[ad_1]

ما انتظار داریم که اپل هر روز یک رویداد بهاری را اعلام کند که یک آیپد جدید را به ارمغان می آورد و امیدواریم که برخی از شگفتی ها را داشته باشد. اما ظاهراً محصول جدیدی که بخشی از این رویداد نخواهد بود ، AirPods نسل بعدی اپل است.

روز دوشنبه ، مینگ-چی کو ، تحلیلگر گفت که AirPods جدید باید فقط در سه ماهه سوم سال جاری به تولید انبوه برسد ، که احتمالاً نشان دهنده انتشار پاییز است. اظهارات Kuo در روز سه شنبه توسط یک پوستر Weibo l0vetodream پشتیبانی شد ، که در گذشته به درستی اطلاعات مربوط به اپل را منتشر کرده بود ، از جمله M1 MacBook Pro اپل و MacBook Air اپل ، HomePod mini و دیگران.

هفته گذشته ، LeaksApplePro عکسهایی از AirPods 3 ادعا شده که دارای ساقه و گوش پلاستیکی کوتاه تر هستند ، شبیه به AirPods Pro هستند ، اما بدون گوشواره. LeaksApplePro او ادعا کرد که AirPods جدید بخشی از عرضه اپل در ماه مارس خواهد بود ، شایعه ای که اکنون با Kuo و lOvetodream مغایرت دارد. با وجود بسیاری از نشت ها ، ما انتظار داشتیم AirPods جدید طی هفته ها وارد شود ، اما شاید دیگر اینطور نباشد.

2021. ایرپاد توییتر

AirPods فعلی اپل در سال 2019 منتشر شد ، ادامه AirPod های اصلی که در سال 2016 تحویل داده شدند. ماه ها پیش بینی شده برای مدل جدید ساخته می شود ، زیرا نسخه فعلی برای تعمیرات اساسی دیررس است.

AirPod های اصلی نه تنها مورد توجه قرار گرفتند ، بلکه با ساقه های بلافاصله قابل شناسایی که به ارزش قابل توجهی برای برند اپل به ارمغان آورد ، به نوعی پدیده فرهنگ پاپ تبدیل شدند. این شرکت تعداد واحدهای فروخته شده را منتشر نکرده است ، اما تحلیلگران محاسبه کرده اند که تجارت اپل از AirPods برابر است با یک شرکت از Fortune 500.

موفقیت AirPods اصلی باعث شد تا اپل این خط را ابتدا با AirPods Pro که هدفون های بی سیم رده بالاتری با ویژگی های حذف صدا را ارائه می دهد و اخیراً با 549 دلار برای هدفون های استودیویی AirPods Max برای تشخیص اینکه چه کسی بهترین صدا را دارد ، گسترش دهد. تجربه.

بنابراین اگر AirPods در این رویداد در ماه مارس وجود نداشته باشد ، چه چیزی مشخص خواهد شد؟ شایعات حاکی از آن است که اپل ممکن است iPad Pro جدید و دستگاه های ردیابی بی سیم به نام AirTags را منتشر کند. این شایعات شامل AirPods 3 است ، اما اگر گزارش های Kuo و l0vetodream صحیح باشد ، ممکن است کمتر از حد انتظار باشد – یا به روزرسانی های محصول وجود دارد که منقضی نشده است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر