند وچنانچه بیش از یک انژکتور سوخته باشد موتور روشن نمی شود و در صورت دوم موتور غنی کار میکند . کدام پژو پارس دست دوم را نخریم؟ اقایون بین پارس دو گانه با ef7 دو گانه و glx دو گانه گیر کردم بدجور هرکی یه چیزی میگه یکی میتونه خوب راهنماییم کنه ؟

در صورت کثیف شدن یا گیر کردن پیستونِ آن نوسان دور موتور در حالت آرام بروز مینماید . بطور کلی هر قطعه ای که مطابق با دستور ECU تحریک شده یا عمل نماید عملگر مینامیم . در صورت از کارافتادن موتور پله ای اتومبيل در دور آرام خاموش میشود . محل نصب آن در اطاقک شتاب بوده و دارای سوکت مشکی 4 پایه ای میباشد مقاومت پایه های 1-4 و2-3 در حدود 50 تا 52 اهم میباشد . ارسالی از رله دوبل ، پایه 1و2 به ترتیب مربوط به سیگنال منفی جرقه 1-4 و 2-3 ارسالی از ECU و پایه 3 مربوط به خازن میباشد . لازمست که شدت جرقه متناسب با دور موتور متغییر باشد، لذا زمان شارژ کویل بر حسب میلی ثانیه توسط ECU (زمان وصل بودن منفی از ECU به کویل) محاسبه و اعمال میگردد . لازمست که پس از تعویض ، موتور جدید را کالیبره نمائید . پس خرابی رله دوبل بطور کلی مانع روشن شدن اتومبيل میگردد .

غفلت در تعویض روغن، نادیده گرفتن نشتی روغن، بیتوجهی به روشن شدن چراغ اخطار روغن، نادیده گرفتن سیستم خنک کننده موتور، ورود بیش از حد آب به داخل موتور از جمله مواردی که باعث خرابی موتور خودروی شما می شود و نیاز به تعمیر پیدا می کند. چنانچه سوئیچ باز شود رله دوبل برق را به نقاط گفته شده وصل میکند و اگر تا 3 ثانیه اتومبيل روشن نشود رله مجدداً برق را قطع میکند . پس اگر جویای قیمت تسمه تایم زانتیا یا بهتر بگوییم جویای تسمه تایم زانتیا با قیمت مناسب و با کیفیت بالا می باشید، فروشگاه تسمه سنترال می تواند همان چیزی باشد که شما می خواهید. همگی موتورهای فروشگاه یدک خواجه چه نو و چه استوک شامل ضمانت و گارانتی قطعه می باشند به این صورت که درصورت بروز مشکل فنی درقطعات موردنظر در هنگام نصب روی خودرو قطعه موردنظر با هماهنگی قبلی با فروشگاه از روی موتور باز شده و برای ما ارسال می شود تا پس از بازدید و تشخیص صحت خرابی قطعه نمونه سالم آن برای شما مجددا ارسال موتور زانتیا شود. سقف و کاپوت کدری رنگ داره ولی برای اینکه ارزش ماشین نیاد ی قطره رنگ نکردیم روغن هر ۴۰۰۰ تا عوض میکردم همیشه .

ثالثا هرخودرویی یک سری مزایا ویک سری معایبی داره وزانتیا هم از این قاعده مستثنی نیست ولی مهم اینه که مزایاش از معایبش بیشتر باشه که در زانتیا همینطوره ودر ضمن هرکسی هم نظری داره .من به شخصه زانتیا رابه ماشینی مثل مگان1600با اون موتور ضعیف ترجیح میدم . این عمل با یک بار ACTUATOR TEST یا باز نمودن سوئیچ به مدت 10 ثانیه انجام میگردد . آیا تولیدات صفرکیلومتر بهتر هستند یا یک نمونه کم کارکرد سالم متعلق به سال های قبل؟ قبل از اعلام نتایج تست های عملی، بیایید با هم از نظر تئوری آماری که از سوی کارخانه های سازنده در مورد این خودروها اعلام شده را مرور کنیم.نمودار گشتاور و قدرت زانتیا 2000 با موتور XU1014 نشان می دهد که حداکثر قدرت این خودرو 135 اسب بخار، حداکثر گشتاور آن 187 نیوتن متر، وزن خودرو 1350 کیلو، نسبت وزن به قدرت آن یک به 10 و نسبت وزن به گشتاور آن 22/7 به یک می باشد. خودرویی با 110 اسب بخار و رینگهای آلومینومی 15 اینچی. البته سپرهای زانتیا به صورت وارداتی ساخت تایوان و چین هم در بازار عرضه شده اند که قیمت آن ها چندان تفاوتی با نمونه های ایرانی ندارد!