[ad_1]

ابزار ذره بین iOS نور خود را (و ذره بین و حالت کنتراست بالا و سایر ویژگی ها) را در زیر کشوها پنهان کرده است. این ویژگی در اضافه شد تنظیمات> قابلیت دسترسی در iOS 10 و می توانید انتخاب کنید که آن را به سیستم عامل iOS خود در iOS 11 اضافه کنید. در iOS 14 ، این برنامه به عنوان یک برنامه کامل محبوب شد ، همچنین به افراد دارای مدل های خاص آیفون 12 نیز فاصله می دهد.

از دو طریق می توانید به ذره بین دسترسی پیدا کنید:

  • که در تنظیمات> مرکز کنترل، برای پیدا کردن یک ذره بین به پایین بکشید و + (بعلاوه) را در کنار آن بزنید تا به مرکز کنترل خود اضافه کنید. سپس می توانید آن را به عنوان یک اولویت به لیست کنترل های موجود بکشید.

  • که در تنظیمات> قابلیت دسترسی> ذره بین، روی سوییچ ضربه بزنید و ذره بین به عنوان برنامه ای موجود است که در صفحه های اصلی ظاهر می شود و همچنین می تواند به عنوان یک میانبر برای قابلیت دسترسی استفاده شود.

هدف از ذره بین این است که به شما اجازه دهد بدون نیاز به عکس گرفتن به عملکردهای دوربین دسترسی پیدا کنید. این یک بزرگنمایی نوری / دیجیتال ترکیبی را فراهم می کند که 10 برابر بزرگنمایی می کند. اما ویژگی های بسیاری نیز وجود دارد که به راحتی می توانید ببینید چه چیزی در منظره یاب وجود دارد:

  • برای تنظیم آنچه می بینید از فیلترهای روشنایی ، کنتراست و رنگ استفاده کنید ، که به شما امکان می دهد جزئیات را راحت تر انتخاب کنید. به عنوان مثال ، بعضی اوقات فشار دادن کنتراست به سمت بالا می تواند به شما کمک کند کتیبه کوچک پلاستیکی سیاه و سیاه در قسمت پایین الکترونیک را بخوانید.

  • برای روشن کردن چراغ های LED تلفن ، روی نماد چراغ قوه ضربه بزنید ؛ نماد را نگه دارید تا سطح روشنایی تنظیم شود.

  • دکمه لنز را لمس کنید تا قاب مسدود شود. بر روی مستطیل های همپوشانی سمت راست ، به دنباله ای از فریم های منجمد ضربه بزنید و سپس برای پیش نمایش آنها ، روی پیش نمایش ضربه بزنید. (برای خروج از این حالت End را لمس کنید.)

نماد برنامه ذره بین ios14 سیب

اما یک ویژگی جدید وجود دارد که در iOS 14.2 برای آیفون 12 پرو و ​​12 پرو حداکثر ظاهر شده است ، مفید است اگر شما اختلال بینایی دارید – از جمله ، مثلاً دید در شب ضعیف – یا می خواهید به دلایلی تلفن خود را تنظیم کنید تا هشدار دهد اگر مردم در قاب می آیند. این دو مدل دارای یک چراغ از راه دور (LiDAR) هستند که به آنها امکان می دهد فاصله را سریع و دقیق محاسبه کنند.

در اینجا نحوه فعال سازی آن آورده شده است:

  1. روی نماد چرخ دنده در گوشه پایین سمت چپ برنامه ذره بین ضربه بزنید.

  2. روی نماد + (به علاوه) در کنار Find People به لیست کنترلهای ثانویه ضربه بزنید ؛ در صورت تمایل می توانید آن را نگه داشته و به حالت Basic Controls بکشید.

  3. ضربه زدن پیدا کردن مردم برای تنظیم توابع.

  4. ضربه زدن انجام شده.

ذره بین برای تشخیص افراد IDG

یافتن افراد به شما امکان می دهد مردم را با دوربین رو به عقب بشنوید ، احساس کنید و اندازه بگیرید.

یافتن افراد یک حالت است ، نه یک عملکرد مداوم. برای روشن کردن حالت ، روی نماد دو نفره ضربه بزنید. سپس ، وقتی افراد وارد نمای دوربین می شوند ، iOS آنها را می شناسد و از تنظیمات تشخیص افراد برای هشدار به شما و اندازه گیری فاصله آنها استفاده می کند. این ممکن است شامل گفتن فاصله و استفاده از بازخورد لمسی باشد. همچنین می توانید زمین را طوری تنظیم کنید که با فاصله متفاوت باشد.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از س questionsالاتی را که اغلب از ما پرسیده می شود ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها ، جمع آوری کرده ایم: سوالات متداول عالی ما را بخوانید تا ببینید آیا س yourال شما پوشش داده شده است یا خیر. اگر اینگونه نباشد ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات مستقیم عیب یابی را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر