[ad_1]

یکی از قدرتمندترین موارد اضافه شده به زرادخانه محاسباتی که در اوایل سال 2000 وارد شد ، حفظ خودکار ، به ویژه نجات تدریجی بود که بی سر و صدا و به طور مداوم اتفاق می افتد. این بدان معنی است که شما بین ضبط ها کار ناتمام خود را از دست نمی دهید. اما چگونه می توانید هر دو نجات صریح را بازگردانید (Command-S یا پرونده> ذخیره کنید) و ضبط خودکار تدریجی؟

اپل یک ویژگی داخلی برای برنامه های متمرکز بر اسناد خود ، مانند Pages و Numbers ، و یک چارچوب ارائه می دهد که برخی از توسعه دهندگان دیگر را به هم متصل می کند. شما آن را پیدا کنید در پرونده> بازگشت به> مشاهده همه نسخه ها. این شبیه Time Machine است اما نیازی به استفاده از نسخه پشتیبان Time Machine نیست.

mac911 نسخه های قدیمی صفحات را بازیابی می کند IDG

شما می توانید نسخه های قبلی اسنادی را که ایجاد کرده اید بدون فعال کردن Time Machine مشاهده کنید ، اگرچه رابط کاربری یکسان است.

این گزینه را انتخاب کنید و یک رابط ظاهر می شود که نسخه فعلی سند را در سمت چپ و آخرین نسخه ذخیره شده در سمت راست را نشان می دهد. برای یافتن نسخه های خاص قدیمی می توانید از جدول زمانی در انتهای سمت راست استفاده کنید ، یا روی پنجره های کوچک کننده سمت راست که نسخه قبلی پرونده یا نسخه فعلی را برای مشاهده انتخاب می کنید ، کلیک کنید.

اگر می خواهید بدون ایجاد تغییر از آن خارج شوید ، روی پایان کلیک کنید. با نسخه ای که می خواهید نسخه انتخابی را برگردانید ، کلیک کنید بازگرداندن، و این نسخه ویرایش فعلی شما می شود.

این مقاله Mac 911 در پاسخ به س fromال خواننده Macworld Patty است.

از Mac 911 س Askال کنید

ما لیستی از سوالات متداول ، به همراه پاسخ و پیوند به ستون ها را جمع آوری کرده ایم: سوالات فوق العاده متداول ما را بخوانید تا ببینید آیا سوال شما پوشش داده شده است. در غیر اینصورت ، ما همیشه به دنبال حل مشکلات جدید هستیم! ایمیل خود را به آدرس mac911@macworld.com ارسال کنید ، از جمله تصاویر صفحه به صورت مناسب ، و اینکه آیا می خواهید از نام کامل خود استفاده کنید. به هر سالی پاسخ داده نمی شود ، ما به ایمیل پاسخ نمی دهیم و نمی توانیم نکات عیب یابی مستقیم را ارائه دهیم.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر