[ad_1]

اپل ترجیح می دهد اطلاعات شخصی شما را در دستگاه های شما نگه دارد. این فلسفه مانع و کند کردن تعدادی از ویژگی های محصول شده است که برخی از رقبای اپل زودتر منتشر کردند ، اما تجارت اغلب ارزش آن را دارد. چند ماه پیش ، اپل یکپارچه سازی HomeKit Secure Video خود را با برنامه Home برای iOS / iPadOS 14 بهبود بخشید تا به شما اجازه دهد در حالی که چیزی به اپل نمی دهید – یا ایجاد سوراخ برای تماشای دیگران به برنامه People در کتابخانه عکس متصل شوید.

اینها شرایط بسیاری است که شما برای بازکردن آنها نیاز دارید! HomeKit Secure Video براساس سیستم iCloud اپل برای ذخیره سازی و نظارت بر دوربین امنیتی خانگی اپل ساخته شده است. اپل دوربین نمی فروشد ، اما این سیستم با حدود 10 دوربین از چندین تولید کننده کار می کند. (من چند ماه پیش Logitech Circle موجود خود را از سیستم Logitech اپل منتقل کردم.) به یک اشتراک ذخیره سازی iCloud 200 گیگابایتی یا 2 ترابایتی و یک هاب HomeKit نیاز دارد: iPad (همیشه متصل است) ، Apple TV یا HomePod.

مانند رویکرد حریم خصوصی عمومی اپل ، تمام داده هایی که به شبکه شما وارد یا خارج می شوند با کلیدهای ذخیره شده رمزگذاری می شوند. فقط در دستگاههای خود مرکز HomeKit واسطه این رمزگذاری است ، بنابراین هرگز مجبور نیستید با آن کنار بیایید. می توانید از برنامه Home در macOS ، iOS و iPadOS به ویدیو دسترسی داشته باشید و دوربین Apple TV را نیز می توانید ببینید.

برای شناسایی چهره ، اپل از شبکه شما روی سرورهای خود بارگذاری نمی کند. درعوض ، به افرادی که قبلاً در برنامه عکس ها شناسایی کرده اید متکی است. این داده ها به طور هوشمندانه از طریق iCloud بین همه دستگاه های شما همگام سازی می شوند ، اما همیشه رمزگذاری می شوند تا حتی اگر مایل باشد اپل به آن دسترسی نداشته باشد. (این کم و بیش همان روشی است که برای همگام سازی رمزگذاری پایان به پایان موارد از iCloud Keychain ، iMessages و چندین دسته دیگر از اطلاعات شخصی استفاده شده است.)

mac911 تطبیق نام homekit IDG

ویدئوهایی که در آن شخصی شناخته شده است با نام او و همچنین اعلان های اختیاری ظاهر می شود. (نام برای حریم خصوصی مبهم است.)

mac911 homekit face rec پیکربندی IDG

شما می توانید تشخیص چهره را برای شناسایی اعضای خانواده پیکربندی کنید ، از جمله گزینه های دیگر.

خانه برای macOS از لحاظ ویژگی ها (حتی در Big Sur) عقب است ، بنابراین برای فعال کردن و پیکربندی تشخیص چهره و یک کتابخانه عکس به همان حساب iCloud استفاده شده در iPhone یا iPad خود به دستگاهی با سیستم عامل iOS 14 یا iPadOS 14 نیاز دارید.

نحوه استفاده از آن در اینجا آمده است:

  1. برنامه Home را راه اندازی کنید.
  2. نمای دوربین را انتخاب کنید.
  3. روی نماد چرخ دنده کلیک کنید.
  4. ضربه زدن تشخیص چهره.

سپس شما یک مجموعه انتخاب دارید:

  • ضربه زدن اسم شما و شما دسترسی به مسابقات صورت را در کتابخانه خود کنترل می کنید ، از جمله اینکه آیا آن مسابقات را با سایر افرادی که از طریق برنامه Home به دستگاه های مشابه دسترسی دارند ، به اشتراک بگذارید.
  • روی Househouse Known ضربه بزنید و می توانید افرادی را که در خانه زندگی می کنند شناسایی کرده و وقتی در دوربین ظاهر می شوند اعلان ها را مخفی می کنند. این اعلان ها را کاهش می دهد.
  • وقتی افراد در دوربین ظاهر می شوند ، به لیست اخیر اضافه می شوند. می توانید روی آن ضربه بزنید و نام یا افراد مرتبط اضافه کنید و این افراد به لیست خانواده اضافه شوند.
mac911 homekit face اضافه کنید IDG

افراد ناشناس ظاهر می شوند که می توانند برچسب گذاری شوند.

به هیچ وجه مسابقات یا اقدامات شما از رایانه خارج نمی شود تا جزئیات تصویر ، تطابق صورت یا داده های رفتاری را براساس سیاست ها و تکنیک های رمزگذاری اپل در اختیار اپل قرار دهد.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از س questionsالاتی را که اغلب از ما پرسیده می شود ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها ، جمع آوری کرده ایم: سوالات متداول فوق العاده ما را بخوانید تا ببینید آیا س yourال شما پوشش داده شده است. اگر اینگونه نباشد ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از عکسهای صفحه در صورت لزوم ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات عیب یابی مستقیم را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر