معرفی 23 مدل بهترین کرم ضد چروک (باکیفیت عالی) ایرانی و خارجی

افزایش سن باعث بروز تغییرات در پوست میشود که شایعترین آنها چین و چروک و خطهای مزاحم روی پوست است. کرم ضد چروک بالای چهل سال سینره برای مقابله با عوارض ناشی از افزایش سن بسیار مؤثر است. کرم ضد چروک سینره برای خانمهای بالای 25 سال دارای ویتامین E و کوانزیم Q10 که در صورت استفاده از این کرم بر روی پوست از آن در برابر آلودگی، خشکی هوا و عوامل مخرب محیطی مراقبت میشود و چروکهای سطحی رفع و عمق چینوچروکها کاهش پیدا میکند.

کرم شب دکتر ژیلا سری Anti Aging مدل Lightening And Nourishing با بهرهگیری از ترکیبات روغن آوا کادو و عصاره چای سبز به حفظ طراوت و شادابی پوست کمک شایانی کرده و از پیری زودرس آن جلوگیری میکند. نیز در روند پیری پوست موثرند. همچنین ماتریکسیل استفادهشده در این محصول که نوعی Penta Peptide میباشد به داخل پوست نفوذ کرده به فیبروپلاستها میرسد و کلاژن سازی را در آنها تسریع میبخشد. همچنین موجب بازسازی سلول، تقویت کلاژن و محافظت آنتیاکسیدان شده و برای شما پوستی شفاف و زیبا به ارمغان میآورد. کرمی استثنایی ساخته شده از عصاره خالص بهترین خاویار دنیا – ایران برای آنان که بدنبال رفع عوارض پیری ، رفع چروک و خطوط پوستی، برطرف کردن افتادگی و شل شدگی پوست، ویتامین رسانی و تقویت دایمی سلامت پوست و جوانسازی و افزایش جریانات خونی مویرگ های پوستی خود می باشند .

این کرم ضد پیری تالگو ، ترکیبی از هورمونهای طبیعی جلبک دریایی، عصاره انجیر مصری، روغن بادام شیرین، ویتامین c، عصاره روغن زیتون و روغن ماکادمیا است که باعث تغذیه پوست می شود و نیروی انقباضی فیبروبلاست هاوخاصیت جوانی آنها را برای داشتن پوستی صاف تر و سفت تر با ظاهری جوانتر را به پوست هدیه می کند.

این محصول با دارا بودن عصاره روغن بادام شیرین و آلوئهورا به جوانسازی و روشنکنندگی پوست کمک شایانی میکند و باعث سفتی و قوام پوست میگردد. این محصول دارای خاصیت ضد چروکی بوده و برای پس از پیلینگ و لیزر درمانی جهت تغذیه و کمک به روند بازسازی سلولهای پوست قابلاستفاده میباشد؛ و با دارا بودن کلاژن، ویتامین E, کرم ضد چروک عمیق C و آلاتنویین، باعث استحکام و افزایش انعطافپذیری پوست میگردد. از دیگر ویژگیهای این محصول میتوان به خاصیت مرطوب کنندگی و آبرسانی قوی آن اشاره کرد که مانع از خشکی پوست میشود. از دیگر ویژگیهای این محصول به ویتامین E موجود در آن میتوان اشاره کرد.