[ad_1]

اگر آنها یک مهمانی شایعه ترتیب دهند و هیچ کس نیاید؟

اواخر سال گذشته (2020 را به خاطر می آورید؟ این در همه روزنامه ها بود.) ، Macalope حدس زد که شایعات سالانه در مورد کاهش تولید آیفون در گوشه و کنار است. اما یک اتفاق خنده دار در راه کولوسئوم اتفاق افتاد ، جایی که تمام گزارش های کاهش شنوایی در آن ذخیره شده است. (اگر دعوت نامه ای دریافت نکرده اید ، احساس بدی نکنید – این یک رویداد محدود برای نشستن است و وجود دارد زیاد بر فوربس همکاران.)

“جستجوی آیفون اپل از سال 2021 به شدت آغاز می شود”

چی؟ یک جانور افسانه ای چه کاری باید انجام دهد؟ آن را چاپ کنید ، تا کنید و کلاه درست کنید؟ به دلیل شاخ نمی تواند کلاه بگذارد. این فایده ای ندارد.

ودبوش اوراق بهادار می گوید تقاضا برای آیفون 12 اپل در حال افزایش است.

چطور داغ خوب! اون؟

[Wedbush Securities analyst Dan] پیش بینی تیم Ives و تیم ، که در کل برای آیفون استفاده می شود ، در چند هفته گذشته 5٪ دیگر گزارش کرده است و هم اکنون در سه ماهه فعلی در محدوده 60 تا 70 میلیون است.

اینها آیفون های بسیاری برای سه ماهه اول تقویم هستند.

Ives تنها کسی نیست که پیشنهاد می دهد آیفون در سال جدید فروش خوبی داشته باشد.

DigiTimes ، که معمولاً منادی نابودی خیالی اپل است ، حتی تا آنجا پیش رفت که گفته شد به دلیل “کمبود روزافزون نیمه هادی های نیمه جانبی قطعات هدفون” ، تقاضا حتی می تواند از میزان عرضه بیشتر شود.

فروش به 18 میلیون واحد رسید [in the last quarter of 2020]، بیش از 20٪ سهم بازار برای اپل به دست می آورد و انتظار می رود این حرکت در تعطیلات سال نو قمری نیز ادامه داشته باشد ، زیرا حجم حمل و نقل برای سه ماهه اول 2021 برابر با تعداد کالاهای ارسال شده در سه ماهه قبلی است.

این یک موفقیت چشمگیر خواهد بود ، زیرا فروش آیفون معمولاً پس از سه ماه تعطیلات به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

بنابراین ، بالاخره باب دیلن درست است؟ آیا زمان تغییر می کند؟ با مکالوپ مات و مبهوت تماس بگیرید (ادامه دهید ، او نمی تواند شما را بشنود) ، اما عذاب اپل مانند جاذبه است: ممکن است یک روز تعطیل طول بکشد ، اما همیشه برمی گردد.

آیا جاذبه اینگونه کار نمی کند؟ ماکالوپا چشم پزشک نیست.

هیجان زده هنوز هم معتقد است که ما پیام های وحشتناکی در مورد کاهش عظیم تولید دریافت خواهیم کرد ، که نشان می دهد در نیمه اول سال 2021 هیچ کس آیفون را دوست ندارد ، اما او اعتراف می کند که آنها از برنامه عقب مانده اند. واضح است که اگر ما ناراحت نمی شدیم نه آنها را بگیر. این یک مراسم احمقانه سالانه است که اتفاق می افتد زیرا ، طبق روال ، اپل معمولاً پس از ثبت نام در نسخه پاییز ، تولید را کاهش می دهد ، نه به این دلیل که آیفون ها محبوب نیستند.

گاهی اوقات داشتن یک چیزهایی که بتوانید در مواقع پر دردسر روی آن حساب کنید ، بسیار خوب است ، حتی اگر آزار دهنده باشد.

نه ، مهم نیست این منطقی نیست فراموش کن که ماکالوپا این حرف را زد. احمقانه بود

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر