معرفی بهترین ضد آفتاب رنگی خارجی و ایرانی برای پوست چرب و خشک

به همین دلیل است که شرکت های تولید کننده ی مواد آرایشی-بهداشتی، محصولات آرایش پاک کن متناسب با انواع پوست تولید می کنند. از دستمال مرطوب پاک کننده آرایش به تنهایی استفاده نکنید تمیز کردن صورت با دستمال های مرطوب پاک کننده آرایش به تنهایی کافی نیست. بعضی افراد از فیس واش استفاده می کنند، تا آرایش صورت شان را پاک کنند. اگر شما هم این کار را می کنید، باید بدانید بعضی از لوازم آرایشی که استفاده می کنید ضد آب و مقاوم به شستشو هستند. پس، به جای آب داغ، برای شستن صورت خود از آب ولرم استفاده کنید.

ولی، ممکن است ترکیبات شان در منافذ پوست صورت باقی بماند. ضدآفتاب های شیمیایی برعکس نوع فیزیکی فوق الذکر به جای منعکس کردن اشعه آفتاب، UV موجود را جذب می کند و مقدار طیف های محدودی را بازتاب می کند و به این صورت از رسیدن آنها به پوست و نفوذش جلوگیری می کنند. پس، اگر پوست حساسی دارید، از پاک کننده های ملایم مانند فوم شستشوی صورت استفاده کنید. پس، توصیه می کنیم بعد از استفاده دستمال آرایشی ، پوست خود را با یک شوینده صورت ملایم بشویید. از این رو، حتماً برای پاک کردن آرایش صورت خود، از محلول پاک کننده آرایش، میسلار واتر و یا دستمال آرایش پاک کن استفاده کنید.

استفاده از پاک کننده صورت به جای آرایش پاک کن حتماً می دانید که پاک نکردن آرایش موقع خوابیدن باعث غیرشفاف شدن پوست صورت و ایجاد آکنه می شود. پس، با پاک کننده صورت شسته نمیشوند. اگر پوستتان چرب و مستعد آکنه است، از شوینده های حاوی مواد لایه بردار مانند ژل شستشوی صورت استفاده کنید. همچنین، به مرور، لایه لایه می شود و می خارد.

این شوینده ها، چربی اضافه و آلودگی ها را از روی پوست به راحتی پاک می کنند. هم لیموترش و هم آب لیمو که معمولا به نوشیدنی های محبوب در هوای گرم اضافه می شوند، وقتی روی پوست برسند می توانند منجر به واکنش شیمیایی شوند یعنی همان وضعیتی که ” حساسیت فوق العاده پوست نسبت به اشعه ماورا بنفش ” نام دارد، این حالت زمانی اتفاق می افتد که مرکبات با نور آفتاب ترکیب شده و باعث سوختن پوست شما می شود. آب خیلی گرم، چربی طبیعی پوست را حذف می کند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کرم ضد آفتاب فاربن لطفا به بازدید از وب سایت ما.