[ad_1]

امروزه ، تعداد نسبتاً کمی از افراد اسکنرهای مستقل را خریداری می کنند مگر اینکه با اسناد چاپ شده ، عکس یا عکس منفی کار کنند و بیشتر اسناد مالی ، پزشکی و حقوقی به صورت دیجیتال نمایش داده می شوند ، اما نه همه. این امر به ویژه اگر فرزندان در مدرسه داشته باشید و بی وقفه مشغول پر کردن انواع فرم های مشابه باشید ، روی دست و پر کردن مکرر مثل کاغذ.

اپل برای چندین نسخه اسکنر را در یادداشت ها ساخته است ، به شما امکان می دهد صفحات یا تصاویر را به عنوان اسناد ضبط کنید و سپس آنها را مستقیماً ویرایش کنید (با استفاده از ابزار برچسب گذاری داخلی) یا آنها را به عنوان PDF صادر کنید تا فرم ها را پر کنید یا سایر تغییرات را انجام دهید .

بر اساس ایمیل خوانندگان و س questionsالات آنلاین در انجمن ها ، به نظر می رسد افراد نسبتاً کمی به قدرت نهفته در آنجا پی می برند. مانند اکثر برنامه های iOS / iPadOS ، پیشرفت های تدریجی اپل خاطرات مردم را از آنچه غوطه ور است ، غافل نمی کند نه کار یا آنچه در نسخه های قبلی حذف شده است.

در صورت نیاز به ویژگی های پیشرفته تر از آنچه که «یادداشت ها» ارائه می دهد ، می توانید به یک برنامه شخص ثالث ارتقا دهید ، به ویژه هنگام دسترسی به متنی که با تشخیص نویسه نویسی (OCR) دیجیتالی شده و ویرایش و مونتاژ بهتر اسناد آماده شده است.

با یادداشت اسکن کنید

Notes اسکنر اسنادی کارآمد اما نه خیلی سیاه را فراهم می کند:

  1. یادداشت های راه اندازی
  2. یادداشت جدیدی ایجاد کنید یا یادداشت موجود را انتخاب کنید.
  3. روی دکمه دوربین ضربه بزنید و انتخاب کنید اسکن اسناد.
  4. با سندی که در زیر دوربین است ، سعی کنید آن را تا حد ممکن کم و مربع کنید. اگر تنظیم خودکار روشن باشد (کلمه خودکار در گوشه بالا سمت راست ظاهر می شود) ، یادداشت ها هنگامی که سندی را پیدا می کند یک صفحه را ضبط می کند. این امکان را برای شما فراهم می کند تا با تعویض صفحات زیر دوربین یا قرار دادن دوربین به سمت یک سری صفحه ، به طور خودکار اسکن کنید. همچنین می توانید روی دکمه شاتر در حالت خودکار ضربه بزنید یا ضربه بزنید خودکار برای رفتن به Manual ، برای گرفتن سند باید دکمه شاتر را لمس کنید.
  5. در حالت خودکار ، اسناد ضبط می شوند و تصحیح کیستون اعمال می شود. در حالت دستی ، می توانید زاویه های یک سند را تنظیم کرده و سپس لمس کنید دوباره بگیر یا اسکن را ادامه دهید. (Keystoning جلوه ای از مستطیل است که در صورت شلیک نشدن متفاوت است – یا مانند پروژکتور اسلاید طراحی می شود – کاملاً مربع است.)
  6. اسکن را ادامه دهید تا همه صفحات گرفته شوند.
  7. ضربه زدن صرفه جویی. یادداشت ها سعی می کند برخی از متن ها را در بالای سند بازیابی کند تا از آنها به عنوان عنوان استفاده کند.

در مرحله 4 می توانید رنگ های گرفته شده را نیز تنظیم کنید و همچنین تنظیمات فلاش را انتخاب کنید.

mac911 اسکن سمت چپ تنظیم راست IDG

یادداشت ها به طور خودکار محل سند را در پس زمینه متضاد مشخص می کنند (سمت چپ). سپس می توانید اسکن را برای رنگ و سایر پارامترها تنظیم کنید (راست).

پس از ذخیره سند ، می توانید آن را در یادداشت ضربه بزنید و سپس صفحات دیگری اضافه کنید ، برش و رنگ ها را تنظیم کرده ، بچرخانید و در سطل زباله قرار دهید.

همچنین می توانید آن را به اشتراک بگذارید ، از جمله با استفاده از یک علامت گذاری که به شما امکان می دهد از امضای ذخیره شده قبلی استفاده کنید یا با ضربه زدن روی علامت + در گوشه پایین سمت راست و سپس ضربه زدن ، امضای جدیدی ایجاد کنید. امضا. ضربه زدن انجام شده وقتی ذخیره صفحه اصلاح شده سند را در یادداشت ها تمام کردید.

جستجوی کاراکتر اسکن mac911 IDG

می توانید در متن شناسایی شده در سند (سمت چپ) جستجو کنید. یک امضا (سمت راست) پیوست کنید.

اگر می خواهید سند را صادر کنید ، آن را در یادداشت ها انتخاب کنید ، سپس روی ضربه بزنید عنوان و هر گزینه موجود را انتخاب کنید. همیشه به صورت PDF صادر می شود. اگر iCloud Sync را برای یادداشت ها فعال کرده باشید ، می توانید همان یادداشت را در Notes for macOS باز کنید ، در آنجا می توانید آن را مشاهده و اصلاح کنید و همچنین به صورت PDF صادر کنید.

محتویات اسناد اسکن شده دیجیتالی هستند تا بتوانید در یادداشت ها متن قابل خواندن را در آنها جستجو کنید. با این حال ، اپل راهی در iOS ، iPadOS یا macOS برای انتخاب این متن یا صادرات PDF با متن درج شده در آزمایش من ارائه نمی دهد. این نیاز به استفاده از شخص ثالث دارد.

با نرم افزارهای دیگر اسکن کنید

بسیاری از برنامه های اسکن آیفون و آی پد ویژگی های اساسی یادداشت ها به علاوه موارد اضافی را ارائه می دهند. (برخی از برنامه های اسکن که فکس ارائه می دهند نیز در موارد نادر مفید هستند ، اما من نتوانستم یک برنامه اسکن و نمابر ترکیبی پیدا کنم که به وضوح قیمت گذاری فکس را نشان دهد ، حتی در میان برنامه های خوب بررسی شده.)

تصحیح اسکن mac 911 از Adobe IDG

برنامه Adobe Scan کنترل های مشابه ، اما اصلاح و صادرات پیشرفته تری را ارائه می دهد.

محبوب ترین و کاملترین این برنامه ها از Adobe تهیه می شود: Adobe Scan. در نسخه رایگان خود ، به شما امکان می دهد صفحات را اسکن کرده و آنها را به شکلی صادر کنید که به شما امکان می دهد متن را از یک PDF کپی کنید ، مانند برنامه Preview و سایر برنامه های خواندن PDF.

با قیمت خرید درون برنامه ای 9.99 دلار در ماه (89.99 دلار در سال) یا به عنوان بخشی از اشتراک Creative Cloud ، گزینه های دیگری برای صادرات به قالب هایی مانند Word ، گروه بندی صفحات در اسناد و ویژگی های پیشرفته تر در اختیار شما قرار می دهد. فقط درصورتی که چندین اسناد را کنترل کنید یا در حال اسکن صفحات یک کتاب یا مجله دانشگاهی هستید و می خواهید کنترل بهتری در ایجاد سند نهایی و استخراج متن برای دسترسی بهتر به خواندن داشته باشید ، به این گزینه ها نیاز دارید.

گزینه های جایگزین شامل Microsoft Office Lens است که رایگان و مستقل از Microsoft Office است ، اما با برنامه ها و سرویس ذخیره سازی این شرکت کار می کند. یک PDFPen از SmileOnMyMac نیز وجود دارد که سالهاست به دلیل انعطاف پذیری و کاربر پسند بودن از آن استفاده می کنم – و این یکبار خرید با قیمت 6.99 دلار است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات فوق العاده متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. در غیر اینصورت ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات مستقیم عیب یابی را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر