معرفی بهترین چرخ گوشت

طرفداران سوسیس صنایع دستی ، گوشت گاو خرد شده با علف و تارتار استیک معتقدند تنها راه لذت بردن از این خوشمزه ها تهیه آنها از قصابی محلی ، خواربارفروشی های لذیذ یا بازار کشاورزان است. اما می توانید همه آنها را با بهترین چرخ گوشت خانگی درست کنید.

 

این گجت ها از طریق میل لنگ دستی یا موتور الکتریکی ، از قیف ، چنگال و تیغه استفاده می کنند تا گوشت (و ماهی) را از برش های بزرگتر به آسیاب خوب یا درشت تبدیل کنند. بسیاری نیز این قابلیت را دارند که گوشت آسیاب شده را به صورت کالباس یا سوسیس بیرون بیاورند.

 

ما ویژگی های مورد نیاز گوشتخواران از جمله قدرت ، توان ، تیغه ، لوازم جانبی و پاکسازی را مورد بررسی قرار دادیم. ما همچنین گزینه هایی را برای استادان کبابی که به دنبال پختن بهترین برگر و شکارچیانی هستند که می خواهند جام خود را به شام تبدیل کنند ، ارائه کرده ایم.

 

با بهترین چرخ گوشت دندان های خود را در تازه ترین وعده غذایی فرو ببرید.

 

بهترین همبرگر و سوسیس با گوشت تازه آسیاب شده تهیه می شود. ما سالهاست این را می گوییم و آزمایشات آشپزی زیادی انجام داده ایم تا این ادعا را تایید کنیم. همبرگرهای تهیه شده از گوشت تازه گوسفندی بافت و طعم بهتری نسبت به آنهایی دارند که با مواد آماده آسیاب شده در اکثر فروشگاه های مواد غذایی تهیه می شوند. به علاوه ، آسیاب کردن گوشت در خانه به شما کنترل بیشتری می دهد. شما می توانید نسبت گوشت بدون چربی ترجیح داده شده ، بافت آسیاب ، و کیفیت و برش گوشت را انتخاب کنید.

 

 

چرخ گوشت یک تجهیزات ضروری نیست ، اما اگر به دنبال تهیه بهترین کوفته ، گوشت گوشت ، کوریزو یا همبرگر سرخ کننده هستید ، این یک سرمایه گذاری شایسته و مقرون به صرفه است. ما هشت آسیاب مختلف را برای یافتن بهترین گزینه ها برای آشپزهای خانگی آزمایش کردیم ، از مدل های دستگیره و لوازم جانبی مخلوط کن تا آسیاب های برقی روی میز.

 

موارد دلخواه ما ، در یک نگاه

بهترین ضمیمه چرخ گوشت برای میکسرهای پایه: KitchenAid KSMMGA ضمیمه چرخ غذا

برای افرادی که قبلاً مخلوط کن ایستاده دارند ، خرید یک ضمیمه چرخ غذا بهترین گزینه است. ضمیمه چرخ گوشت از موتور قدرتمند مخلوط کن ایستاده استفاده می کند و عملکرد آن بدون اشغال فضای زیاد ، نیازهای گوشت چرخ کردن اکثر آشپزهای خانگی را برآورده می کند.

 

بهترین ویژگی ها:

 

 

قطعات فلزی این آسیاب محکم است.

سینی بزرگ غذا آسیاب کردن دسته های بزرگتر را آسان می کند.

موتور قدرتمند و سرعت متغیر مخلوط کن استند امکان کنترل بیشتر بر میزان آسیاب را فراهم می کند.

می توانید گوشت خود را مستقیماً در کاسه مخلوط کن قرار دهید.

 

اشکالاتی:

 

ارتفاع دهان آسیاب نسبت به پیشخوان شما می تواند مواد سوسیس را سخت کند.

هیچ عملکرد معکوس وجود ندارد

 

بهترین چرخ گوشت برقی: چرخ گوشت برقی Weston #5 & Stuffer سوسیس

این آسیاب برقی سطح ابتدایی دارای طراحی جمع و جور است و نتایج محکمی را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد.

 

بهترین ویژگی ها:

 

کارکرد مستقیم.

با وجود طراحی جمع و جور ، یک سینی گوشت با اندازه مناسب ارائه می دهد.

یک تابع معکوس وجود دارد

اشکالاتی:

 

این دستگاه فقط یک سرعت ارائه می دهد و بسیار پر جنب و جوش است ، مخصوصاً برای پر کردن سوسیس.

 

ارتقاء چرخ گوشت برقی: چرخ گوشت آشپزخانه الکترونیکی 8 سرعته سوسیس ساز

این یک آسیاب با کیفیت حرفه ای با سرعت های متعدد و بسیاری از ویژگی های اضافی مانند عملکرد معکوس خودکار است. از بین تمام آسیاب های مورد آزمایش ، این یکی بهترین و ثابت ترین گوشت آسیاب شده را تولید کرد.

 

بهترین ویژگی ها:

 

این دستگاه آسیاب فوق العاده ای با بافت کامل تولید می کند.

چندین سرعت با عملکرد معکوس وجود دارد.

سینی بزرگ غذا آسیاب کردن دسته های بزرگتر را آسان می کند.

اشکالاتی:

 

حجم زیاد آن شمارنده و فضای ذخیره زیادی را اشغال می کند.

کتابچه راهنمای کاربر چندان جامع نیست. اگر در زمینه چرخ گوشت تازه کار هستید ، باید روش های دیگر را در جای دیگر جستجو کنید.